Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Satın Alır Mısınız ?

Melis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
508
0
0
Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Bu Ürünü Almalı Mı?
Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Şu Anki Fiyat Aralığı 49.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Ürün Detayları

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk ürününü 49.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Ürün Hakkındaki Yorumlar
49.0 Tl ye satışta olan Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: rahat tavsiye ederim bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ağustos 2024
Satıcı: Mistirik

Yorum: Mükemmel yumuşacık kesinlikle tavsiye ediyorum tam istediğim gibi ♥
İsim: G** T**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Yaklaşık 6 adet aynı modelden aldım. Hepsinde kesimler farklı yamuk yumuk kesilmiş. Sağlam olanları yıkayayım dedim renk solmuş diğer çamaşırlara da renk vermiş. Güzel görünüyor ama tavsiye edilecek kalitede değil maalesef
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: kesinlikle tavsiye ediyorum, yumusacik çok rahat
İsim: b** e**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: 1 beden büyük alın M beden 5 yaşında çocuğa tam oldu. paket açılmadan goremiyorsunuz paket açılsa iade yok. ölçü tablosu koyun
İsim: K** K** k**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel begendim m beden rahat oldu.
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: çok güzellikkk
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhaba, yüksek bel mi?
Cevap: yüksek bel efendim

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk Görseller

Taranto Model Fitilli Pamuklu Slip Esnek Komforlu Hava Alan Külot Bordo Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü