Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen En Düşük Fiyat Nerede?
Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Güncel Fiyatı 599.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Hakkında yaklaşık 502 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Ürün Açıklaması

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen ürününü 599.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen En Son Yapılan Yorumlar
599.0 Tl ye satışta olan Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
502 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Gerçekden çok guzel kendi bedeninizi alınız
İsim: N** Ö**
Tarih: 26 Temmuz 2021
Beden: Beden:95C
Satıcı: Penti

Yorum: Emzirme sütyeni yerine aldım gayet rahat ve kaliteli kendi bedenizi alın tam oluyor. Hızlı kargo ve özenli paketleme için teşekkürler
İsim: M** B**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Büyük bedenler rahatlıkla tercih edebilir
İsim: S** Y**
Tarih: 08 Mart 2022
Beden: Beden:100E

Yorum: muhteşem bir ürün ..daha önce 85c kullanmama rağmen beden olmadığı için en fazla iade ederim diyerek 80e beden aldım ama sorun olmadı beden . indirimde diğer renklerinde almak istiyorum.kargo dediği gibi 3is gününde geldi
İsim: S** G**
Tarih: 28 Haziran 2022
Beden: Beden:80E

Yorum: Evet rahat bi sütyen olabilir normalde 90-95 giyiyorum 90 aldım kafam doğrusu içine çok büyük ayrıca sıfır süngerli babaanne sütyeni gibi göğüs uçları aşırı belli ediyor
İsim: **** ****
Tarih: 09 Mart 2022
Beden: Beden:90E

Yorum: Cok guzel cok rahat normalde 85c kullanıyorum bedenim kalmadığı için 85e aldım göhüs kısmı çok az büyük ama kalıbı güzel tavsiye ederim
İsim: S** B**
Tarih: 31 Ağustos 2022
Beden: Beden:85E

Yorum: kalitesi cok güzel büyük bedenlere uygun toparlayicilikta degil malesef ama kalitesi cok güzel
İsim: ş** b**
Tarih: 20 Mart 2022

Yorum: anneme aldım çok memnun.
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: H** K** B**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:95D

Yorum: kalitesi guzel ama bedeninizwen 2 beden kadar kucuk alabilirsinkz
Tarih: 05 Ağustos 2022
Beden: Beden:95E

Yorum: Harika bir ürün ama bedenleri büyük alırken iki beden küçük alın
İsim: S** D**
Tarih: 09 Mart 2022

Yorum: Gayet yumuşak ve kullanışlı bir beden küçük tavsiye ediyorum arka lastikleri esneme yapıyor
İsim: İ** G**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Anneme aldım çok iyi 👍
İsim: B** S**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Ben tam beden aldım ama büyük geldi bir beden küçük alınabilir gevşek bağlama şeridi kalıbını tam ölçü de alın
İsim: E** T**
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: 95D aldım cup kısmı tam sırt kısmı tam geldi. zamanla esneme yapmazsa çok rahat bir model. telleri acıma yapmıyor şimdilik.
İsim: k** k**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Aslinda cok güzel ama ben coook büyük beden almisim 😅
İsim: M** S**
Tarih: 29 Kasım 2021
Beden: Beden:100C

Yorum: Aşırı büyük geldi
İsim: B** ö**
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Beden:90C

Yorum: Ürün güzel yumuşak rahat penti kalitesi bedenini çok büyük sipariş etmişim kendi bedenimide bulamadım o yuzden uzulerek ıade ettım
İsim: A** K**
Tarih: 05 Mayıs 2022
Beden: Beden:90E

Yorum: Yumuşacık
İsim: M** G**
Tarih: 15 Mart 2022
Beden: Beden:100D

Yorum: Yorumlarda bir beden büyük alın diyorlardı bana küçük bile geldi anlamadım.
İsim: N** A**
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: penti harikası kendi bedeninizi alabilirsiniz çok güzel toparlıyor bu ikinci alışım
İsim: E** T**
Tarih: 28 Ocak 2024
Beden: Beden:80C

Yorum: Zaten kullandığım bir üründü defalarca makineye attım hiç bişey olmadı çok rahat ve kullanışlı toparlıyor ve aşırı büyük göstermiyor severek kullanıyorum teşekkürler
İsim: M** H**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Ayni modelin aynı ölçüsünü,ama siyahını aldım tam ölçü oldu.Ten rengi aynı ölçü büyük oldu...Penti-ye yakışdıramadım...
İsim: Gunay A.
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:85C

Yorum: Kaliteli baya
İsim: S** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: O çok büyüktü. Göğsüme büyük bir sütyen almanın mümkün olduğunu bile düşünmemiştim. 2 beden küçük alın
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: Beden tablosuna göre sipariş verdim. Kalıpları çok büyük olduğu için iade ettim. Daha önce bu marka ürün kullanmamıştım. Bence kendi beden ölçülerinize göre sipariş vermelisiniz.
İsim: A** G**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim paketleme için teşekkür ederim ürün çok rahat kesinlikle ala bilirsiniz toparlama özelliği inceliği çok güzel 🌺
İsim: Ç** S**
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Beden:90D

Yorum: Yumuşaklığı rahatlığı rengi herşeyi efsane
İsim: Edanur Y.
Tarih: 11 Mayıs 2022
Beden: Beden:95E

Yorum: kalıp epey büyük ve süngeri ince ve yumuşak ama kalitesi güzel normalde 90 bedenim ama 80 beden almm gerekiyormuş bu yüzden iade ettim
İsim: s** s** k**
Tarih: 13 Ekim 2022
Beden: Beden:90D

Yorum: ön kalıp iyi, yumuşak sünger ama sırt kısmının kumaşı çok elastik. sarmıyo gevşek duruyo böyle oluncada sırtı yukarıya çıkıyor. sırtta 90 beden giyiyorsanız 80 beden kuplarında almanızı tavsiye ederim. Ben etiketini koparıp 1 kez kullandığım için iade edemiyorum. tekrarda kullanamayacağım. sırtı geniş birisine vereceğim.
İsim: F** n**
Tarih: 04 Mart 2022
Beden: Beden:80E

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 3 tanesimi 290 tl
Cevap: Tek efendim

Soru: 90 B neden yok ?
Cevap: Merhaba , Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen ürün modelimizde 80 D veya 85 C bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bu modelin neden hiç 90 B si yok acaba ?
Cevap: Merhaba ,belirtmiş olduğunuz ürün stoklarımızda bulunmamaktadır. . İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yıkama talimatı nasıl
Cevap: Elde yıkama öneriliyor efendim

Soru: küçültücü etki için normalde 90 b kullanıyorum küçük görünmesini sağlamak için me önerirşsiniz?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba şimdi ben normal de 110 beden kullanıyorum hangisini tercih etmeliyim yardimcı olurmusunuz
Cevap: sırt ve gögüs ölçünüzü paylaşırsanız yardımcı oluruz efendim

Soru: Beden taplosundan anlamıyorum lütfen yardımcı olun daha önce hep düz kullandım 110 benden a b c diye hiç almadım ö yüzden bilmiyorum 110 benden kullanıyorum hangisini almalıyım a b c d e hangisi 100e olurmu yada en büyük benden bumu
Cevap: sırt ve gögüs ölçünüzü paylaşırsanız yardımcı oluruz efendim

Soru: Merhabalar ürün dolgusuz mu?
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen model ürünümüz balenli ,dolgusuz ve pedli özelliğe sahiptir.İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 85 B neden yok ?
Cevap: Merhabalar efendim maalesef yok 85 B ve 85 C arasında 2 cm tek fark var dilersenız 85 C tercıh edebılırsınız

Soru: merhaba 80 dd aliyorum normalde 80 e ayni boyutmu
Cevap: 80 D daha küçüktür efendim

Soru: merhaba şimdi ben 90 kullanıyorum ancak sırt kısmının oldukça geniş olması gerek ne almam lazım yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen model ürünümüzde 100 bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 100 D ıle 100 E arasındaki fark nedir?
Cevap: Göğüs kabı

Soru: 85c yok ona eş değer beden hangisi acaba 85d olabilirmi arasindaki fark nedir
Cevap: Merhaba,Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen model ürünümüz için 95A,90B ve 80D bedeni tercih edebilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: gerçekten küçültüyormu gözle görülür derece mi
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen model ürünümüz küçültücü etkisiyle daha formda bir görünüm kazandırmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba lotus modeliniz de 85D giyiyorum bu sütyen kaç beden almam gerekiyor. Teşekkürler
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen model ürünümüzde bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bedenimizi nasil sece biliriz?
Cevap: Gögüs altınızı ayrı göğüs çevrenizi ayrı ölçün efendim

Soru: merhaba 80E ne oluyor anlamadım en büyük müdür bu numara yoksa en büyüğü mu dur
Cevap: 80 sırt ölçisüdür e gögüs kabıdır efendim

Soru: Merhaba alt göğüs 95 üst göğüs 103 kaç beden cub almalıyım acaba
Cevap: B alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba ben 95 C alıyorum ama 80 E 95 C ye eşit gelirmiş acaba bana yardımcı olurmusunuz
Cevap: hayır efendim 90d almanoz gerekir 80E sırtınızı çok sıkar

Soru: 149 tl Fiat olmasına rağmen neden 300 tl Fiat cikiyor anlamadim
Cevap: Merhabalar efendim her beden aynı fiyat değil Keyifli alışverişler dileriz iyi günler 🙏

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen Detaylı Fotoğraflar

Ten Rengi Airy Form Balenli Küçültücü Etkili Balenli Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü