Ten 6401 Rome Soft Push Up - Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
505
0
0
Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Ürün Alınmaya Değer Mi?
Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Şu Anki Fiyat Aralığı 225.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Kaç Kişi Memnun?

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Ürün Tanıtımı

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Ürününün Satıcısı, Pierre Cardin Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen ürününü 225.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Kullanıcı Geri Dönüşleri
225.0 Tl ye satışta olan Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Kendi bedenimi almama rağmen büyük geldi. 1 beden küçük alınabilir.
İsim: T** A**
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Beden:80B
Satıcı: Lingerium

Yorum: Kendi bedenimi almama rağmen büyük geldi
İsim: S** G** K**
Tarih: 19 Kasım 2022
Beden: Beden:80B
Satıcı: Burda

Yorum: Aslında yarım destekli tercihim değil benim dikkatsizligim ama gercekten çok rahat beğendim daha oncede alış veriş yapmistim memnun kalmistim tekrar güvenerek aldim tavsiye ederim tam beden alın derim bol kazançlar
İsim: D** A**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:90B
Satıcı: Dorelux

Yorum: Ürünün bedeni büyük. bir beden küçük alınabilir. kumaşı çok rahat ve güzel toparlıyor.
İsim: S** G**
Tarih: 11 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: POLA TREND

Yorum: Cidden çok güzel bi ürün aşırı da rahat olacak gibi ama bana büyük geldi özellikle bel kısmı onu göz önünde bulundurun.
İsim: Ayşegül K.
Tarih: 17 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürün çok güzel kalitesini beğendim. ama normalde 85 C bana tam olmasına rağmen bu sütyen büyük geldi . yarı push up p yüzden. alirken ona dikkat edin
İsim: B** Ç**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: kalıbı güzel ve göründüğü gibi geldi
İsim: Y** E**
Tarih: 02 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: LavinyaShop

Yorum: güzel........
İsim: D** G**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:80C

Yorum: Kalıbı aşırı büyük
İsim: Z** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ağustos 2024
Satıcı: Burda

Yorum: Görğnfdüğünden daha koyu renk
İsim: M** Y**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Askı ayrı paketli geldi. Askısını takarken takılacak yer eğreti dikilmiş koptu çok üzgünüm.
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2023

Yorum: Ürünün kap iç kısmından yıkayıp kullanmama rağmen çok minik böcekler çıkıyor. Süngerinin içinden çıkıyor. Büyüteçle böcek olduğunu ancak anladım hareket görünce. Nerede kalmışsa ürün çok ilginç. Kullandığım için iade edemiyorum maalesef ama çöpe...
İsim: E** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: Ten aldım. Siyah göndermişler. Pamukla alakası yok noylon bildiğin. Orjinal oldığunu sanmıyorum.
İsim: L** A**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:90B

Yorum: Gelen ürün mükemmel kalitede.Perfect
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Beden:80C

Yorum: Göz görüyorsa yanlış beden göndermelerini anlamış değilim.
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:85B
Satıcı: Redland

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Telli model mi?
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 6401 sütyen modelinde balen teli mevcuttur. Bilginize sunar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba hem iç hem dışı kumaşı pamuk mu? Tşk
Cevap: merhaba evet efendm

Soru: merhaba ürün destekli mi
Cevap: merhaba evet efendim.

Soru: Merhaba, iç yüzünün kumaş içeriği nedir acaba?
Cevap: MERHABA PAMUK EFENDİM

Soru: küçük göğüslüler için hangi ürünü almak gerekir bilemedim
Cevap: ürün olarak push up ürünler alırsanız daha büyük gösterecektir. double push up ürünler de mevcut. bedeninizi ise gerekli ölçümleri araştırarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. bedeninizi öğrenmeden alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz

Soru: Straplez kullanım için uygun mudur
Cevap: Merhaba, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.hayır efendim

Soru: icindeki push up dolgusu çıkarılabiliyormu
Cevap: Merhaba, öncelikle Pierre Cardin Lingerie’ye gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 6401 model ürünümüzde push up dolgu çıkartılamaz ancak üründe kullanılan destek yarım destektir. Keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerle,

Soru: Merhaba. İç yüzü de pamuk mu?
Cevap: pamuk efendim

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen Görseller

Ten 6401 Rome Soft Push Up / Yarı Destekli Tak-çıkar Askılı Pamuklu Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü