Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Şu Anki Satış Fiyatı 419.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Hakkında yaklaşık 1373 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Açıklama Ve Özellikler

Kirpiklerimizin her birini 40 - 50 kez rahatlıkla kullanabilirsiniz. ; Evde kendiniz rahatlıkla uygulayabilirsiniz. ; %100 İnsan Saçından üretilmiştir ; Eyeliner Yapıştırıcılıdır. ; Dökülme ve kopma asla yapmaz. ; 6 farklı kirpik modeli, takma aparatı ve 2 Adet Eyeliner Yapıştırıcımız ile set halinde gönderim sağlanır. İhtiyacınız olan her şey setimizin içindedir. ; Yoğun kirpikler ile bakışlarınıza derinlik katın. İnce kıl tekniği sayesinde geliştirilmiş modeller ile en çarpıcı bakışlar sizin olsun. ; Evde kolaylıkla kendiniz uygulayabilirsiniz, gözde ağırlık yapmaz ve yumuşacıktır. >_x000D_
_x000D_
Kullanım Talimatları:_x000D_
Klasik bir eyeliner gibi göz kapağınıza uygulayın ve hemen takma kirpikleri yerleştirin. Anında yapışacaktır. _x000D_
Uygulama çok kolaydır. _x000D_
Gözlerinize uygun şekilde ayarlamak için sağ veya sol ucundan kesilebilir. _x000D_
Doğru Kullanım:_x000D_
_x000D_
Kendi kirpiklerinize rimel uygulayabilir ve ardından takma kirpikleri takabilirsiniz. Kirpikleri nazikçe çekerek çıkarabilirsiniz. _x000D_
Eyeliner yapıştırıcınızı suya dayanıklı makyaj temizleyicileriyle kolayca temizleyebilirsiniz. _x000D_
Duş alırken ve yatmadan önce takma kirpiklerinizi çıkarmanızı öneririz._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Ürününün Satıcısı, hıpno cosmetıc Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) ürününü 419.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Kullanıcı Yorumları Nasıl?
419.0 Tl ye satışta olan Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1373 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Harika ve çok pratik , asla ipek kirpik yaptırmam artık !
İsim: S** E**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HIPNO KOZMETİK

Yorum: bayildiiiimmmm birturlu takma kirpik takmayı beceremeyen ben için harika pratik bir ürün ayrıca ipek kirpiği sadece 2 hafta kullanabiliyorken bunu defalarca kullanabilmek hem daha ekonomik hemde harika 👏👏😍😍 teşekkür ederim
İsim: s** k**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: 10 yıldız olsa 10 verirdim. Kargo çabucak geldi. Gerçekten harika bir set. Kirpikler çok hafif ve en yoğun olanı denedim ilk olarak, hiç ağırlık hissi yok. Hayatımda ilk kez takma kirpik kullanıyorum ama ilk anda bile kolayca takabildim. İri gözlü olduğum için çok doğal durdu. Arkadaşıma foto attım bayıldı. Onun için de sipariş vereceğim sabırsızlıDevamını Oku
İsim: A** A**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Bence harika bir ürün ipek kirpik kullandım uzun süre ama artık yaptırmıyorum gayet başarılı bir ürün 👏👏👏👏
İsim: **** ****
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: on numara bir ürün hiç teretsüzssüz alın derim satıcı firmada 10 numara teşekkürler ürününüz kuşkusuz çok güzel umarım eyelineri da tek alma imkanımız olur
İsim: V** b**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: yorumlara bakarak çok fazla beklentiye girmeden sipariş verdim ama inanılmaz bir şekilde beni şaşırttı harika bir ürün.yumuşacık ve hafif hiç rahatsız etmiyor kargo çok özenli bir şekilde elime ulaştı. tavsiye ederim
İsim: m** A**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Bence çok başarılı ipek kirpik falan boşverin derim herkese
İsim: Seher S.
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Haziran 2023

Yorum: uzun zamandır istiyordum almayi bir türlü guvenip alamamistim ipek kirpik taktırdım 1 ay anca durdu ve olan kirpiklerimide döktü cok pisman oldum sonrasinda ürünü denemeye karar verdim iyiki almisim diyorum simdi aldığınız para helal olsun cok pratik kopma düşme asla yapmiyor tereddütsüz alın
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: şimdiye kadar aldığım en güzel kirpikler her defasında özenip aliyorum ama takamiyordum ürünün kullanımı çok pratik ve kesinlikle düşme yapmıyor firmanın sayesinde bakışlarım anlam kazandı kargo hızlı paketleme ozenliidi satıcıya tsk ederim ❤
İsim: f** a**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Harika. Daha ne olsun. Çok kaliteli ve rahat kullanılıyor. Paket jelatiniyle geliyor ve güven veriyor. Hemen denedim. Gerçekten çok kolay. Ağırlıkta yapmıyor kirpikte. Doğal duruyor.
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: İlk başta kuşku ile karşıladım. Nasıl yapışır? Yamuk yumuk yapışır falan diye düşünüyordum. Kendi başıma yapıştırdım ve çok doğal durdu. Kirpiklerim gözlerimi belirginleştirdi. Çok çok teşekkür ediyorum 💐
İsim: N** Ş** Ç**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: bu sayfadan ilk kez kirpik aldım aşırı memnun kaldım çok güzel çok beğendim sadece kıl yapısı az bişey ince bu yüzden ben rimel sürdüm daha da güzel oldu gözde hiç ağırlıkta yapmıyor yapıştırıcısıda çok iyi kargo da hızlıydı iyiki çıktın karşıma hipno kozmetik artık favorimsin
İsim: S** ö**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Gerçekten aldığınız kuruşa kadar helal olsun. Bu kadar uygun fiyata bu kadar güzel ve çok kirpik yapıştırıcı üstelik hediye var bunun için ayrı teşekkür ederim zaten. Benim gibi kirpik takma özürlüsü biri için o kadar büyük kolaylık ki gerçekten muazzam. İyiki gördüm sizi harikasınız ve hızlı kargo.
İsim: Elçin B.
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel ve özenle paketlenmiş ekstra hediyede verilmiş kas ve kirpik serumu daha kullanmadım ama memnun kalacagima eminim çok teşekkür ederim 🙏
İsim: F** A**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Daha öncede kullandım bu kirpikle tanıştığımdan beri ipek kirpik veda ettim çok güzel bir ürün
İsim: Ş** K**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: ürünü yorumları değerlendirerek satın aldım iyi ki de almışım harika bir ürün takması çok kolay, doğal, gözde ağırlık yapmıyor paketleme özenli ve iki günde elime ulaştı tşk ederim ve tavsiye ederim 💕💕💕👏👏👏👏🥰🥰🥰
İsim: Nurdan K.
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Çok memnun kaldım elime çok cabuk ulaştı teşekkür ederim ilginize kiprikler harika
İsim: T** S**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Harika bi model 34 almıştım dar geldi 36 tam oldu
İsim: T** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Mayıs 2023

Yorum: mükemmel tek kelimeyle cokta kullanisli ilkez takma kirpik kullaniyorum bu marka ilkim ve sonum olucak mukemmell tsk ederim
İsim: K** A**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: rimel kullanmaya veda ettim resmen o kadar gzl Bi ürün ki tak ve çık çok gzl herkes ipek kirpik yaptırdım saniyo
İsim: F** K**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: çok güzel Çok doğal duruyor ve kullanışlı kolay takılıyor şiddetle öneriyorum
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: o kadar kullanışlı ve guzelki dükkanım için stok yapacağım.helal olsun saticiya
İsim: T** Ö**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: hiç zorlanmadan taktım çok güzel duruyor efsane bayıldım alın aldırın arkadaşlar
İsim: n** G**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Ürün harika takması kolay, ipek kirpik yaptıracaktım vazgeçtim kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: S** O**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: gayet güzel paketlenmis ve kaliteli bir ürün tavsiye ederim
İsim: E** Y**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: çok beğendim gerçekten çok güzeller takmak için sabırsızlanıyorum 🥰
İsim: K** E**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: ilk defa deniyorum ve ilk denememde çok güzel oldu teşekkürler
İsim: A** k**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Hızlı teslimat. Ve gerçekten bayıldım şimdi deneyeceğim çok teşekkür ederim paketleme de özenliydi
İsim: H** B**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: kirpik takma özürlü olan ben bile takabildiysem herkes takabilir. kirpikler yumuşacık hiç abartılı değil paketleme çok güzel özenli ve hızlı teslimat daha ne olsun
İsim: A** Ç**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Yıllardır takma kirpik kullanıyorum düşme tehlikesi olmadan, kolayca takabildiğim tek kirpik. Harika bir ürün.
İsim: b** c** g**
Tarih: 18 Mart 2023

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Akıllarda Kalan Sorular

Soru: mıknatıslimi
Cevap: Merhabalar Eyeliner yapıştırıcılıdır kirpiklerimiz İlginize teşekkür ederiz

Soru: merhaba paketlenmeye özen gösterirmisiniz lütfen
Cevap: Merhabalar tabii her zaman olduğu gibi

Soru: hangi kargoyla gönderilecektir
Cevap: Merhaba,Trendyol Express ile gönderilecektir.

Soru: Eyeliner bitince napacağız yedek satıyor musunuz
Cevap: Merhaba yakında stoklarımıza eklenecektir

Soru: yapmış olduğum yorum üzerine bana yeniden kalem ve hediye göndermeniz çok memnun etti. herşey için teşekkür ederim. ;) çok mutlu oldum
Cevap: Merhabalar memnuniyetiniz bizim için ön plandadır ❤🙏🏻

Soru: kaliciligi nasil ?
Cevap: Merhabalar günlük kullanıma uygundur siz çıkartmadığınız sürece düşmez

Soru: Merhaba sizin ürünlerinizi nasıl kullanacağız? Eyeliner yapıştırıcıyı Eyeliner çeker gibi göze mi yoksa direk kirpiğin üstüne mü süreceğiz. Kullanımı ile ilgili bilgi verir misiniz
Cevap: Merhabalar evet eyelıner çeker gibi gözünüze çekiyorsunuz üzerine kirpiğimizi takıyorsunuz. Gerek duyarsanız sağ veya sol uçtan gözünüze göre kesebilirsiniz kirpiklerinize rimel sürüp ondan sonrada takabilirsiniz. Uygulama pratiktir.

Soru: sırf şeffaf yapistirici varmi
Cevap: Merhabalar tek olarak siyah rengimiz mevcuttur Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Ürün açıklamasında mıknatıslı yazıyor ,cevaplarda ise kirpik mıknatıslı değildir ,normal yapıştırıcı ile de kullanabilirsiniz demişsiniz ,o zaman bu ürün de normal bir kirpik mi , mıknatıslı olması neresinden anlaşılıyor?
Cevap: Merhabalar ürün isminde de belirtildiği gibi eyeliner yapıştırıcılıdır Açıklama da mıknatıslı yazmamaktadır Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhabalar görseldeki kiprigin aynısı gelir dimi
Cevap: Merhabalar ürünün kendi resmidir Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhabalar tek boyut alma şansımız var mı acaba?
Cevap: Merhaba ürünümüz set halinde satışa sunulmaktadır

Soru: Tak çıkar kullanımı kaç kere olabiliyor acaba
Cevap: Merhabalar doğru kullanım da her bir çift 50 kez kullanılabilir

Soru: Merhaba tek kirpik ve yapıştırıcılı eyeliner olarak satışınız varmı acaba? Set fazla gelicek bana çünkü
Cevap: Merhaba maalesef efendim

Soru: hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhabalar Trednyol Express ile çalışmaktayız

Soru: Merhabalar 6 set değilde beğendiğimiz bir kiprik modeli olanlardan varmı çünkü ben gür ve uzun kiprik kullanıyorum
Cevap: Merhaba maalesef set halindedir 🙏🏽

Soru: Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Merhabalar Trendyol Expresss ile çalışıyoruz

Soru: Peki eyelıner bitince sadece eyelıner ı nerden temin etcez
Cevap: Merhaba bizden temin edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımdır eyelıner 💐

Soru: suya dayanıklımı havuz denizde kullanır mı
Cevap: Merhabalar her takma kirpik de olduğu gibi deniz ve havuz önermiyoruz keyifli günler dileriz

Soru: 12 li olandan. Varmı
Cevap: Merhaba değerli üyemiz 6 çift kirpiklerimiz bulunmaktadır. İlginize Teşekkür ederiz 🌸

Soru: Merhaba, Bu ürünü çok beğendiğim için teyzeme de aldım. Gerçekten çok pratik ve doğal duruyor. Takma olduğu anlaşılmıyor. İşe yaramayan rimellerden kurtuldum! Fakat bu markanın bu ürününü her zaman bulabilir miyim ve eyeliner'ı bittiği zaman sadece eyeliner'ının yenisini satın alabilir miyim merak ettim. Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Cevap: Merhabalar ilginize sonsuz Teşekkürler evet bulabilirsiniz 🙏🏽 Eyeliner yakında eklenecektir. Sevgilerimizle ❤

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) Detay Resimler

Takma Kirpik Seti 6farklı Model Kalem 2 Adet Kalem(SİYAH-ŞEFFAF)yapıştırıcılı (APARAT HEDİYE) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü