Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Alınmaya Değer Mi ?

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
5
Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Satın Alır Mısınız?
Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Şu Andaki Fiyatı 199.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Hakkında yaklaşık 17173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Ürün Özellikleri

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Ürününün Satıcısı, Flormar Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 ürününü 199.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Kullanıcı Değerlendirmeleri
199.99 Tl ye satışta olan Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: gerçekten harika indirime girdikçe stok yapicagım asla akmıyor 🤗
İsim: f** e**
Tarih: 22 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Flormar

Yorum: Sürekli stok yapacağım bir ürün
İsim: A** D**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Kullandığım en güzel göz kalemi indirim denk geldikçe stokluyorum
İsim: G** E**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum
İsim: z** e**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: ba-yıl-dım 💫 çok hoş kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: D** A**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: akma dagilma asla yapmaz. indirime girdikçe stokluyorum
İsim: r** g**
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: BA-YIL-DIM!! Flormardan bugüne kadar aldığım en iyi ürün. Bu yazın leş sıcağında bile asla akmadı, hatta duşa girdim, buhardan bile akmadı, hatta silemedim o gece uyudum uyandım yine bozulmamıştı, okadar diyeyim. Ayrıca göz temizleme solüsyonuyla da gözümü çıkartmama gerek kalmadan temizlendi. Göz kalemi az kullandığım için stok yapmayacağım ama çoDevamını Oku
İsim: T** T**
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: zaten sürekli kullandığım bir kalem. Normalde hangi göz kalemini kullansam akma yapar ama bunda hiç olmadığı için indirim zamanlarında stok yapıyorum
İsim: N** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ocak 2023

Yorum: Kolay kolay goz kalemi bulamiyorum cunku en waterproofu bile aksama kadar akiyor, morarmis gozlere donuyor gozlerim. Ama bu kalem gercekten beklentimi karsiladi cok begendim indirime girdikce stok yapiyorum.. 😁
İsim: D** Y** A**
Beden: 08 Nisan 2023

Yorum: Goz icine surulurse biraz akan ama goz ustune veya kirpik diplerine sürüldüğünde mükemmel asla akmayan mükemmel bir kalem ilk defa denedim ama indirime girdikçe stoklayacağım.
İsim: A** G**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Ne zamandır takip ettiğim bir üründü indirimde hemen aldım
İsim: s** a**
Tarih: 23 Nisan 2022

Yorum: Çok severek kullandığım bir ürün, normalde göz kalemleri gözümden hep akar bunda ise sürdükten sonra tam sabitleniyor ve gün boyu kaliciligini koruyor. Akma yapmiyor. Indirimdeykem stoklanabilecek bir ürün
İsim: E** S** E**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Akmayan tek göz kalemi.stok yapıyorum.
İsim: M** S**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: En en güzel kalem! Yumuşak olduğundan sürmesi kolay ve kalıcılığı müthiş. Asla ve kat’a akmıyor. İndirimden stokluyorum her daim. Çok kalpp
İsim: B** K** A**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel. Her rengini aldım neredeyse. Stok bile yaptım.
İsim: M** A**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Daha önce kullanıyodum indirimli görünce yedekledim
İsim: E** S** Ç**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: Fav göz kalemim stokluyorum sürekli
İsim: R** Ş** Ş**
Beden: 07 Nisan 2023

Yorum: İlk kez aldım.Göz kalemi çok güzel.Kesinlikle tavsiye ediyorum.İndimde aldım.Yine alıp stok yapacağım.
İsim: N** Y**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Güzel bir ürün, indirime girdikçe alıyorum
İsim: A** A**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Sürümü çok kolay siyah ve kahverengi göz kalemi arıyordum artık çok sık kullanacağımı düşünüyorum.Bu siyah göz kaleminin birde kahverengi olanını aldım.Kargo çok iyi paketlenmişti çok memnun kaldım.
İsim: Ü** G** B**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: En ama en sevdiğim göz kalemi asla akmıyor tüm gün kalıyor üçüncüye alıyorum mac ne kullandıysam hep aktı bir tek bu akmıyor göz içine sürünce aşırı sevdim
İsim: Ö** Ü**
Tarih: 11 Nisan 2022
Satıcı: Goldgate Dermo Cosmetics

Yorum: Tam bir fiyat performans
İsim: F** A**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: ürün gözden akmıyor sürümüde kolay alabilirsiniz
İsim: y** ü**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Sürümü çok kolay ve yumuşak bir yapısı var.
İsim: B** G**
Beden: 29 Temmuz 2022

Yorum: beğenmedim suya dayanıklı devul
İsim: Elif Y.
Tarih: 23 Mart 2023
Satıcı: Hobi Parfümeri

Yorum: bakır rengini de indirimden aldım🤩
İsim: m** m**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: baya iii indirimde alınırsa stoklanır
İsim: G** P**
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: İndirim doneminde stokladigim en mukemmel goz kalemi.banyo ,havuz ,deniz hic birinde cıkmıyor
İsim: M** d**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: gerçekten gün boyu gözümde durdu ve makyaj temizleyici ile de zor çıkardım sonuna kadar hakkını veriyor stok yapılsın
İsim: D** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: merik bu işi biliyoor ✌ iyi ki ona güvenip almışım lens kullanmak zorunda olan biri olarak göz kalemlerinden yana hep sıkıntı yaşıyordum bu kalem cidden akmıyoor muhtess 🥳
İsim: B** Ş**
Tarih: 14 Eylül 2021

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Indırım ne zaman gelirr
Cevap: efedim zamlar yolsa maaself

Soru: merhaba goz.kalemleriniz hangi yil.uretimidir ona.gore kullanıcam acilmadan 3 senemi durabiliyor
Cevap: Merhabalar efendim, ürünlerimiz yeni tarihlidir. Kullanıma başladıktan sonra 12 ay içerisinde tüketebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz:)

Soru: merhaba ürün asansörlümu acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Asansörsüzdür. İyi günler dileriz.

Soru: isiltili yaziyo..isiltili mi mat mi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz ışıltılıdır.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba goz.kalemleriniz hangi yil.uretimidir ona.gore kullanıcam acilmadan 3 senemi durabiliyor
Cevap: Merhaba efendim. Kullanıma açılmadan min. Üç yıl forumunu korumaktadır.

Soru: kalemi traş etmek oluyurmu?
Cevap: Değerli müşterimiz, makyaj kalemtraşı ile açmalısınız. İyi günler dileriz.

Soru: Çok teşekkür ederim ama göz içine kullanımı uygunmudur esasen bunu öğrenmek istemiştim 🤗😊
Cevap: Merhaba, bu konuda herhangi bir bilgi verilmemiştir. İnsiyatif sizindir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bu kalemin ucunu nasıl açacağız.açtıkça kırılıyor
Cevap: Değerli müşterimiz makyaj açacağı ile açabilirsiniz.

Soru: tam olarak ne ile açılıyor kalemtraşla açılmıyor olmuyo
Cevap: Değerli müşterimiz, makyaj kalemtraşı ile açabilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: asansörlü mü?Kalem gibi kalemtras ile mi açılıyor Kalemtraş ile açılıyor ise neden alt kısmı asansörlüymüş gibi çevriliyor
Cevap: Değerli müşterimiz, makyaj kalemtraşı ile açmalısınız.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba yumusak uclu oldugu icin kalemtrasla mi acmaliyiz ucunu kırilir diye dusunuyorum
Cevap: Merhaba, kalemtraşla açabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: akma yapıyor mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz genelde akma yapmayan bir yapıdadır ürün. Sağlıkla Kalın

Soru: yazan arkadaşlarda makyaj kalemtraşla açmışlar aynı sorunu yaşamışlar korktum açıkçası
Cevap: Değerli müşterimiz kullanım sağlayabilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: ucu bittiginde kalemtrasla açılıyor mu ?
Cevap: Değerli müşterimiz, makyaj kalemtraşı kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: suya,tere dayanıklımı değilmi? ürün başlığında dayanıklı yazıyor; açıklamada ise yok 🤔 hangisi doğru acaba???
Cevap: Değerli müşterimiz, suya dayanıklıdır.İyi günler dileriz.

Soru: açmak için kalemin yarısı bi tavsiyeniz varmi nasıl hangi kalemtrajı kullanayım..(not)kalemtrajı gratisden almıstim
Cevap: Değerli müşterimiz, flormarın kalemtraşını kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 10 numara göz kalemi be zaman stoğa girer?
Cevap: Değerli müşterimiz, Flormar’a ilginiz için teşekkür ederiz. Şu anda stok durumu ile ilgili tarafınıza net bir bilgi akışı sağlayamıyoruz. Stoğu biten ürünlerimiz için ekibimiz tarafından stok talebinde bulunulmuştur Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: merhaba. 006 onyx yazıyor bu renk midir. siyah değil mi rengi
Cevap: Değerli müşterimiz, ürün siyahtır.İyi günler dileriz.

Soru: bu ürünün ucu nasıl açılıyor? kalemtıraşla kırılıyor arkasından ittirilmiyor
Cevap: Değerli müşterimiz, makyaj kalemtraşı ile yavaş yavaş açmalısınız.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bu urunu cok sevıyorum ama çürük gıbı 3 tane kalemtras almama ragmen asla rahat bır sekılde acılmadı. Acmaya basladıgımda sonuna geldıgımde kullanabıldım 2 kalemim böylece zıyan oldu. Lütfen neyle acmamı onerırsınız bılgı verır mısınız ? Sızden aldıgım kalemtrasta ıse yaramadı maalesef . cevabınızı beklıuorım saygılar ..
Cevap: Merhaba efendim. Aynı marka kalemtraş mevcut. O ürünü deneyebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 Ürüne Ait Resimler

Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi (SİYAH)-extreme Tattoo Gel Pencil-006 Onyx-8682536028882 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü