the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Alınır Mı?
the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Şu Anki Satış Fiyatı 399.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Hakkında yaklaşık 4169 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Detaylı Açıklama

_x000D_

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Ürününün Satıcısı, The Fair the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml ürününü 399.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
399.9 Tl ye satışta olan the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4169 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: İndirimdeyken hemen yedekledim süper bi ürün badesnews tavsiyesiyle aldım cok memnun kaldım doğum sonrası dökülen saçlarımı yeniden çıkarttı ☺
İsim: ç** d**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmopera

Yorum: Ürünü Eczacı Zeynep hanımın tavsiyesi ile aldım. Çok memnunum bebek saçlarım uzadı, dökülme azaldı. Son zamlardan sonra indirimlerden 2 tane stokladim
İsim: YUNUS A.
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Tek kelimeyle “mükemmel”. Biotin ve Keratin ikilisini kullanıyorum. Yağmur Vardar tavsiyesiyle başlamıştım ve şu an her ikisinde de 2.şişemdeyim. Önce biotin kullanıyorum 5-10 dakika bekledikten sonra keratine geçiyorum ve şakak çevremde saçlarım çok azdı artık baktığımda aşırı yoğun olmasa çoka yakın saç görüyorum bittikçe almaya devam edeceğim.
İsim: N** K**
Tarih: 05 Eylül 2022

Yorum: İlk haftada etkisi başladı, dökülmem azaldı, bebek saçlar dipten görünmeye başladı. indirime girdikçe alacağım
İsim: B** M** T**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: oluk oluk dökülen saçlarımın dökülmesi ciddi manada azaldı. durdu diyemem yalan olur ama şöyle bir güzellik yaptı bu serum yeni bebek gibi saçlarım çıktı :')) tavsiye ediyorum bütçe ayırabilen herkese
İsim: B** B**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: @ilaydabaskann dan görmüştüm saç rutininde bebek saçlarına kadar çıktığını görünce hiç düşünmeden bende aldım bi kaç kez kullanmama rağmen baya güven dolu bir ürün tekrar indirime inse de alsam diyorum
İsim: Y** B**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Hellom önerdi bende aldım. Düzenli kullanım sonrası saçlarım hızla uzamaya ve bebek saçlarım çıkmaya başladı bile. Thankyou Hellooomm @hhellogguys✨
İsim: z** u**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: 1 ayda gözle görülür farka inanamadım saçlarım uzamaya başladı ve dökülmesi durdu stokluyorum sürekli😁🥰
İsim: Süleyman G.
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Yaklaşık 15 gün önce Yağmur Vardar tavsiyesi ile aldım. Her söylediği mi nokta atışı olur bir insanın, saçlarım o kadar güzel toparladı ki anlatamam. Ürünün yapısı çok hafif, asla yağ ya da jel gibi değil. Daha çok su gibi. Ben Yağmurun anlattığı gibi Biotin ve Keratini birlikte kullanıyorum. Saç dökülmem azalmaya başladı ve saçlarım çok tatlı topaDevamını Oku
İsim: G** G**
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: baharın tabsiyesiyle aldim iyiki almışım saclarim cok güzel oldu indirimden almistim tekrar indirime girsin stok yapicam 😍
İsim: kübra g.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Her indirime girdiğinde alıyorum neredeyse. Bu ürünü Badesnews sayesinde tanıdım. Paketlemesi her seferinde çok başarılı. Stoklanacak bir ürün, çok faydasını gördüm.
İsim: R** Ö**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Ürünü sadece saç uçlarıma kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. 2. Şişem bitmek üzereydi, indirimde görünce hemen 2 tane yedekledim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca ürün çok hızlı elime ulaştı ve paketlenmesi de çok iyiydi. Firmaya da bu konuda teşekkür ederim.
İsim: serpil d. e.
Tarih: 06 Ocak 2022

Yorum: Stokladimm . @Badessnews teşekkür ederim 😘
İsim: Z** B**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: mükemmel bir ürün sürekli indirimde stokluyorum.
İsim: M** N** A**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Baharımdan gördüm aldım çok memnunum indirimde stokladım
İsim: P** A**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Şimdilik dökülme problemim olduğunu düşünmüyorum ama saçlarım dayanıksız ve mevsim geçişlerinde dökülmelerle karşılaşabiliyorum. Bunun önüne geçebilmek ve aynı zamanda kafa derimi nemlendirmek için aldım ve gayet memnun kaldım. Saçlarım ince telli, çok kuru ve yıpranmış. Saç uçlarımı kremlerle nemlendiriyordum fakat kafa derim çok kuru kalıyordu. BDevamını Oku
İsim: E** a**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: Yeni saçlarım çıktı işe yarayan bir ürün tekrar inidirim bekleyecegım almak için
İsim: D** K**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Saç çıkartma etkisi İNANILMAZ. Normalde saçlarımda aşırı derecede boşluk var ve alın kısmında kelliklerim var. Ama bunu kullanmaya başladığımdan beri boşluklarım dolmaya başladı saçlarım hızlı da uzuyor. Önce bunu bir pompa sürüyorum masaj yapıyorum sonra aynı markanın keratin serumunu sürüp masaj yapıyorum saçlarım benek gibi oldu ve yumuşadı. KarDevamını Oku
İsim: B** K**
Tarih: 31 Ocak 2024
Satıcı: KOZMET

Yorum: Baharın önerisiyle aldım ona çok güveniyorum saçlarım inanılmaz döküldü düzenli kullanmaya dikkat ediyorum umarım işe yarar 2 ay oldu kullanali ve inanilmaz sacim cikti cok memnunum Allah razi olsun, alinnn
İsim: b** t**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Ürün çok iyi, resmen saç tellerimi kalınlaştırdı. Keratin serumu da alacağım. İkisi birlikte süper olur.
İsim: Duygu K. G.
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: Yağmur Vardar tavsiyesi ile aldım ve önce kendisine teşekkür ediyorum :) Hormonal, kansızlık ve uzun süreli ilaç kullanımına bağlı olabilecek saç dökülmem var. Ürünü 1 aydır duş sonrası kullanıyorum. Saç dökülmemde azalma var ayrıca bebek saçlarımı da belirgin şekilde uzattı, çıktı demek için şu an erken. İlk kullanımlarda etkisini anlayabildim. 3-Devamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: Her anlamda mukemmel bir ürün.Çok fazla sac ürünü denedim. Hepsi saçımı ağırlaştırdi ve yaglandirdi. Bu ürünle tanışmam çok büyük bir şans oldu benim için ❤
İsim: **** ****
Tarih: 21 Temmuz 2022
Satıcı: Nebioğlu Kozmetik

Yorum: Yağmur vardar tavsiyesiyle aldım inanılmaz bir ürün satıcıya paketlemeden dolayı teşekkür ederim elime sorunsuz ve kısa zamanda ulaştı saçlarıma en iyi gelen ürün oldu
İsim: Nilüfer G.
Tarih: 29 Ocak 2022

Yorum: inanılmaz güzel saç çıkartıyor bades tavsiyesi stokluyorum sürekli
İsim: E** T**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Badessnews tavsiyesiyle başlayıp 3. Şişemi bitiriyor olduğum serum. Gerçekten saç dökülmesine ve hızlı uzamasına karşı etkili. Eşimle birlikte kullanıyoruz o da çok memnun.
İsim: S** G** K**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: umarım bol bol indirime girer ve evimi bu serumla doldururum o kadar çok sevdim
İsim: h** n**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Nisan 2023

Yorum: Tabi ki @cansugokceofficial tavsiyesiyesiyle gözüm kapalı aldığım waoow kalite bir ürün. Ambalaj kargo süper. Flaş İndirimden aldım. 1 haftadır kullanıyorum şimdilik hissini sevdim şişe bitince dökülme yorumumu güncelerim.
İsim: T** G** Ç**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: @merimeyo tavsiyesiyle aldım, mükemmel bir serum. Saçımı beslediğini hissediyorum ve dökülmesi de azaldı gibi
İsim: f** h**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: İpek balımın tavsiyesi ile aldım,saçlarımda stresten dolayı dipten kopmalar oluyordu,kullanalı 2 hafta oldu,saçlarım çıkmaya başladı 🥰 perfectil desteğiyle kullanıyorum,ilgililere..
İsim: A** m**
Tarih: 09 Ekim 2022

Yorum: Saç dökülmeme şöyle bi etkisi oldu banyodan sonra yşne saç dökülmem az da olsa devam ediyor. Ama gün içinde,uyandığımda ya da gğndelik tararken dökülmem 2 tele indi. Saçımın önlerşndeki bebek saçlarımı uzattı yeni saç kesinlikle çıkarıyor. Dermarollerla kullanıyorum. Etkisini arttırıyor bence
İsim: N** S** Ç**
Tarih: 16 Mart 2023
Satıcı: İkoncan

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Bilerek the fair satıcısından almama rağmen cosmopera paketlemiş göndermiş görünüyor bunun sebebi nedir
Cevap: Merhabalar. Bize ait mağazadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba! Biotin ve keratini beş dk arayla saç diplerine sürüp farklı bir markanın yağ bakımını da saç uçlarına sürersem sorun olur mu
Cevap: Merhabalar Her duş sonrası nemli saç diplerine 4-5 damla serumu masaj yaparak yedirmeniz yeterlidir. 2 farklı the fair. Saç serumu kullanacaksanız aynı şekilde ancak 5 dk ara ile kullanmanız önerilir. Ürünler hücresel çalışır ve düzenli kullanımda sonuç verir. En az 2 ay kullanmanız önerilir Sağlıklı günler

Soru: duş sonrası nemli saça mı uygulaniyor
Cevap: Merhabalar Evet Videodan ve açıklamadan detaylı bilgi için destek alabilirsiniz Sağlıklı günler

Soru: Keratin ile birlikte kullanabilir miyim kullanırsam aynı gün ve aynı miktar mı olacak sırası nasıl olur?
Cevap: Merhabalar. 10 dakika arayla kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba yetkili satıcı mısınız? Temiz içerikli bir ürün müdür?
Cevap: Merhabalar. Evet. Yetkili satıcıyız.

Soru: Kaşlarımda ciddi seyrelme var. Kaşlarda da kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar Sadece kaşlarınıza gelecek şekilde deneyebilirsiniz Sağlıklı günler

Soru: merhaba her gün kullanıma uygun mu acaba
Cevap: Hyalufiller Drone Teknolojisi ve biotin ile güçlendirilen formülü saç dökülmelerine karşı saçın direncini arttırmayı destekler. Özel formülü sayesinde saç tellerinin kökten uca ve derinlemesine beslenmesine, güçlenmesine yardımcı olur. Saçın sağlıklı gelişmesine ve saç tellerinin kalitesini arttırmaya yardımcıdır. Uygulama Birkaç damla serumu, parmak uçlarınızla masaj yaparak saç derisine yediriniz. Düzenli kullanım önerilir. Haftada 3.4 kez kullanım sağlanabilir.

Soru: Merhaba, ürünü nasıl kullanmayı önerirsiniz? Saç diplerine uygulayın deniyor ama saç uçlarına da kullanılabilir mi? Birde ıslak saça mı kuru saça mı uygulanmalı?
Cevap: Merhabalar, Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Saçınız nemli iken saç diplerine kullanmanızı öneriyoruz. Eğer temiz saçta ürün kullanma konusunda hassasiyetiniz var ise saçınızı yıkamadan 2 saat önce saç diplerinize uygulayarak da aynı sonucu alabilirsiniz.Sağlıklı Günler

Soru: hamilelik döneminde kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhaba, evet uygundur kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Soru: Merhaba biotin serumu yeni aldım bileğimde de deneme yapmıştım irritasyona karşı ve herhangi bir sorum yaşamamıştım fakat saç derimi inanılmaz yaktı. Bir daha kullanmamalı mı yoksa normal bir reaksiyon mu?
Cevap: Merhaba, eğer saçınızda iritasyon yaptı ise bir müddet sonra tekrar deneyebilirsiniz. Tekrar aynı sonucu alırsanız muhtemelen içeriğinde bir maddeye karşı hassasiyetiniz mevcuttur. Bu durumda kullanmamanızı öneririz.

Soru: Merhaba ürünü sürdükten sonra saçı kurutabilir miyiz bide saç uzatma toniği kullanıyorum sıkıntı olur mu
Cevap: Merhaba. Kurutmanız gerekmez. Diğer kullandığınız ürünlerin içinde alkol olmaması gerek. Alkol yok ise 10 dk ara ile uygulayabilirsiniz. Sağlıklı Günler

Soru: merhabalar saçlarımın daha parlak ve sağlıklı görünmesi için hangi serumu almalıyım
Cevap: İyi günler efendim.Keratin serumu kullanabilirsiniz.

Soru: Orjinal mi ğrün
Cevap: Bütün ürünlerimizde Orijinallik belgeleri Trendyol tarafına sunulup onay alındıktan sonra Satışa açılmaktadır. Ürünlerimiz orijinaldir.

Soru: Nemli saç dibine uyguladıktan sonra kurutma makinesi ile kurutuyorum bunun bir sakıncası var mı
Cevap: Merhabalar. Ürünü saçınıza uyguladıktan sonra kurutmanız gerekmez. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba boyalı saç içinde uygun mudur , nemli saça uyguladıktan ne kadar sonra kurutabiliriz, teşekkürler
Cevap: merhaba. kullanılabilir. ten. Ürünü uyguladıktan sonra saçınızı kurutmak için 15 Dk beklemenizi öneririz.

Soru: iyi günler ürün vegan mı ?
Cevap: Merhabalar Evet vegandır, hayvanlar üzerinde de test edilmemektedir. Sağlıklı günler

Soru: merhaba, duş sonrası ıslak saç diplerine kafein-biotinli tonik de kullaniyorum da bu ürünle birlikte kullanılabilir mi? ilk hangisini kullanmalıyım?
Cevap: Merhaba efendim. Kullanım sırası fark etmeksizin 5 dakika arayla kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba benim saçlarım doğal sarı, yaklaşık 1 yıl önce böyle serumlar denedim ve saçlarım biraz kahveye döndü. Bunu bu serumla tekrar yaşar mıyım?
Cevap: Merhabalar,Saç serumumuzun doğal saç renginizde değişiklik yapması söz konusu değildir.Ürünü deneyimlemenizi tavsiye ederiz.Sağlıklı Günler.

Soru: haftada kaç kez ve nasıl kullanmalıyım? ıslak ve nemli saça mı yoksa kuru saça mı uygulanır?
Cevap: Merhabalar, Önerimiz temiz ve nemli saça kullanmanızdır. Haftada 2-3 yeterli olacaktır ancak dilerseniz her yıkama sonrasında da kullanabilirsiniz. Sağlıklı Günler.

Soru: merhaba, stokta var mı? Ne zaman kar golanir? tesekkurler
Cevap: Merhabalar stoğumuz mevcuttur efendim. 2 ay içersinde tüketilmesini tavsiye ederiz. İyi alışverişler dileriz

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml Ürün Görselleri

the fair. Drone-targeted Biotin Dökülme Önleyici Vegan Saç Serumu %1 Hyalufiller Drone Biotin 50ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü