Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Şu Anki Fiyat Aralığı 298.0 Tl'den Satılmaktadır.

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Memnuniyet Durumu Nedir?

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Teknik Açıklamalar

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Ürününün Satıcısı, Zeron Tasarım Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 ürününü 298.0 Tl'den Satılmaktadır.

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Kullanıcı Geri Bildirimleri
298.0 Tl ye satışta olan Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Harika. Çok beğendik konseptimiz için almıştık
İsim: H** E**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Zeron Tasarım

Yorum: Hediye aldım çok beğendiler
İsim: H** b** m**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: N** B**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Kumaşı çok güzel kaliteli
İsim: g** O**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kalitesi iyi ama logoyu tam ortalayamamışsınız malesef!
İsim: O** G**
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Beden:L

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Kollara yapışırmı 40cm kol var 180 boy 84kilo
Cevap: Merhaba efendim, standart kalıptır.Kol kısmı yapışmaz.Medium beden alırsanız daha iyi durur.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, ürünün rengi fotoda göründüğü gibi canlı mavi mi, yoksa soluk mavi veya lacivert mi
Cevap: Merhab efendim, saks mavi görselde ki gibi.

Soru: Önümüzdeki Salı günü elimizde olur mu
Cevap: Evet olur efendim

Soru: merhaba, xs bedenin uzunluğu kaç cm dir?
Cevap: Merhaba efendim, uzunluğu 65 cmdir.

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 Detaylı Resimler

Supermen Logo Baskılı Kısa Kol Bisiklet Yaka Tişört Bll1133 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü