the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Tavsiye Eder Misiniz ?

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Şu Anki Değeri 626.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Gerçekten İyi Mi?

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Hakkında yaklaşık 332 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Ürünün Detayları

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Ürününün Satıcısı, The Fair the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml ürününü 626.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
626.0 Tl ye satışta olan the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
332 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: bir süredir kullanıyorum ve etkisini görmeye başladım tabiki @busecan sayesinde keşfettim ve rutinlerimi onun tavsiyelerine göre ayarladım bu yüzden etkisini görmeye başladım keratin ve biotin serumlar ikisi bir arada çok güzel çalışan ve saça ikisi birlikte daha çok dokunan serumlardan biridir ve ayrıca tabi ki indirimde yakaladım.
İsim: N** Ö**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmopera

Yorum: Ürünü uzun zamandır kullanıyorum. Biotin serum ile saç dökülmelerim azaldı. Keratin serum ile de hem saçlarım çok hızlı bir biçimde uzadı hem de ışıl ışıl parlıyor artık. Ve bu değişim başkaları tarafından dile getiriliyor sık sık. Bitince tekrar alacağım ürünler arasında artık bu iki serum. Almanızı tavsiye ediyorum
İsim: S** y**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: çok iyi stok yapmalık bir ürün.
İsim: E** Y**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Biotin seruma bayıldım diplerde bıraktığı yumuşaklık çok iyi. Keratin olanı biraz daha kullanıp güncelleyeceğim uçlara sürdüğümde saçlarımı kuruttu gibi hissettim sadece diplere uygularım onu da.kargo özenliydi.
İsim: M** D**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Çok iyi geldi saçıma alınsın
İsim: İ** D**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Çok severek kullanıyorum. Haftada 2 kere saç diplerime ve boylarına uyguluyorum. Saçlarımın kırılmadan uzamasına yardımcı oluyor.
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Nisan 2022

Yorum: 2 haftadır kullanıyorum çok çok beğendim, şimdiden saçlarım daha dolgun gözüküyor
İsim: A** B**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: daha önce biotin olanı almıştım indirime girince keratini de denemek istedim
İsim: **** ****
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: önceden de kullanıyordum, @busecanbc paylaşınca stokladım :) zaten yağ perisinin önerdiği her ürün çok güzel oluyor
İsim: Berra E.
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: @denizlebak önerisiyle aldımm. Saçlarım ort dan fazla döküldüğü için denemek istedim. Firmayla nasıl kullanılacağını da konuştum. Aralarında 15 dk ile uygulayıp masaj yapıyorum. Keratini kullandıktan sonra kurutmak icin min 30 dk bekliyorum. @kubraylalisveris reelsi var detaylı bakabilirsiniz
İsim: Kübra E.
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: İndirimden aldım onun dışında almayın bence pahalı. Yine çok övüldüğü için aldım. Bir kaç kez kullandım keratin etkisini gösteriyor kesinlikle. Diğer serum için biraz zaman gerekli.
İsim: E** K**
Beden: 11 Aralık 2022

Yorum: indirim olunca stok yapayım dedim kullandıklarım daha bitmedi busecan önerisi ile aldım
İsim: Y** g**
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: İçerikleri çok güzel. 2. Şişelere geçtim. Bittikçe alacağım
İsim: p** k**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Stoklamalık bir ürün bir aydır kullanıyorum
İsim: E** E**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: paketleme kargo hızı müthiş, çok teşekkürler. Diğer serumlarından memnun olduğum bir marka, çok uygun bir kampanyası vardı, saç için de denemek istedim.
İsim: G** K**
Beden: 19 Nisan 2023

Yorum: @busecanbc önerisi ile aldım birer şişe bitirdim bile uzun vadede saçlarım için iyi gelecektir.
İsim: N** E**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Arkadaşımın tavsiyesi ile aldım. Bu marka çok önerilen bir marka zaten.
İsim: Y** A**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: ikili olarak çok avantajlı oldu. flaş indirimdeyken aldım.
İsim: Beste Ö.
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Keratin ve biotin serumu birlikte haftada 3 kez kullandım. Her iki serumdanda 1 şişe bitirdim. Ek olarak vitamin takviyeside kullanıyorum. Yaklaşık olarak 10 yıldır devam eden saç dökülmem yavaşladı ve saç kalitem arttı. Yeni saç oluşumunu gözlemlemek için erken. Kullanmaya devam edeceğim.
İsim: H** B**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: Yeni kullanmaya başladım saçlarıma iyi geldi saçlarım için bakım önerileri izlerken buse canı kesfetmiştim harika önerileri var onun sayesinde saçlarıma iyi gelen bir sürü ürün aldım
İsim: B** Ş**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: Flaş indirimde aldım faydasını gördüm boyutu saç için ideal
İsim: S** S**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti. Arkadaşım çok memnun kaldığı için önerdi, ikisini karıştırıp duş sonrası nemli saça uygulamış. Henüz denemedim, memnun kalmazsam yorumumu güncelleyeceğim
İsim: E** G** Y**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: @merimeyo tavsiyesiyle aldım keratin cok işe yariyor biyotin ise daha kullanmam gerek ama 2 haftada etkisini gösterdi diyebilirim bence alın zten @merimeyo tavsiye ettiyse güzeldir
İsim: M** N** K**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Saç dokulmemi azaltan ve saçlarımı besleyen çok beğendiğim ürünler oldular banyodan sonra nemli saçıma birer pompa alıp mesaj yaparak kullanıyorum kesinlikle saçıma yaglandirmadilar tavsiye ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum süper ötesi bi ürün
İsim: Şükran A.
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Yanii mükemmel ne diye bilirim ki bu seti 2. Alışım imkanı olan herkes almalı kesinlikle saçlarım sarı saç yanmış yaparmış sönük taranmayan bir saçtı 1 hafta içinde toparladı saçımı 3. Kullanışımda bebek gibi oldu saçlarım sürekli alacağım set oldu bu ikili
İsim: Y** E** Ö**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Gayet sağlam geldiler. Henüz yeni kullanmaya başladım etkisini zamanla göreceğim ama saç diplerine uygulamama rağmen yağlandırmıyor şimdiden beğendim.
İsim: M** Y**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: 2 haftada gözle görülür fark var özellikle keratini saç boylarınada uğrayıp maske gibi beklettim fark gerçekten bariz şekilde belli... umarım tekrar indirime girerde alirim ikisini 400 e almistim
İsim: B** A**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: Saçlarıma çok iyi geliyorlar çok sevdim. Kargosu sağlamdı.
İsim: Z** P**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Guzel paketlenmisti hediye icin tesekkurler
İsim: S** S**
Tarih: 09 Kasım 2023

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ürünlerden şampuanıma katmamda sakınca olur mu?
Cevap: Merhabalar. Duştan sonra ıslak nemli saça uygulamanızı öneririz.

Soru: merhaba iki serum aynı anda nasıl kullanılır. önce hangi serumu uygulamamız gerekir
Cevap: Merhabalar. On dakika ara ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz Biotin ile başlayabilirsiniz.

Soru: İyi günler ürün erkekler için mi kullanılmaktadır
Cevap: Merhaba, evet erkek için kullanıma uygundur.

Soru: Ürünlerin kullanımı nasıl olacak ikisini beraber kullanabilir miyim haftada kaç kez kullanacağım
Cevap: Merhabalaher duş sonrası kullanıma uygundur ancak kendi probleminize göre sıklığını belirleyebilirsiniz. Kullanım duş sonrası nemli saç diplerine 4-5 damla bir ürünü damlatıp masaj yapıp 5 dk sonra diğerinin aynı şekilde uygulanması şeklindedir Sağlıklı günler

Soru: merhaba biotin keratin ve argan serumu hangi sırayla kullanmam lazım?
Cevap: Merhabalar. 10 dakika ara ile kullanabilirsiniz. Sıralamayı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: keratin serum ilaç gibi kokuyor. normal mi
Cevap: Merhabalar. Üründeki konu hammadde kokusudur.

Soru: İyi günler,iki serumda saç diplerine mi sürülüyor? keratin serumu saç boyu ve uçlarına da sürülür mü?
Cevap: Merhabalar Her duş sonrası nemli saç diplerine 4-5 damla serumu masaj yaparak yedirmeniz yeterlidir. 2 farklı the fair. Saç serumu kullanacaksanız aynı şekilde ancak 5 dk ara ile kullanmanız önerilir. Ürünler hücresel çalışır ve düzenli kullanımda sonuç verir. En az 2 ay kullanmanız önerilir Sağlıklı günler

Soru: Damlalık kaç ml alıyor
Cevap: merhaba. ürünü 3-4 damla olacak şekilde birlikte kullanabilirsiniz. Sağlıklı Günler

Soru: Yıkamamız gerekiyor mu?
Cevap: Merhaba Duş sonrası uygulanır Durulama gerektirmez Ürün özelliklerinde ürünle ilgili detay bilgileri bulabilirsiniz Sevgiler

Soru: Merhaba, drone teknolojisiyle üretilmiş olduğu için kafa derisinin herhangi bir yerine uygulamak yeterli deniliyor ama yine de her yerine uyguluyorum, 3-4 damladan daha fazla oluyor sorun olur mu?
Cevap: Merhabalar, bir sorun olmayacaktır ancak fazla ürün kullanmış olursunuz ve ürünü kısa sürede bitirirsiniz. Sağlıklı günler

Soru: Merhaba, serumlardan sonra ısı uygulasak sorun olur mu acaba?
Cevap: Merhaba, saç dibine uygulandığı için 15 dk sonra kullanmanızı öneririz.

Soru: Merhaba, kepeğe iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar, Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda ilettiğim the fair. Argan ve the fair. Biotin setimizi kullanmanızı öneririz. https://www.trendyol.com/the-fair/kirilma-karsiti-dokulme-onleyici-sac-bakim-seti-back-to-luxuriant-p-125676845?boutiqueId=601328&merchantId=136127 Sağlıklı günler

Soru: Merhaba, bu set mağazanızda 249 tl görünüyor ancak sepete eklenince 298 tl oluyor. Teknik bir problem mi mevcut acaba?
Cevap: Merhabalar, kontrol ettiğimizde böyle bir sorun gözükmemektedir. Site ile alakalı anlık hata olmuş olabilir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba, saç diplerinin hepsine uygulanması imkansız gibi duruyor nasıl kullanılması gerekiyor acaba
Cevap: Merhabalar, 5'er dk ara ile temiz ve nemli saç dilerinize iki serumu da saç diplerinize uygulayabilirsiniz. 3-4 damla serum yeterli olacaktır. Durulama gerektirmiyor. Sağlıklı Günler

Soru: Merhaba ben serumları aldım saçım nemliyken biotinli olanı saç dibime keratinli olanı saç uçlarıma kullanıyorum fakat saçı yumşatmadığı için üstüne durulanmayan keratinli krem uyguluyorum serumun etkisini azaltır mı ekstra krem kullanmam?
Cevap: Merhabalar, Bize ulaştığınız İçin teşekkür ederiz Serum zaten hücre hedefli çalıştığı İçin etkisini azaltmaz. Sağlıklı Günler

Soru: Merhaba Bu ürün saçların hızlı uzaması için olanımıdır acaba
Cevap: Merhabalar, Keratin, Biotin ve Vitaminler sayesinde kökten uca ve derinlemesine beslenmesine, saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur. Saçın sağlıklı gelişmesine ve saç tellerinin kalitesini arttırmaya yardımcıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: nasi kullanılıyor
Cevap: Merhabalar Her duş sonrası nemli saç diplerine 4-5 damla serumu masaj yaparak yedirmeniz yeterlidir. 2 farklı the fair. Saç serumu kullanacaksanız aynı şekilde ancak 5 dk ara ile kullanmanız önerilir. Ürünler hücresel çalışır ve düzenli kullanımda sonuç verir. En az 2 ay kullanmanız önerilir Sağlıklı günler

Soru: Merhaba, Argan kepek karşıtı serumu gelecek mi?
Cevap: Merhabalar, Önümüzdeki haftalarda stoklarımızda olacak. Sevgiler

Soru: Merhaba 2 keratin bir adet biotin serumdan aldım rica etsem denemem için dudak balmdan gönderir misiniz ?
Cevap: Merhabalar,Decubal numune gönderimlerini artık sağlamıyoruz fakat müşteri memnuniyeti açısından bir seferliğe mahsus gönderim sağlanacaktır.Sağlık Günler.

Soru: İkili daha pahalı?
Cevap: Merhabalar, İlginiz için çok teşekkür ederiz. Şu anda planlanan bir indirimimiz bulunmuyor ancak mağazamızı ve ürünü takip ederek gelecek indirimlerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz. Sevgiler.

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml Ürünün Detaylı Resimleri

the fair. Dökülme Ve Kırılma Karşıtı Vegan Saç Bakım Seti 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü