Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Satın Alır Mısınız?
Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Güncel Fiyatı 589.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Kaç Kişi Memnun?

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Hakkında yaklaşık 1487 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Ürün Bilgisi

https://hizliresim.com/gbjqA5">

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen ürününü 589.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen En Son Yapılan Yorumlar
589.0 Tl ye satışta olan Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1487 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok kaliteli bir ürün bedeni tam oldu
İsim: Y** Ç**
Tarih: 13 Nisan 2022
Beden: Beden:95D
Satıcı: Penti

Yorum: tam bedenixi alin muhteşem toparlayici Bayaa iyi
İsim: s** g**
Tarih: 10 Mart 2022
Beden: Beden:90C

Yorum: Daha önce siyahını kullanıyordum bu rengini de indirime girince hemen sipariş ettim. Kendi bedeninizi alın. Gerçekten çok güzel toparlıyor.
İsim: C** T**
Tarih: 12 Ekim 2022
Beden: Beden:85D

Yorum: Çok güzel, rahat, kullanışlı ve çok iyi toparlayıcı bir ürün. Kumaşının dokusu çok güzel olmasına rağmen ince bir kumaş. Bedenimde aldım, tam oldu. Hızlı kargolama ve iyi paketleme için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2022
Beden: Beden:85C

Yorum: Çok güzel çok rahat keşke 1 beden büyük alsaymışım hamileyim rahat olsun diye aldım gayet rahat günlük kullanıyorum.
İsim: h** c**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Güzel toparlayıcı tam beden alınabilir
İsim: D** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ocak 2023

Yorum: Güzel bir toparlayıcı. Tam bedeninizi alın
Tarih: 08 Nisan 2022

Yorum: Mükemmel kumaş ve bedene tam oturması bence süper tavsiye ederim beden seçimi kesinlikle kendi bedeniniz. 😊
İsim: H** A**
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz bir de siyahını aldım o da baya iyi
İsim: İlknur D. S.
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Hic bu kadar rahat sutyenim olmadi. Penti’nin her zaman kullandigim bedeni aldim, tam oldu.
İsim: M** T**
Tarih: 11 Ocak 2022

Yorum: Biraz büyük geldi kendi bedeninizden bir beden küçük alın onun dışında çok rahat ve kaliteli ayrıca toparlayıcılığı mükemmel
İsim: Esra D.
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: anneme aldım çoook memnun
İsim: B** G** C**
Tarih: 02 Aralık 2022
Beden: Beden:90D

Yorum: çok iyi toparlıyor. bedeninizi alabilirsiniz
İsim: b** t**
Tarih: 29 Mayıs 2022
Beden: Beden:80C

Yorum: Çok güzel beğendim bedeni tam oldu
İsim: Duygu S.
Tarih: 22 Nisan 2022
Beden: Beden:90E
Satıcı: aslanstores

Yorum: ürün güzel, kendi bedeninizi alın.
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: çok güzle çok rahat iyi toparlıyor tam beden alınmalı
İsim: S** B**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: çok rahat bir sütyen beden tablosuna bakarak alınmalı
İsim: M** A**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Büyük bedenler için tam yerinde bir ürün düşünülmeden alınsın ✅
İsim: s** b**
Tarih: 28 Ekim 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: Çok rahat, çok güzel kendi bedeninizde alabilirsiniz bence
İsim: G** O**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: anneme aldım annem çok beğendi
İsim: F** D**
Tarih: 18 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Valens boutiqe

Yorum: Cok güzel toparlıyor kücültüyor en kücük bedenini kullanıyorum bedeni dogru secmek önemli
İsim: S** B**
Tarih: 22 Ekim 2021
Beden: Beden:75C

Yorum: kızıma aldım sürekli kullanıyoruz penti kalitesi
İsim: A** K**
Tarih: 08 Ocak 2023
Beden: Beden:90D

Yorum: pentini diğer kullandığım ürünüyle tam beden aldım çok güzel toparladı
İsim: a** y**
Tarih: 05 Kasım 2021

Yorum: tavsiye ederim tam beden
İsim: N** T**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Kızıma aldım 85 d büyük gelicek dedim ama tam oldu çok beğendi 👍
İsim: M** F**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: anneme aldım cok memnun
İsim: G** D**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ablama aldım çok beğenerek senelerce kullanıyor
İsim: N** M**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: urunden memnun kaldim. bir beden kucuk gösteriyor.
İsim: d** o** g**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz gayet güzel
İsim: D** Ş**
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kumaşının tül kısmını biraz sevmedim ama genel olarak çok kaliteli bir ürün. toparlayıcılığı gayet iyi. sadece kendi bedenimi almama rağmen biraz bol geldi.
İsim: E** Ç**
Tarih: 29 Aralık 2021
Beden: Beden:90C

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: makinada yikanirmi
Cevap: Efendim merhaba evet makinada yıkayabilirsiniz teşekkür ederiz keyifli alışverişler dileriz🌸

Soru: balenli mi
Cevap: değil efendim

Soru: dolgusuz mu
Cevap: Merhaba , Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Sütyen model ürünümüz balenli, toparlayıcı etkisi bulunan, kapsız özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar göğüs alti 78 gogus cevresi 92 beden konusunda yardimci olabilir misiniz hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen model ürünümüzde 80 A bedeni tercih edebilirsiniz.İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: altında tel varmi
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Sütyen model ürünümüz balenli özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Göğüs altı 94 göğüs100 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, göğüs altı 94 cm ve göğüs 100 cm ölçüleri için 80E beden almanız önerilir.

Soru: Sistemden otomatik cevap vermeyin lütfen. Beden tablosu da dogru yönlendirmiyor. 85c nin bana olmasi gerekiyor beden tablosuna gore ama olmuyo. Magazada calisan arkadaslara sorunca capraz beden söylüyolar beden tablosuna gore alın denmiyor. Bu konuda bilgisi olan birileri soru cevap kısmıyla ilgilenmeli…
Cevap: Merhaba , doğru beden bilgisi için beden ölçülerinizin doğru olması gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Dolgulumu dolgusuz mu
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: telli mi acaba?
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Sütyen model ürünümüz balenli özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba.göğüs alti 103 göğüs 115.hangi ölcuyu almam gerekiyo?
Cevap: 105c almanızı öneririz

Soru: Göğüs ucu belli eder mi ped yada koruma var mı
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen ürünümüz pedlidir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba göğüs altı 90 göğüs ustu 100 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba kılom 72 boyum 1.64 normalde 85 90 kullanıyorum bu toparlyıcoda hangi bedeni tercih etmelıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 110 beden takan birine 100 E olur mu
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Sütyen model ürünümüzde 100E bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar göğüs altı 73 cm çevresi 85 cm hangi bedeni alabilirim
Cevap: Merhaba efendim 85 beden alabilirsiniz

Soru: Merhaba sırt 95 göğüs 107 kac beden almalıyım ??

Soru: merhaba göğüs altı 89, göğüs 103 cm hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen model ürünümüzde 90 A bedeni tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Göğüs altı 88 göğüs 106 cm hangi bedeni almam lazım
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen model ürünümüzde 90B bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Normalde 90b kullaniyorum 85c istedim sırt iyi oldu ama gögüs kabı küçük oldu. Kap olarak 1 beden büyüğü hangi bedene denk geliyor? Beden tablosuna baktım dogru bedeni bulamadim

Soru: Merhabalar Gögüs altı 100 cm Gögüs çevresi 112 cm hangi beden almamız gerek
Cevap: 100 c almanızı öneririz

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen Ürün Resimleri

Ten Rengi Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü