Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Tavsiye Edilen Yer Neresi-

Sevil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Anlık Fiyatı 749.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Ürün Tanıtımı

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Ürününün Satıcısı, Uğur Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde ürününü 749.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Kullanıcı Yorumları
749.9 Tl ye satışta olan Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Ürün çok kaliteli sağlam kargolanmış, elimize sağlam ulaştı, hiçdüşünmeden alabilirsiniz. Ayrıca küçük hediye için çok teşekkür ederim selamlar
İsim: Z** G**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MarkamBurada

Yorum: çok güzel bir şey
İsim: h** a**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Satıcı: BÜYÜK ARISOY TİCARET

Yorum: Ürünüm bana ulaşmadı ama sistemde teslim edildi diye görünüyor
İsim: **** ****
Tarih: 22 Temmuz 2024
Satıcı: ELİT SEPET

Yorum: Resmen ellerinde kalmış yâda ikinci el bir ürün gönderildi. Cihaz ortakısmı ayrılmış, Ocak kısmı ayrılmış, ayak korumalarından iki tanesi yokve kutusu o kadar yıpranmış ki anlatılacak gibi değil. Ticareti,esnaflığı layıkıyla yapmak lazım. Yakışmadı bu.
İsim: M** S** C**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Satıcı: ELİT SEPET

Yorum: Henüz denemedim fakat ısısına baktım iyi gibi. Sadece ben siyahistemiştim vişne rengi geldi😔
İsim: H** D**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Satıcı: BÜYÜK ARISOY TİCARET

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Sıkça Sorulan Sorular

Soru: slm ısıtıcı pleyt kısmı kaç çapında teşekkürler kolay gelsin
Cevap: MERHABA ÜRÜNLE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER ÜRÜN ACIKLAMASINDA MEVCUTTUR İYİ GÜNLER DİLERİZ

Soru: kaç Gr taşıma kapasitesi var
Cevap: 300 gram efendim

Soru: kaç kademe.yoksa açma kapamamı
Cevap: MERHABA ÜRÜNLE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER ÜRÜN ACIKLAMASINDA MEVCUTTUR İYİ GÜNLER DİLERİZ

Soru: 90 cm yükseklikmi
Cevap: merhaba açıklamada genişlik yazıyor

Soru: tencere seçiyormu sadece çelikmi kullanılıyor

Soru: nasıl açılıp kapanıyor sola doğru mu
Cevap: Düğmeyi sağ tarafa çevirerek ürünü çalıştırabilirsiniz efendim

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde Detaylı Resimler

Tekli Set Üstü 1500 Watt Pleyt Ocak Isı Ayarlı Termostat Emaye Gövde En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü