Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Ürün Alınmaya Değer Mi?
Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Güncel Fiyatı 322.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Hakkında yaklaşık 1386 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Ürün Hakkında Bilgi

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen ürününü 322.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen En Son Yapılan Yorumlar
322.49 Tl ye satışta olan Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1386 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Bir beden küçük alınabilir, çok güzel
İsim: p** a**
Tarih: 06 Kasım 2022
Beden: Beden:S/M
Satıcı: Penti

Yorum: çok rahat bir ürün ben l xl aldım bi beden küçük alınsa daha iyi olur sanki
İsim: G** A**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Kullandığım en rahat sütyen diyebilirim, güzelde toparlıyor pedli olduğu için, kendi bedeninizi alabilirsiniz, kesinlikle tavsiyemdir👍
İsim: S** T**
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Beden:M/L
Satıcı: İNPO MODA

Yorum: İndirimde diğer renklerini de alacağım, aşırı çok güzel ve kurtarıcı bir sütyen. Alın aldırın cidden pişman olmazsınız, kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz 🥰
İsim: Kader E.
Tarih: 07 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: kesinlikle dusmuyor tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: i** g**
Tarih: 17 Aralık 2022
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: h** d**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: bir beden küçük aldım yinede büyük oldu. iade
İsim: E** D**
Tarih: 20 Aralık 2021

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: H** K**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: 1 beden küçük alınabilir
İsim: s** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ama 1 beden küçük alın bende aşağı kayıyor durmuyor
İsim: C** U**
Tarih: 18 Eylül 2021

Yorum: Kaliteli indirimden aldım 164 tl s beden 75b oldu
İsim: C** K**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün gayet güzel kesinlikle 1 beden küçük alın sarması lazım
İsim: F** Ü**
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Cok rahat bi ürün tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Z** Ç**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Bir beden küçük almak gerek,güzel ürün...
İsim: A** G** K**
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: tam kurtarıcı bi ürün bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Kaliteli ama kendi bedeniniz ve bir küçük bedeniniz olan seçeneği seçmenizi öneririm
İsim: D** M**
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Bir beden küçük alın ki sıkı dursun
İsim: H** B**
Beden: 07 Ağustos 2022

Yorum: Bedeninizden küçük alın
İsim: E** A**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Beden: Boy:163cm
Satıcı: Summer & Winter

Yorum: ürünü çok beğendim ara ölçüdeyseniz küçük bedeni alın
İsim: B** A**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: tam bedeninizi alın ben bir beden büyük aldım ama çok sorun değil yinede tam tutuyor. kargo hızlı ve özenli ydi.
İsim: R** B**
Beden: 07 Nisan 2024

Yorum: çok güzel en küçük bedenini aldım ama ona rağmen sıkı değil 168boy 63kg s beden aldım çok şık kurtarici
İsim: s** i**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Çok ama çok güzel. 85 d giyiyorum m/l aldım çok güzel toparladı. Tavsiye ederim
İsim: Ö** S**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: 85 giyiyorum s/m aldim tam oldu 👍🏾
İsim: G** Y**
Tarih: 19 Şubat 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: 10 numara. Yazın askılıların altına giymeye aldım. Penti beden ölçülerinde 80b giyiyorum s aldım mükemmel oldu valla
İsim: **** ****
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: Normalde 80b giyiyorum yorumlara bakarak s-m beden sipariş ettim bana iyi oldu ne çok aşırı sıkıyor ne de düşüyor gayet iyi tutuculuğu. Pedleri çıkarılıp takılabilecek şekilde.
İsim: E** Y**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: Yeğenime Aldım bayıldı
İsim: çiğdem ü.
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: Çok rahat,bir beden küçük alınabilir üstünüzden kaymaması için
İsim: Berfin Ç. İ.
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: fena değil bi beden büyük alınabilir
İsim: S** Ö**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Aşırı derece sarıp sarmaladı. Göğsü küçük gösteriyor toparlıyor. Tam beden alabilirsiniz.
İsim: B** K**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: 80 c bedenim S M ikisinide aldım ikiside oluyor sadee s daha sıkı tutuyor.tum yaz bunu giydim diyebilirim iki renginide aldım çok rahat
İsim: T** S**
Tarih: 19 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Merak Edilenler Neler?

Soru: kayma yaparmı
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz kayma yapmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba desdeklimi
Cevap: Merhaba , Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz ve çıkarılabilir ped özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: dolgosu varmı ?
Cevap: yok efendim

Soru: alti demirlimi
Cevap: Merhaba , Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Desteklimi sütyen
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen ürünümüz balensiz ve çıkarılabilir pedlidir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Destekli mi
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen ürünümüz balensiz ve çıkarılabilir pedlidir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 85b ölçüm_hangi bedeni seçmeliyim🌷
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beyazların icinden ten rengi biraz koyu duruyor belli olurmu
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: İçinde pedi varmı

Soru: 85c için hangi beden olur
Cevap: Merhaba,Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz için M/L beden tercih edebilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba. bu üründe herhangi bir metal veya plastik parça var mı acaba?
Cevap: Merhaba,Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: urun pedleri sabit mi acaba
Cevap: cıkartılıp takılabilir.

Soru: 75 b hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 70 A hangi beden almalaıyım

Soru: Merhaba. İçindeki pedleri çıkarıp askılarını çıkardığımız kendi sütyenimizin üstüne giyebilir miyiz bunu, düşmemesi için?
Cevap: tabiki efendim

Soru: ten renginin S/M gelirmi acaba stoklara
Cevap: İnanin bilmiyoruz kiymetli misafirimiz

Soru: 75b kac beden olur?
Cevap: Merhaba efendim s m beden tercih edebilirsiniz keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhabalar iç dolgusu varmı sütyenin
Cevap: Merhabalar var kiymetli misafirimiz

Soru: 85B hangisi olur
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar. paketleme nasıl yapılıyor..paket içeriği yazmaz değil mi paketin dışında
Cevap: Merhaba, Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz şeffaf poşet içerisinde kutulu gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Resim Ve Fotoğraflar

Ten Rengi Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü