Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Seyda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
269
0
0
Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Mevcut Fiyatı 294.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Hakkında yaklaşık 1684 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Detaylı Açıklama

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Ürününün Satıcısı, POP Beauty Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı ürününü 294.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı En Son Yapılan Yorumlar
294.9 Tl ye satışta olan Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1684 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bayıldııım. Hiç bu kadar doğal duracağını tahmin etmemiştim. Asla takma tırnak gibi durmuyor. Paketleme çok özenli, tırnaklar kalite olarak çok başarılı. Yapıştırıcı bant baya kuvvetliydi 👌🏻
İsim: E** D**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: POP Beauty

Yorum: Düğünümde kullandım çok güzel görünüyor ❤
İsim: B** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Sonunda tırnaklarıma uygun takma tırnak buldum☺☺
İsim: Bahar K.
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Bayıldımmm rengi mükafat, çok güzel paketlenmiş çok güzel kokuyor kutu açılınca. Küçük hediye içinde teşekkür ederim ☺
İsim: S** Ö**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim takması ve çıkarması da çok kolay, özel günlerde kurtarıcı
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Tam bir prenses tırnağı
İsim: S** K**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Paketlemesi çok güzeldi hoş görünüyor teşekkürler
İsim: K** C**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: çok teşekkür ederim ben bıraz kısattım tırnak yapım gereği naturel ve doğal oluşunu çok beyendim tavsiye ederim hem kullanışlı hem rahat diğer yapay tırnaklar gıbı değil aşırı tavsiye ederim
İsim: f** y**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Tek kelimeyle Harika ve aşırı kaliteli güzel gelmiş. Paketlemesine de bayıldım çok şekerdi. Ayrıca bileklik için de çok teşekkür ederim.🌸
İsim: M** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ocak 2024

Yorum: Harikaaa bayıldımm. Aşırıı derecede doğall yaptırmışsın gibi duruyor. Hızlı teslimat için ayrıca teşekkür ederim. Güvenle alabilirsiniz
İsim: Sedennur G.
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ÇOK ŞIK VE GÜZEL
İsim: C** K**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Paketleme çok güzeldi. Herkes bayıldı tırnaklara. Yapiskani çok kuvvetli. teşekkürler
İsim: S** A**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Daha öncede alışverş yaptığım ve memnun kaldığım bir satıcı hediye için ayrıca teşekkürler ürünlerniz muhteşem :)
İsim: G** D**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Hayatımda gördüğüm en güzel paketlemeydi hediye çok tatlı tırnaklar zaten mükemmel alın kesinlikleee😍
İsim: A** A**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: ürün çok çok iyi yanında yapıştırıcısı aşırı Sağlam tırnak boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz rengi fotoğraflarda göründüğü gibi geldi paketleme güzeldi küçük Hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: E** K**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz ışıl ışıl ve çok doğallar aşırı beğendimm 🌸
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Çok güxel ve kullanışlı
İsim: D** C** B**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Düğünümde kullanmak için aldım harika ötesi.
İsim: F** C**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Kargo hızlıydı,paketlenme çok özenli ayrıca hediye için teşekkürler daha önce kullanmıştım sağlam oluyor ve çok güzel gözüküyor 💖
İsim: M** G**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Çok iyi paketlenmişti. Yanında ekstra olarak küçük tırnaklar gönderilmiş.Hediye bileklik için teşekkür ederim. Tırnaklar çok kaliteli.
İsim: M** D**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Çok hoş 😍 dün sipariş verdim bugün geldi. Hediye bileklik için ayrıca teşekkürler
İsim: S** I** D**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Çok memnunum 10 gün kullandım ve 3 yaşında kızım var elim sudan çıkmıyor diyebilirim harika yapıştırıcısı çok sağlam ekstra yapıştırıcı aldım tırnakları çok kez kullandım, pop beauty varken protez tırnağa hiç gerek yok 😍
İsim: t** ö**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Rengı çok güzel teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim harika duruyor bayıldım
İsim: T** S**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel teşekkür ederim ☺
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Kasım 2023

Yorum: Harika ötesi BA YIL DIM resmen protez tırnak herkes kendi tırnağım sanıyor resmen kurtarıcım oldu bundan sonra favorim budur her rengi alınır ben istediğim rengi ve şekli verip kullanıyorum
İsim: H** Ö**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: mukemmel tek kelimeyle, hic bu kadar yaptırılmış gibi duran bir takma tırnak görmedim. aldigim en guzel tirnak. ayrica kutu içerigine de cok ozenilmis düsünmüsler her seyi. bu marka umarım hep bu sekilde devam eder cünkü bu tirnaklari cikartinca yenisini de almak istiyorum💖
İsim: E** C** E**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Aşırı iyi nişanımda kullandım bebek gibi oldu tırnaklarım
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: çok beğendim gerçektende hakkını vererek gönderdiler gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz bu ilkti son olmayacak benim için ellerinize emeğinize sağlık hediye için de çok teşekkür ederim herşey çok güzel aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar helal hoş olsun ❤
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: hediye için teşekkür ederim çok güzel
Tarih: 02 Kasım 2023

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Kaç güne kadar dayanır çok uzun dayanması için ne yapmalıyım ? Sıcak su ile duşa girince çıkar mı ve havuz deniz çıkar mı
Cevap: Merhaba 🌸 Talimatlara uygun takıldığında zararsız pro- yapıştırıcımız suya dayanıklıdır 💜 Deniz ve havuza da girebilirsiniz 🥰

Soru: merhaba ürünü tekrar tekrar kullanabilmek için arkasındaki çift taraflı bandı çıkartabiliyor muyuz? ve çıkarttıktan sonra kalıntı bırakıyor mu tırnakta?
Cevap: Merhaba 🌸 Talimatlara uygun çıkarılma işlemi yapıldığında takma tırnakları defalarca kullanabilirsiniz. Pro-yapıştırıcı sayesinde kendi tırnaklarınız ve takma tırnaklarınız zarar görmez. Mağazamızda pro- yapıştırıcı ayrıca satılmaktadır, yapıştırıcı da satın alıp takma tırnakları daha sonra defalarca kullanabilirsiniz 🤗

Soru: Bu Takma tırnaklar üzerine tırnak stickeri yapıstırılır mı
Cevap: Merhaba 🌸 Tabiki, yapıştırabilirsiniz 💜

Soru: Merhaba bu pro yapıştırıcı sıvı olanlardan değil demi, bazı alınan görsellerde öyle gördüm. Tırnak şeklinde şeffaf yapıştırıcı olarakmı geliyor?
Cevap: Merhaba 🌸 Yapıştırıcımız sıvı yapıştırıcı değildir, çift taraflı zararsız pro- yapıştırıcısır 💜

Soru: Merhaba teyit amacli soruyorum vaktim yok çünkü bu model mi sedef inci tozlu olan ve 24 adet mi var perşembe
Cevap: Merhaba, evet bu modeldir 🌸 Tırnak setlerimizde 24 + adet farklı boyutta takma tırnak bulunmaktadır. Kendi tırnak ölçünüze en uygununu seçip takabilirsiniz 😊

Soru: kaç kere kullanılabilir
Cevap: Merhaba 🌸 Talimatlara uygun çıkarılma işlemi yapıldığında takma tırnakları defalarca kullanabilirsiniz. Pro-yapıştırıcı sayesinde kendi tırnaklarınız ve takma tırnaklarınız zarar görmez. Mağazamızda pro- yapıştırıcı ayrıca satılmaktadır, yapıştırıcı da satın alıp takma tırnakları daha sonra defalarca kullanabilirsiniz 🤗

Soru: Yapışkanı çift taraflı bant gibi mi yoksa sıvı mı yapışkanı
Cevap: Merhaba 🌸 Çift taraflı yapıştırıcıdır. Böylece takma tırnaklarınızı defalarca kullanilirsiniz 💜

Soru: Yapıştırıcı tek kullanımlık mı bi kaç kere kullanılcak kadar varmı
Cevap: Merhaba🌸 Yapıştırıcılarımız tek kullanımlıktır bu sayede takma tırnaklar zarar görmez. Mağazamızda yedek tekli ve 3’lü pro yapıştırıcı satılmaktadır. Böylece sadece yapıştırıcı alarak tırnakları defalarca kullanabilirsiniz🤗

Soru: Merhaba frenchli tırnak var mı göremedim
Cevap: Merhaba 🌸 Frenchli modelimiz mağazamızda satıştadır, mağazada ara butonuna yazarak bulabilirsiniz 💜

Soru: Merhaba bu rengin ayak tırnağı için olanını bulamadım da bu renkte oje alacağım. Hangi renk almam gerekiyor acaba en yakın ton hangisi olur? Teşekkür ederim 🌸
Cevap: Merhaba 🌸 Ayak Tırnaklarımız mağazamızda yer alan modellerdir. Beyaz renk olan model uyum sağlayacaktır 💜

Soru: nasil çıkarılıyor acaba
Cevap: Merhaba 🌸 Tırnaklarınızı; 1- 2 dakika suda beklettikten sonra, takma tırnaklarınızın yanında yolladığımız ahşap çubuktan yardım alarak tırnağın bir köşesinden hafifçe kaldırarak çekebilirsiniz, 🤗 Ayrıca pro yapıştırıcıyı takma tırnaklarınızdan temizleyerek, takma tırnakları daha sonra tekrar kullanabilirsiniz 😊

Soru: merhabalar tırnagımın eni 15 mm bu ürün uygun olur mu, bedenleri var mı
Cevap: Merhaba 🌸 Tırnak setlerimizde 24 + adet farklı boyutta takma tırnak bulunmaktadır. Kendi tırnak ölçünüze en uygununu seçip takabilirsiniz 😊

Soru: Daha çok modelleriniz ne zaman gelirr 🌸
Cevap: Merhaba 🌸 Üzerine çalışıyoruz umuyoruz ki 1 ay sonra satışta olacaktır 💜

Soru: Tırnakları tamamen sıfırlamak mı gerekiyor
Cevap: Merhaba 🌸 Kısa tırnakta daha uzun süre kalıcılık göstermektedir 💜

Soru: İçerisinde kaç takma tırnak var?
Cevap: Merhaba 🌸 Tırnak setlerimizde 24 + adet farklı boyutta takma tırnak bulunmaktadır😊

Soru: merhaba üstüne kendimiz ojeyle renklendirme yapıp silebilir miyiz herhangi bir zararı olur mu
Cevap: Merhaba 🌸 Dilediğiniz gibi oje sürebilirsiniz yüzeyinde bir değişiklik olmayacaktır ancak alkolsüz aseton ile temizlemenize önlem amaçlı tavsiye etmekteyiz 💜

Soru: Merhabalar. Ben kısa takma tırnak istiyorum. Bu görseldeki uzun geldi bana. Kısa var mı?
Cevap: Merhaba 🌸 Takma tırnakları dilediğiniz gibi tırnak makası ile kesebilir veya törpüleyebilirsiniz 🤗

Soru: Merhaba benim tırnak yatağım aşırı küçük ürünün içindeki küçük boyutta olan tırnaklar bana olur mu acaba
Cevap: Merhaba 🌸 Tırnak setlerimizde 24 + adet farklı boyutta takma tırnak bulunmaktadır. Kendi tırnak ölçünüze en uygununu seçip takabilirsiniz 😊

Soru: Merhabalar ürünü ne zaman ve hangi kargo firmasına vereceksiniz acaba
Cevap: Merhaba 🌸 Trendyol Express ile pazartesi gönderim yapılacaktır 💜

Soru: yapıştırıcı kesilebilir bir ürün mü
Cevap: Merhaba🌸 Ürünümüz kesilebilir fakat yapışkanlığı yüksek olduğundan biraz zorlanabilirsiniz.

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı Resim Ve Fotoğraflar

Takma Tırnak Seti & Zararsız Yapıştırıcı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü