Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Elifnaz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Tavsiye Eder Misiniz?
Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Şu Andaki Fiyatı 249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Hakkında yaklaşık 1190 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Ürün Hakkında Bilgi

Hoito durulanmayan saç bakım maskesiPANTHENOLl %5:Saçlar ve saç derisinin çevresindeki nemi emer. Ayrıca nemin daha uzun süre korunmasına ve hapsedilmesine yardımcı olur. Artan nemlendirme seviyesinin saç derisinin ve saç tellerinin kurumasını engellediği bilinmektedir. Saç derisini beslemeye ve sağlığını korumaya, saç tellerini yumuşatmaya yardımcı olur. Böylece daha yumuşak, pürüzsüz ve parlak hale getirir. Saç tellerinde koruyucu bir kaplama görevi üstlenerek saçların güneş ışını gibi dış etkenlere karşı korumasını sağlar. >_x000D_
_x000D_
CAFFEİNE ( KAFEİN)%5:Kafeinin ana faydası, kan dolaşımını teşvik ederek yeni saç oluşumunu desteklemesidir. Ayrıca saç hücrelerinin daha fazla uzamayı teşvik edici proteinler üretmesine yardımcı olarak, dökülmelerle savaşır ve saç tellerinin kalınlaşmasına da destek verir. >_x000D_
HYDROLYZED MİLK PROTEİN %5 (Hidrolize süt proteini): Yıpranmış saçları onararak sağlıklı ve parlak görünüme kavuşmasına yardımcı olur.Saç ürünlerinde elektiriklenmeyi azaltmak amacıyla kullanılır. >_x000D_
_x000D_
BİOTİN %1: Saç dökülmesine karşı etkili bir vitamindir. Ayrıca dökülen saçların tekrar çıkmasına yardımcı olur. Saç köklerinin güçlenmesini sağlar. Saçın sağlıklı uzamasını destekler. Saçları soluk ve cansız görünümden kurtarır ve parlak bir görünümüne kavuşturur. Ayrıca saçlarımız dışardan gelen etkilerle ilk temas organlardan biridir bu sebeple dış faktörlerden korunmaya ihtiyaç duyar. Biotin dışardan gelen etkilere karşı saçı korur. >_x000D_
_x000D_
14 NATURAL EXTRAT:İçeriğindeki 14 farklı bitki özüyle saç tellerini beslemeye, canlandırmaya ve sağlıklı saç görümüne kavuşmasını hedefleyen saç dökülmesine karşı geliştirilmiş etkili bir saç maskesidir. >_x000D_

İçindekiler / Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Pea Protein, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Jojoba Esters,Caffeine, Panthenol, Beta-Glucan, Niacinamide, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Chamimila Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Tilia Cordata Flower Extract, Quillaha Saponaria Wood Extract, Pisum Sativum Sprout Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Equisetum Arvense Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Lepidium Meyenii Root Extract, Biotin, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Cetrimonium Chloride, Tocopherol, Hydrolyzed Keratin. Oranlar: Hydrolyzed Pea Protein %5 ; Hydrolyzed Milk Protein %5 ; Caffeine (Kafein) %5 ; Panthenol %5 ; Beta-Glucan %5 ; Niacinamide (Niasinamid) %5 ; Biotin %1 ; Sodium Hyaluronate (HyaluronicAcid) %1 ; 14 Natural Extract: Hydrolyzed Jojoba Esters, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Chamimila Recutita Flower Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Tilia Cordata Flower Extract, Quillaha Saponaria Wood Extract, Pisum Sativum Sprout Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Equisetum Arvense Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Lepidium Meyenii Root Extract. Fonksiyon:Zengin içeriği ile saçı besler. Elektriklenmeyi önler. Yıpranmış saça bakım yapar. Saç kırıklarını onarır. Saç rengini korur. Saçı fön ve maşa gibi ısısal işlemlere karşı korur. Saçı canlandırır. Kimyasal işlemlere karşı saçı korur. Saçı yumuşatır. Kolay tarama sağlar. Kimyasal işlemlerden zarar görmüş saça bakım yapar. Kullanım Şekli:Saçlarınızı yıkadıktan sonra, nemi alınmış saça yeteri miktarda uygulayınız. Maskeyi saçlarınıza iyice yedirmeli ve sonrasında nazikçe tarayarak maskenin saç tellerinize iyice nüfus etmesini sağlayınız. Durulama gerektirmez.o >_x000D_

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Ürününün Satıcısı, Hoito Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi ürününü 249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Kullananlar
249.0 Tl ye satışta olan Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1190 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Saçlara dolgunluk ve canlılık veriyor. Her indirime girdiğinde stok yapıyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Hoito Kozmetik

Yorum: saçlarım boyalar dan ve isi uygulamasından kaynaklı aşırı yıpranmış. Canlı ve parlak saçlarım yok olmuştu hem saçımı beslemesi hemde canlılık vermesi için ürün arıyordum çok güzel ürün kullanmaya başlayalı 2 ay oldu ürün etkisini göstermeye başladı tekrardan canlılık ve parlak saçlara geri döndüm ve en güzel kolaylık sağlayan özeliği durulama gerekDevamını Oku
İsim: e** K** b**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Gerçekten şahane bir ürün. Saçları pamuk gibi yapıyor, aynı zamanda diplere süründüğünde gerçekten uzama konusunda etkili. Şimdiden yarıladım bile, indirimde yedeklenmeli🤍
İsim: N** İ** Ş**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Senelerdir en pahalı ürünleri kullanmış biri olarak söylüyorum, aradığımı buldum . Muhteşem bir ürün ! Bu maskeyle Saçlarım ipek gibi oluyor , hiç ağırlaştırmıyor ikinci siparişimde 3 adet aldım. Stoklu gidiyorum , başka krem kullanmam artık . Teşekkürler Hoito 🐼💓
İsim: Buket D.
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: ürün mükemmel daha indirimde görünce stokladım mutlaka deneyin @tipcidaninfluencerolmaz önerisiyle aldım ♥
İsim: B** i**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Yağmur Vardarın hikayesinde görüp teklemeden sipariş verdim. Saçlarım İNANILMAZ KURU. Bir saç yıkamam bana çok rahat 3-4 gün gidebiliyor. Yazın deniz, havuz ve güneşle birlikte bu kuruluk had safhaya ulaştı asla dindiremediğim bir elektriklenme kabarma nemsizlik vardı kuaför bakımlarına para bayılmadan evde durumu kurtarmayı denemek istedim. Ürün aDevamını Oku
İsim: Sena A.
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: saçlarım boyadan o kadar çok yıpranmıştı ki. kestirmek de istemiyordum. iyi ki bu ürünle tanışmışım. 1 ay düzenli kullandım. çok faydasını gördüm. kullanmaya devam edeceğim bir ürün. Herkese tavsiye ederim.
İsim: M** B**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Bayılarak kullandığım bir ürün oldu kuru saçlarımın kabarıklığını aldı ve güzelce nemlendirdi. Uzamasına da faydası olduğunu fark ettim stokladım
İsim: E** K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mart 2024

Yorum: Harika bir maske saçlarımı yumuşacık yaptı çok rahat tarıyorum kokusuna da bayıldım saçlarım ışıl ışıl oldu
İsim: P** P**

Yorum: O kadar güzel kokuyor ki.. saçı yumuşacık yapıyor. Keşke indirimde 1 tane değil 3-5 tane alsaydım 😂
İsim: A** A**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: boyadan dolayı aşırı yıpranmış saçlarıma çözüm oldu kokusu rahatlatıcı etkisini çok beğendim çok fazla dökülen saçlarım biraz toparladı yeni başladığım için ilerde daha iyi sonuçlar alacağıma inanıyorum teşekkürler
İsim: A** Ş**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: çok severek kullanıyorum saçlarım artık daha canlı parlak ve güçlü aynı zamanda dökülmelerini de durdurdu diyebilirim alabilirsiniz
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: saçlarım boya yaptırmaktan çok yipranmisti cansizlasti bu saç bakımı ürününü düzenli kullanmaya başladım dıştan sonra nemli saçima kullandım durulamaya gerek kalmaması çok güzel saçlarım canlandı parladı tavsiye ederim
İsim: l** g**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Ürün yeni geldi. Tavsiye üzerine almıştım ve ilk defa denedim. Mükemmel bir yapısı var. Kesinlikle bir sonrakinde stok yapacağımm
İsim: Meryem K.
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: hayatımda denediğim en iyi saç kremlerinden biri. Nemli saçlarımın boyuna sürdüm saçlarımı hem yumuşacık yaptı hem de şeklini belirginleştirdi asla sertleşme olmadı mükemmel bir krem stoklamayı düşünüyorum
İsim: G** M**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Saçlarım aşırı kırık ve cansız soluk duruyordu yorumlara bakarak kullanmayı tercih ettim sonuç mükemmel banyodan sonra sürüyorum saçlarımı parlak ve hacimli gösteriyor taraması aşırı kolay kırıklarım da şimdiden düzelmeye başladı
İsim: B** G**
Beden: 24 Eylül 2023

Yorum: durulama gerektirmeyen bir maske ararken gördüm ve aldım. iyi ki almışım saçlarımı yumuşacık yaptı. o kadar zor taranan bir saçım varken şimdi taramak hiç zor gelmiyor
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: boyadan dolayı aşırı yıpranmış saçlarım vardı düzenli kullanımdan sonra eski güç parlak saçlarıma kavuştum çok teşekkürler
İsim: m** d**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: duştan sonra temiz saçıma hem saç diplerime ve uçlarına güzel bir şekilde uyguladıktan sonra saçlarım daha canlı parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor
İsim: E** s**

Yorum: Maske saçlarımı pamuk gibi yaptı. Tek kelimeyle muhteşem
İsim: S** S**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Çift kutulu ve sağlam ambalajlanmış şekilde geldi. Asla dökülme vs yoktu. İlk kullanımda daha yumuşacık yapıyor saçları 🌸
İsim: Tuğçe Ş.
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: Saçlarımı yumuşacık yaptı çok iyi gerçekten f/p mük
İsim: G** G**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: saçlarıma cok iyi geldi hacim kazandi ve daha canli duruyor memnun kaldım kokusu da cok guzel
İsim: e** k**
Beden: 06 Eylül 2023

Yorum: fiyatına göre performansı 5 yıldızı hak ediyor.
İsim: U** T**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: saçlarım sürekli işlem gördüğü için saç dökülmelerim ve koparak dökülmelerim çoktu. yoğun çalışan biri olduğum için durulama gerekmiyor olması benim için büyük kolaylık oldu. kullandıktan sonra saçlarımı besledi. dökülmelerim azaldı. saçlarımı ağırlastırmadan yumuşacık yapıyor. çok pratik 👍
İsim: D** Ş**

Yorum: Ürünü o kadar çok brğendim ki stok yaptım. Saçlarım kuru ve bu saçlarıma çok iyi geldi etkisini çok beğendim
İsim: D** E**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: saçlarım aşırı derecede cansız güçsüz sürekli dökülüyor ürünü kullandım kısa sürede etkisini gördüm o kadar canlı parlak görünüyor ki sürekli elim saçımda bayıldım dökülne durdu memnun kaldım teşekkürler

Yorum: Canım @busecanbc tavsiyesiyle aldım ona guvenim sonsuz kutusu çok tatlı bayıldımmm
İsim: C** D**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Saçlarım çok işlem gördüğü için ne kullandıysam fayda etmedi taki bu ürünü alana kadar saçlarımı kökten uca besledi ayrıca durulanmadan kullanılmasıda ekstra zaman kakandırdı bana saçlarım çok canlı ve parkak oldu satıcıya çok teşekkür ediyorum
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Nemli saça uyguluyorum durulama gerektirmediği için kullanımı çok pratik saçlarım şimdi daha canlı ve parlak görünüyor
İsim: N** Y**
Tarih: 06 Eylül 2023

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: isidan korurmu?
Cevap: Merhaba. Isıl işleme karşı korumaktadır. Sevgiler. Hoito Team.

Soru: paketlemesi ne zaman yenilenir acaba kavanozdan akıyor
Cevap: Merhaba. Konu ile ilgili çalışma yapılmış olup en kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Sevgiler. Hoito Team.

Soru: içinde keratin var mı
Cevap: Merhaba, Düşük oranda mevcuttur. Sevgiler, Hoito Team

Soru: Dus sonrasi sadece sac uclarina uygulaniyor degil mi? Tesekkurler
Cevap: Merhaba Saç uçlarına saç diplerine uygulayabilirsiniz Az miktarda uygulamanız yeterli olacaktır Sevgiler Hoito Team

Soru: Merhaba haftada kaç kere kullanmalıyız
Cevap: Merhaba Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Her banyo sonrasında kullanabilirsiniz. Sevgiler Hoito Team

Soru: ısı koruyucu özelliği var mı
Cevap: Merhaba Fön sıcaklığına kadar ısıdan koruma özelliği var Sevgiler Hoito Team

Soru: merhaba bazı fotolarda ürün jelatinli bana gelen jelatinli değildi sebebi nedir ve ürun azdi icinde
Cevap: Merhaba Artık jelatinsiz üretim yapılmaktadır. Merak etmeyin. Miktarı 100 ml. Sürdürülebilir bir yaşam için adım attık. Sevgiler Hoito Team

Soru: merhaba bu ürünü saç köpüğü ile kullanabilir miyim? eğer kullanabilirsem ilk önce köpüğü mü surmeliyim yoksa sizin kreminizi mi.
Cevap: Merhabalar,köpükten sonra kullanım sağlayabilirsiniz.🌸

Soru: Duştan sonra diplere uygulayabilir miyim ve de duşta kullanımı nasıl anlatır mısınız
Cevap: Merhaba Dilerseniz banyo öncesinde bakıö maskesi olarak diplerden uçlara uygulayıp en az 30 dk bekletebilirsiniz sonra banyo yapabilirsiniz Dilerseniz de banyo sonrasında hafif nemli saçlarınıza yine dipten uçlara az miktarda uygulamanız yeterli Lütfen banyo sonrasında uyguladığınızda az kullanın Sevgiler Hoito Team

Soru: merhaba ürünü dün akşam saçıma sürdüm. bugün saç düzleştirici icjn ısı koruyucu sürmeme gerek var mı yoksa korur mu
Cevap: Merhaba Isıdan koruma özelliği bulunmaktadır Ama dilerseniz kullanabilirsiniz Sevgiler

Soru: Merhaba dalgalı saçlar için kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhaba Uygundur kullanabilirsiniz Sevgiler Hoito Team

Soru: 3 al 2 öde kampanyası tekrar olucak mi ben kaçırmisim?
Cevap: Merhaba Takipte kalın lütfen Sevgiler Hoito Team

Soru: merhaba dimethicone türevi var mı içeriğinde?
Cevap: Merhaba, İçermemektedir. Sevgiler, Hoito Team

Soru: Merhaba.Umarım ilerleyen zamanlarda saçlar için büyük ml hyaluronik asit ve sikonsuz saç yagı üretirsiniz.
Cevap: Merhaba İlginiz için teşekkür ederiz. Diğer ürünler için takipte kalın lütfen. Sevgiler Hoito Team

Soru: Merhaba duşta da başka bir saç maskesi yapılabilir mi?
Cevap: Merhaba Tabi yapabilirsiniz. Sevgiler Hoito Team

Soru: Merhaba ürün saçları yağlı gösteriyor mu?
Cevap: Merhaba Yeterli miktarda uyguladığınızda hiçbir belirti kalıntı bırakmaz Az miktarda uygulamanız yeterli olacaktır Sevgiler Hoito Team

Soru: Ben ürünü banyo öncesi saç bakım maskesi olarak kullanmak istiyorum. Uygun mu nasıl kullanmalıyım
Cevap: Merhaba Banyo öncesi bakım maskesi olarak dipten uca sürüp bekletebilirsiniz. Daha sonra yıkayıp nemli saç uçlarınıza az miktarda uygulayabilirsiniz. Banyo sonrasında uygularken miktarı az olmalı. Sevgiler Hoito Team

Soru: Saç diplerine de uygulanır mı
Cevap: Merhaba Uygulayabilirsiniz Az miktarda kullanın lütfen Sevgiler Hoito Team

Soru: merhabalar ürün vegan mı acaba?
Cevap: Merhaba, Ürünümüzde hayvansal içerik yoktur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Sevgiler, Hoito Team

Soru: Saç diplerine uygulanmıyor di mi?
Cevap: Merhaba Uygulayabilirsiniz. Saç diplerinden saç uçlarına kadar uygulayabilirsiniz. Kullanacağınız miktar önemli. Az miktarda uygulamanız yeterli.Durulama gerektirmez. Sevgiler Hoito Team

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi Resim Galerisi

Superfood Leave-ın Hair Mask 100ml - Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Maskesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü