Terahertz Gua Sha Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
Terahertz Gua Sha Satın Alır Mısınız?
Terahertz Gua Sha Mevcut Fiyatı 538.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Terahertz Gua Sha Memnuniyet Oranı Nedir?

Terahertz Gua Sha Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Terahertz Gua Sha Ürün Açıklaması

Terahertz Gua Sha Ürününün Satıcısı, Zeynep Büyükbay Terahertz Gua Sha ürününü 538.8 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Terahertz Gua Sha Kullanıcı Yorumları
538.8 Tl ye satışta olan Terahertz Gua Sha Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Ürünü satın almadan önce satıcıya defalarca sormama rağmen sertifikasıyla beraber göndermediği için açıkçası güven kırılması yaşadım. Orijinalliğinden nasıl emin olabiliriz bu takdirde? Ayrıca sadece bir pakete koymaları, bir kutuya koymamaları da hoş bir izlenim bırakmıyor, özensiz geldi bana. İade.
İsim: B** N** Ş**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bütüncül Şifa ve Doğal Ürünler

Yorum: Terahertz gua sha ile yapılan buz testini yaptım saniyesinde eritti buzu.bu orijinalliğine delalet eden geçerli bi test midir onu bilemiyorum ama.tavsiye ederim fiyatı iyi güncelleme: elimden düşüp kırıldı :(
İsim: M** D**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bütüncül Şifa ve Doğal Ürünler

Terahertz Gua Sha Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba stainless steel mi?
Cevap: Hayır tereherz doğal taşı efendim.

Soru: hangi malzeme? metal mı ?
Cevap: Merhabalar efendim, terahertz doğaltaştır

Soru: Sertifikası var mı
Cevap: Merhabalar firmamız güvencesi altına dair sertifika bulunmaktadır. Ürün geldikten sonra buzda ile deney yapabilirsiniz.

Soru: Hiç değerlendirme olmadığı için biraz tereddüt ettim, gerçek mi?
Cevap: Merhaba efendim bütün taşlarımız doğal ve gerçektir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba Terahertz gua sha ürününüzü asmak istiyorum fakat tarafıma sertifikasıyla beraber gönderilecek mi?
Cevap: merhabalar firmamızın güvencesi altında olduğuna dair sertifika var

Soru: Merhaba sertifika ile beraber mi gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim. Evet sertifikamız var.

Soru: uzunluğu kaç santim ne kadar büyük
Cevap: merhabalar 5-6 cm ortalama.

Soru: bu tam olarak ne oluyor??
Cevap: Terahertz Gua Sha, terahertz teknolojisinin Gua Sha uygulamasına entegre edildiği bir tür tedavi veya terapi yöntemini ifade eder. Gua Sha, geleneksel Çin tıbbında kullanılan bir tekniktir ve genellikle cilt üzerine baskı uygulayarak yapılan bir masaj tekniğidir. Bu tekniğin temel amacı, cilt altındaki kan dolaşımını artırmak, vücuttaki toksinleri ve birikintileri ortadan kaldırmak ve kas gerginliğini azaltmaktır.

Soru: Demir mi ? Yani düşünce kırılır mı ?
Cevap: Merhabalar efendim, düşünce kırılmaz, terahertz Gua Sha taşıdır.

Terahertz Gua Sha Ürünün Detaylı Resimleri

Terahertz Gua Sha En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü