Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
570
0
0
Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Alanlar Memnun Mu?
Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Şuanki Fiyatı Ne Kadar 306.14 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Ürün Özellikleri

Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez Şıklık, Maksimum Dolgunluk!"_x000D_
Göz alıcı bir dekolte için aradığınız destek burada! Bu Bej Şeffaf Bantlı Push-Up Sütyen, özel günlerinizde ya da günlük kombinlerinizde mükemmel uyumu ve konforu sunar. Derin V dekoltesi sayesinde cesur bir görünüm sağlarken, şeffaf bantları ile görünmez bir etki yaratarak en ince kıyafetler altında bile iz bırakmaz. _x000D_
Öne Çıkan Özellikler:_x000D_
Push-Up Etkisi:Göğüslerinizi kaldırarak daha dolgun ve çekici bir görünüm sağlar. _x000D_
Şeffaf Bantlar:İz bırakmayan, görünmez destek ile kıyafet altında kusursuz görünüm. _x000D_
Derin V Dekolte:Cesur ve şık bir görünüm için mükemmel çözüm. _x000D_
Çok Yönlü Kullanım:Straplez, sırtı açık ve derin dekolteli kıyafetler için idealdir. _x000D_
Renk:Doğal ve şık bir görünüm sunan bej tonları, her ten rengine uyum sağlar. _x000D_
Yüksek Konfor:Gün boyu rahat kullanım için hafif ve nefes alabilen malzeme. _x000D_
İster özel bir davette, ister günlük hayatınızda bu sütyen, ihtiyacınız olan desteği sağlarken şıklığınızı da tamamlayacak. Kendinizi özgüvenli ve rahat hissetmek için bu sütyeni hemen sepetinize ekleyin! _x000D_
_x000D_
Sütyen Bedeni _x000D_
Alt Göğüs Çevresi (cm) _x000D_
Üst Göğüs Çevresi (cm) _x000D_
80/85 B_x000D_
80-85 cm _x000D_
95-100 cm _x000D_
90/95 B_x000D_
90-95 cm _x000D_
105-110 cm _x000D_
Beden Tablosu Açıklaması:_x000D_
Alt Göğüs Çevresi:Göğsün alt kısmında, sütyen bandının oturacağı bölgeden ölçülen çevredir. _x000D_
Üst Göğüs Çevresi:Göğüslerin en dolgun olduğu bölgeden, meme uçları hizasında ölçülen çevredir. _x000D_
_x000D_

HİJYEN ÜRÜNÜDÜR İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR>_x000D_

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Ürününün Satıcısı, Boubon Co Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk ürününü 306.14 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Kullananlar
306.14 Tl ye satışta olan Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Dekolte kiyafetlerde kurtarici oldu yapışkanıda mükemmel asla ayrılmıyor günlükte kullanıma uygun mükemmel
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:80/85
Satıcı: Boubon Company

Yorum: Oysho da beğendiğim tükenince burdan Tereddütle alıp Çok beğendim hem sarkmasını engelliyor hem de uç belli etmiyor mükemmel yapışkanları çok sağlam
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Paramı çöpe atmak istiyorum diyorsanız alabilirsiniz.
İsim: E** M**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: çok kullanışlı beğendim😊
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Henüz kullanmadım ama tam resimde göründüğü gibi. Ayrıca hediye saç bantları ve kısa crop için teşekkürler.
İsim: N** G**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Güzel ama paketleme iyi değildi. Göğüs kısımları ezilmiş.
İsim: B** G** C**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: guzel durmayan rahatsız yapiskani daha ilk andan tutmayan çıkarırken memeye yapışıp acıtan kullanissiz bi sutyen malesef
İsim: G** A** C**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel ancak c kap geldi siparişim 90/95ölcü içindi gelen küçük göğüslere daha uygun. paketleme sıkıntılı olduğundan paketin içindeki kutu taşımada yırtılmıştı ve gögus kısmı kırışmıştı.iade ettim.
İsim: Ö** E**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:90/95

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 85 b için hangi bedeni önerirsiniz abiye kıyafetin altına giyeceğim
Cevap: Merhabalar 80/85 tercih edebilirsiniz

Soru: içi dolgulu mu balenli mi
Cevap: Merhabalar efendim az bir dolgu mevcuttur

Soru: merhaba göğüs kısmında da yapiskani var mı?
Cevap: Merhabalar efendim gögüs kısmında mevcuttur

Soru: 80/85 75 cup a da uygun mu ?
Cevap: Merhabalar efendim sizin için uygundur iyi günler dileriz

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk Resim Galerisi

Ten Şeffaf Bantlı Push-Up Derin Dekolte Sütyen - Straplez, Maksimum Dolgunluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü