Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Alanlar Memnun Mu ?

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Güncel Fiyatı 729.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Teknik Detaylar

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Ürününün Satıcısı, Ayakkabı Delisiyim Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker ürününü 729.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Kullanıcı Değerlendirmeleri
729.0 Tl ye satışta olan Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı. Kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: S** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Şubat 2024
Satıcı: AYAKKABI DELİSİYİM

Yorum: çok rahat ve çok beğendim
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: tam istediğim gibi kalıbı dar bir numara büyük alınmalı
İsim: handan Ç.
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Ashley

Yorum: tam kalıp çok guzel
İsim: **** ****
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Kalıbı biraz küçük gibi. Orta kalite gibi diyebiliriz.
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: ben bayıldım 9 cm rahat var ve boyum baya yükseldi
İsim: A** E**
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: V** Ş**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Hamilelikten galiba biraz sıktı ayağımı ama onun dışında yüksek ve rahat bir ayakkabı bağcıklarını ayrı aldım ışıltılı
İsim: H** G**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: ipleri farklı geldi onun dışında rahat bir ayakkabı
İsim: E** E**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Ürüne Dair Sorular

Soru: Garantisi var mı?
Cevap: Merhabalar urunlerimiz bir sene garantilidir efendim ancak urunle ilgili bir sorun yasamazsiniz

Soru: Tabanı kaç sm?
Cevap: merhabalar efendim gizli dolgu topuk dahil 10 cm topuk boyunda modelimiz 💐

Soru: Peki o bir senelik garanti neleri kapsıyor?
Cevap: Yapiskanlarda ve dikiste olabilecek sorunlar ancak kullanima bagli olmayan imalatla ilgili problemlerde yardimci oluyoruz efendim

Soru: siyah 37 ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar bu ay sonuna kadar stoklarimiza eklenmis olur efendim 🌸

Soru: merhaba kış için uygunmu dur
Cevap: merhabalar efendim evet kışın da kullanabilirsiniz rahatlıkla 🥰🌸

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim dolgu topuk dahil 10 cm topuk boyunda modelimiz 🌸

Soru: Ayak numaram 35,5 olur mu? 36ların küçük kalıplarını rahat giyiniyorum?
Cevap: 36 numara alabilirsiniz efendim kalıp biraz dar o yüzden rahalıkla 36 tercih edebilirsiniz 🌸🥰

Soru: tam kalipmi 38 giyoru yoksa bir büyük alym
Cevap: Merhabalar tam kaliptir ayaginiz tarakliysa 1 numara buyuk tercih edebilirsiniz 🌸

Soru: 2 adet daha şiparış verdim 4. şiparişim oldu siyah kalıbı küçük diye yazılmış onun için 38 istedim olmazsa 37 ile değıştırecem teşekkürler
Cevap: Tabii ki efendim size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız 🌸🥰

Soru: Topuk boyu kç cm
Cevap: Merhabalar taban yüksekliği 8 cm efendim

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker Detaylı Resimler

Teros Gizli Dolgu Topuklu Kalın Taban Kadın Spor Ayakkabı Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü