Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Bu Ürünü Almalı Mı ?

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Alanlar Memnun Mu?
Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Şu Anki Satış Fiyatı 200.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Kullanıcılar Memnun Mu?

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Hakkında yaklaşık 101 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Detaylı Bilgi

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Ürününün Satıcısı, Termal Sauna Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal ürününü 200.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Ürünü Kullananların Görüşleri
200.0 Tl ye satışta olan Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
101 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: önce kendime aldım, beğendim, arkadaşlarıma da aldım. kaliteli, güzel. 162 boy 102 kiloyum, 3 xl aldım biraz bol, 2 xl da alsam olurdu
İsim: T** K**
Tarih: 28 Mart 2023
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Beckham Express

Yorum: 2xl istedim xl geldi
İsim: **** ****
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: urun iyi güzel kargolanmiş bana küçük oldu kesge L alsaymisim denedim ufakdan terleme yapyo gerisinde duzenli kullanip bakmazsam bilmiyorum alina bilir ama kilonyz varsa bir beden büyük alin
İsim: J** B**
Tarih: 20 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: annem 1.65 78 kilo 3 xl aldik anca geldi göbek ve basenlerde kilosu ona göre alin memnunuz
İsim: p** ç** Ü**
Tarih: 01 Haziran 2022

Yorum: Çok rahat çok güzel
İsim: B** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürün gayet güzel sevdim
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Açıklamada yazdıgı gibi
İsim: D** S**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Gerçekten çok iyi ve çok iyi terletiyor . Kaçırmayın derim
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: ürün güzel ama şimdiden yırtılrı
İsim: b** e**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: yine ürünü doğru yollayamayan yahut elinde olmayanı değiştirip müşteriye göndereyim belki kabul eder diyen bir satıcımız.
İsim: M** Y**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: 2xl sipariş verdim 3xl geldi değişim talep ediyorum
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Beğenmedim alınmaz
İsim: d** ç**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: m aldım 65 kiloyum iyikide öyle almışım l beden büyük olurdu
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: XL sipariş verdim L beden göndermişsiniz birde iadesi olmayan ürün dikkatsiz ve özensiz bir iş çıkartmışsınız.
İsim: F** B**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: teyzeme aldık yani o da beğendiğini söylüyor
İsim: Mustafa T.
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Çok sağolsun.
Tarih: 07 Haziran 2022
Beden: Beden:L

Yorum: yeni kullanmaya başladım ama kalıbı dar ben 40bedenim xl aldım ama l de alsam olurmus
İsim: N** İ**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: anneme aldım 155 90 kilo 3xl aldık basta iyiydi ama sonradan baya açıldı şimdi eşofman niyetine giyiyor kalitesiz bir urun
İsim: R** B**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: inanılmaz işe yarıyor ... 10 dk içerisinde ter içinde kalkıyorsunuz... kalitesi de çok çok iyi
İsim: Ö** D**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Ürün normal asırı kalıte beklemeyın fakat çok dar XL gıyen biri XXL almalı yorumları dıkkate almadım iade de yok yazıyrdu üzerinde deısım ıcın kargoyla ugrasamıcam hedıye edıcem arkadasıma
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Termal tayttimla kilolar su gibi gidiyor herkese tavsiye ederim hem çayimla hem Termal taytla super
İsim: Filiz A.
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: ben kisa şorti sanib aldim.amma uzun şalvar geldi.tşk edirem pis deyil
İsim: s** h**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün bedeni olmadığı için iade etmek zorunda kaldım.
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Mükoo gercekten bu ikinci alışım miğfeye baskı yapıyor korse görevinden daha güzel işlev görüyor yemek yemiyosun ve terletiyor hareket ettikce bayıldım
İsim: E** Y**
Tarih: 09 Ocak 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Urun çok güzel Yanı günlük hayatta seli gibi terletmiyor tabiki biraz spor lazım teri görmek için ama yinede sıcak tutuyor sıkı tutuyor etkisi oliyor. 82 kiloyum çok aldım oldu zorlasam xlde olurmus. çünkü biraz sıkması daha etkili olurdu hafif bol geldi bana
İsim: D** K**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Muhteşem terletiyor çok beğendim.
İsim: E** T**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel ürün kötü yorumlara bakmayın alın giyer giymez toparlıyor sonra hareket ettikçe terletiyor kumaşı da çok kaliteli
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: N** K**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: güzel sıkı kaliteli
İsim: N** A**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: bir terletiyor olay yani aşkolar
İsim: B** e**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:157cm

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Merak Edilenler

Soru: Boy 1.69 kilo 125
Cevap: Küçük olur

Soru: makinada yikanabiliyormu
Cevap: Ürünümüz elde ve makinada yıkanabilir elde ve makinada 30 derecede yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: Kaç kopçalı
Cevap: Boy ve Kilo bilgisi iletirseniz size daha hızlı yardımcı olabiliriz. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: 155 boy 77 kilo
Cevap: XL-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: 155 boy 52 kiloya hangi beden olur
Cevap: M-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: merhaba boyum 1.56 kilom 62 kaç beden alabilirim
Cevap: L-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: zayıflatır mı
Cevap: Evet efendim zayıflatır.

Soru: 155 boy 75 kilo
Cevap: XL-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: resimdeki ile ayni mi gonderiyorsunuz kisa istiyorum cunku
Cevap: Ürün görseldeki gibidir efendim.

Soru: boy 155kilo 72hangi beden önerirsiniz

Soru: 155 boy 74 kilo sizce beden kac olmalı

Soru: birşey sorabilirmiyim
Cevap: Buyrun efendim.

Soru: yüksek belmi
Cevap: Evet efendim

Soru: boy 159 kilo 69
Cevap: L-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: 1.78 boy 90 kilo
Cevap: 2XL-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: 1,53 boy 60 kilo Göbek ve basen bölgesi çok kilolu bana kaç numara iyi gelir acaba

Soru: 170boy,88kilo
Cevap: 3XL-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: merhaba iyi günler ben 154 boyum kilom 64 kilo bana hangi beden uygun olur öğrenebilirmiyim hangi bedeni almam gerek
Cevap: M-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Soru: bn 92 kiloyum kaç beden almam gerekir ve sarkmayı toparlarmı sıkılaşma olır mu bedende
Cevap: 3XL-Beden size uygun olacaktır, Olur efendim.

Soru: 87 kilo 1 65 boy
Cevap: 2XL-Beden size uygun olacaktır. Sağlıklı günler ve iyi alışverişler dileriz efendim.

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal Resim Galerisi

Termal Şort Toparlayıcı Sort Sauna Şort Model Yağ Yakan Zayıflatan Yüksek Bel Agraflı Sauna Termal En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü