Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Tavsiye Eder Misiniz

PeriSesleri

Bilgili
9 Ağu 2023
250
1
0
Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Şu Anki Fiyatı 199.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Kullanıcılar Memnun Mu?

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Hakkında yaklaşık 377 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Detaylı Açıklama

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Ürününün Satıcısı, Addax Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 ürününü 199.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Hakkında Yapılan Yorumlar
199.5 Tl ye satışta olan Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
377 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: B** Y**
Tarih: 15 Şubat 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Addax

Yorum: Mağazada deneyip buradan ikincisini %20 indirimle 285tlyr aldım ben çok beğendim cool bir model, s-m giyiyorum xs aldım
İsim: Y** T**
Tarih: 19 Mayıs 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: ALSAMMI DIYE DÜŞÜNMEYİN MÜKEMMELLL..Ama benim gibi şalaş sevenler ıcın dıyorum ben zayıf uzun boyluyum m sını aldım ınanılmaz şalas 60 kıloyum s bıle alabılırsınız
İsim: i** p**
Tarih: 04 Ekim 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Trendyol

Yorum: Şort üzerine giyiyorum ben çok güzel oluyor 2 beden küçük alınabilir
İsim: B** M**
Tarih: 07 Temmuz 2022

Yorum: L beden oldu.Oversize bir ürün.Boy 1.68 kg 72. Aşırı kurtarıcı.Mom jean crop topların üzerine kombin tamamlıyor.Şık görünüyor.
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Aralık 2022
Satıcı: Trendyol

Yorum: Tiril tiril, çok tatlı bir gömlek. Salaş duruyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi gömleklerden biri. Kumaşı çok güzel. Kolay yıkanıyor ve ütüleniyor. Duruşu da güzel. Kesimi oldukça bol. Bir beden küçük alınabilir.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: urun guzel normalde l xl giyerm m bile buyuk yikadiktan sonra bakacagim bir de
İsim: e** e**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: ürün güzel ama cok bol.xs bile xxl gibi
Tarih: 23 Ağustos 2022

Yorum: cok guzel bir gomlek 53 kg 170 xs aldim gayet hos oldu her seyle olabilecek bir model
İsim: s** d**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: iki rengini aldim tum yazimu kurtardi bir beden kucuk de alinabilir ama modeli geregi bol da giyebilirsiniz
İsim: S** y** o**
Tarih: 06 Ağustos 2022
Beden: Beden:L

Yorum: 165 boy 70 kiloyum m aldım ama fazla bol içine bir ben daha sığardı rahat bu yüzden iade edip xs bedenini aldım mutlaka bir iki beden kucuk alın zaten yeterince oversize
İsim: L** E**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: 36 giymeme ragmen 36 inanılmaz büyük geldi bir beden kucuk alınabilir
İsim: E** Ö**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Çok iyi bir ürün xs aldım ona rağmen baya baya geniş oldu
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: 1.60/55 m beden aldım. istediğim bollukta oldu. iç gösteriyor ama sorun değil benim için
İsim: A** K**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: Kumaş kalitesi harika asla terletmiyor. Her parçayla kombinleyebilirsiniz. Geniş olduğu için Xs aldım ki normalde de salaş giyinen biri olmama rağmen
İsim: P** G** G**
Tarih: 11 Temmuz 2022

Yorum: çook beğendim l beden giyiyorum yorumlara inanmayıp ne kadar bol olabilir ki deyip l aldm.ama aşırı bol olduğu için iade ettim.mağazada denedim s beden güzel oldu ama buradan 164 TL ye almıştım şimdi 250 lira olmuş
İsim: y** ş**
Tarih: 28 Temmuz 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Tam beden alın çok güzel
İsim: B** K**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürünü mağaza daha önce denemiş beden olmayınca burdan sipariş ettim gayet başarılı güzel beğendim üzerimdeki S beden olmasına rağmen bol boyum 1.73 yalnız tiril tiril ama iç gösteriyor
İsim: A** Ç**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel tam yazlık 1.67 boy 54 kiloyum XS aldım gayet güzel oldu tavsiye ederim :)
İsim: Selda K.
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: cokkk guzellll bi gömlek bol sevmeyenler bi beden küçük olabilir
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: 172 boyundayım s beden aldım salaş tam istediğim gibi oldu
İsim: Özge V.
Tarih: 07 Eylül 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: çok begendim tesekkürler
İsim: m** k**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Yumuşacık birebir aynı ürün. L giymeme rağmen s aldım oversize olduğu için isyedipim gibi oldu.
İsim: M** K**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Teşekkür ederim
İsim: A** E**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: çok güzel ama kumasş bi kaşındırıyor gibi
İsim: S** U**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Ürün fiyatına göre gayet güzel
İsim: İ** E**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: cok bol asiri xs olmasina ragmen
İsim: Ş** k**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: ürün kağıt gibi 30da yıkadıktan sonra ortadan ikiye ayrıldı daha saçma az şey gördüm
İsim: g** k**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: 1.70 Boy 67 kilo olmama rağmen S beden bile oversize oldu.
İsim: E** I**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık beğendimmmmmm
İsim: B** E**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: boy öncüsü alabilirmiiyim
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: merhaba siyah tukendimi
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: Merhaba L beden ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: Xs gelecek mi?

Soru: bedenler yenilenecek mi

Soru: İndirime ne zaman girerrrr
Cevap: Merhaba; Addax, dönemsel olarak indirime girmekte ve kampanya düzenlemekte olup bu indirim ve kampanya zamanları önceden bilinememektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. Sevgiler ❤

Soru: Merhaba bu gömleğin farklı renkleri stoğa giricek mi

Soru: Salam L beden gelirmi yenidən?

Soru: rengi beyaz mı ekru mu
Cevap: Merhaba; Ürünün rengi ekru'dur. Sevgiler 💖

Soru: Merhaba kumaşı keten mi
Cevap: Merhaba, ürünün kumaş içeriği %84 CMD %16 Polyester' dir. Sevgiler💖

Soru: bu urundeki turuncu tayt sizden mi
Cevap: Merhaba, ürün tükenmiştir.Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: Xs ne zaman gelir

Soru: Salam L ölçü gelirmi?

Soru: Merhabalar bu gömleğin başka renkleri de üretilecek mi acaba?
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Sevgiler ❤

Soru: Merhaba ürününüzden 5 tane alıcam L beden ama ne zaman gelir L bedeni

Soru: mrb başka renkleri gelecekmi
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Sevgiler ❤

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba; Uygun iç çamaşırı ile giyildiğinde iç gösterme yapmaz. Sevgiler ❤

Soru: modelin ölçüsü nedir
Cevap: Merhaba, Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Sevgiler ❤

Soru: Ürün arkası kaç cm
Cevap: Merhaba; Beden tablomuzu bu platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Kalıplarımız dünya standartlarına uygundur. Ürün detay sayfasında bulunan manken ölçülerini göz önünde bulundurarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Sevgiler💖

Soru: 53 kg 161 boy hangi beden
Cevap: Merhaba; Kişiye özel vücut bilgileri üzerinden yapacağımız yönlendirme, sizi yanıltabilir. Herhangi bir yanlış yönlendirmeye sebebiyet vermemek için, ürün detay sayfasında bulunan model ölçülerini incelemenizi ve vücut tipinize göre kendinize uygun olan bedeni tercih etmenizi rica ederiz. Sevgiler ❤

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 Ürüne Ait Resimler

Tek Cepli Oversize Gömlek G8129-y4 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü