Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg En Düşük Fiyat Nerede-

Cansel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Bu Ürünü Almalı Mı?
Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Şuanki Fiyatı Ne Kadar 5850.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Kullanıcılar Memnun Mu?

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Ürün Hakkında Bilgi

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Ürününün Satıcısı, Bood Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg ürününü 5850.0 Tl'den Satılmaktadır.

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Kullanıcı Yorumları Nasıl?
5850.0 Tl ye satışta olan Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: ürün çok hizli geldi, iyi paketlanmiş. ayrica kalıtalı ve çok kullanışli. Babek kıyafet için kullanılır tavsiye ediyorum
İsim: Sama A.
Tarih: 28 Ocak 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: tznticaret

Yorum: Çalıştırması, yıkaması çok kolay . Elde yıkamak yerine hemen makineyeatıp yıkıyoruz.
İsim: J** D**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: TAŞARAVM

Yorum: Ürün bir kaç kilo çamaşırı çok rahat yıkıyor, ve motoru güçlü. çeşitlişekillerde yıkama yapıyor,,çok iyi...
İsim: Mustafa y.
Tarih: 08 Ocak 2024
Satıcı: TAŞARAVM

Yorum: Ürünü sorunsuz aldık fakat faturası sistem üstünden de gelmedi, kutudanda çıkmadı. Garanti için faturaya ulaşmam şart, firmadan geri dönüşbekliyorum Güncelleme: Firma faturayı yolladı (teşekkür ederim) makinesorunsuz çalışıyor, tam bir f/p ürünü
İsim: G** T**
Tarih: 07 Şubat 2022
Satıcı: tznticaret

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Merak Edilen Konular

Soru: Kaç kg çamaşır yıkanabilir? Su alma ve boşaltma hortumunu nereye bağlamak mümkün ? Ör: kampta
Cevap: 3 kg efendim herşey manuel olarak yapıyorsunuz su ekleme çamaşır ekleme deterjan ekleme kendiniz yapıyorsunuz.

Soru: garantisi var?
Cevap: İthslat firma garantisi var faturalı ürün

Soru: Sıkması varmı?
Cevap: Sikma var ama cok etkili degil. Daha cok kamp yikama icin

Soru: Hazneye ne kadar çamaşır alıyor
Cevap: 3 kg camasir alir tek sederde yikar

Soru: merhaba ürünün ölçüleri nedir?
Cevap: En 33 boy 35 yükseklik 50 cm

Soru: selam su boşaltması varmı
Cevap: Su boşaltmasi var efendim

Soru: evet beyaz esya olmadigi icin emin de olamadik, sorup bilgi verebilirseniz cok seviniriz
Cevap: Tamam iyi gunler

Soru: Yakın zamanda indirim bekleniyor mu ?
Cevap: Fiatta indirim yok şuan

Soru: Kaç volt acaba
Cevap: 220 volt 300 waat yıkama sıkma da 160 waat

Soru: son 1 ürün deniyor ürün bittimi
Cevap: Yok var kac adet gerekiyor size

Soru: üründe sıkma özelliği var mı ?
Cevap: Var ama cok başarılı değil yıkaması vdsha iyi

Soru: Merhabalar az önce ürünü satın aldım çamasır yıkamak için kullanacağım o yüzden fırçalı ayakkabı yıkamak için olanı göndermeyin lütfen!
Cevap: Bayram bey bizde sipariş görünmüyor maalesef

Soru: makina çamaşırları sıkıyormu
Cevap: sıkma yapıyor efendim

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg Resim Ve Fotoğraflar

Taşınabilir Mini Çamaşır Makinesi 3 Kg En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü