the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Alınır Mı ?

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Alınır Mı?
the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Anlık Fiyatı 295.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Hakkında yaklaşık 2398 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Teknik Detaylar

_x000D_

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Ürününün Satıcısı, The Fair the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml ürününü 295.0 Tl'den Satılmaktadır.

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Kullananlar
295.0 Tl ye satışta olan the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2398 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok iyi ya tel tel oldu saçlarım bebek gibi,dökümlü duruyor. Elektriklenmemek gectı yumuşacık yaptı saçımı, stoklu almalık bir ürün
İsim: L** A**
Tarih: 14 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmopera

Yorum: Tek kelimeyle “mükemmel”. Biotin ve Keratin ikilisini kullanıyorum. Yağmur Vardar tavsiyesiyle başlamıştım ve şu an her ikisinde de 2.şişemdeyim. Önce biotin kullanıyorum 5-10 dakika bekledikten sonra keratine geçiyorum ve şakak çevremde saçlarım çok azdı artık baktığımda aşırı yoğun olmasa çoka yakın saç görüyorum bittikçe almaya devam edeceğim.
İsim: N** K**
Tarih: 05 Eylül 2022

Yorum: Bayıldım, Yağmur Vardar önerisi ile almıştım. kesinlikle fark edilir ölçüde saçımı toparladı. Saçım boyadan dolayı kurumuştu. Son iki Swissbio’nun yağı ile kullanıyorum ikisi birlikte saçımı nerdeyse eski boyasız hali kadar yumuşak ve parlak yaptı
İsim: Z** K**
Tarih: 09 Ağustos 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Stok yaptım ürün çok başarılı dökülmelerim azaldı
İsim: b** n** ö**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Saç uçlarım ne kadar yap sürsem kuruluğu gitmez ve bakım vermeme rağmen yıpranık dururdu (saçım düz kıvırcık değil )bu ürünle tanışana kadar ben memnun kaldım saçıma iyi geldi
İsim: B** Ö**
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Yaklaşık 15 gün önce Yağmur Vardar tavsiyesi ile aldım. Her söylediği mi nokta atışı olur bir insanın, saçlarım o kadar güzel toparladı ki anlatamam. Ürünün yapısı çok hafif, asla yağ ya da jel gibi değil. Daha çok su gibi. Ben Yağmurun anlattığı gibi Biotin ve Keratini birlikte kullanıyorum. Saç dökülmem azalmaya başladı ve saçlarım çok tatlı topaDevamını Oku
İsim: G** G**
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: 10 yıldız olsa onu verirdim. @denizlebak beybisi tavsiyesiyle aldım. Ürün elime dün ulaştı gece yatmadan diplerime biraz sürdüm. Sabah ipek gibi bir saçla uyandım. İşe geldiğimde arkadaşlarım saçına ne yaptın çok bakımlı duruyor. İlk defa bir üründen ilk kullanımda gözle görülür sonuç alıyorum. İnanılmaz
İsim: g** g**
Tarih: 09 Ekim 2022

Yorum: 2-3 haftadır duştan sonra ıslak saça biotin serum ile birlikte kullanıyorum resmen saçlarım güçlendi ve gürleşti. Püf nokta saç masaj tarağı ile önceden saça masaj yapmak bence. Saçı dökülenler, ince telli saça sahip olanlar kesinlikle denemeli. Mükemmel mükemmel bir şey
İsim: B** T**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: @merimeyo önerisi ile aldığım bir dolu saç bakım ürününden bir tanesi. Tabiki boş ürün önermez bakım kadın 🌸 kullanmaya başladığımdan beri saçlarım diplerden daha güçlü duruyor ele gelişi bile tok tok oldu çok sevdim artık düzenli kullanacağım ürünler listesinde kesinlikle
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Çıkan bebek saçlarımın mimarı resmen çok iyi bir serum
İsim: İ** K**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Busenin tavsiyesiyle aldım, alır almaz da biotin tonikle beraber kullanmaya başladım saçlarımın canlandığını fark ediyorum tam bi mutluluk ⭐
İsim: C** B** Y**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Saç uçlarımla gözle görülür etki yaratıyor
İsim: E** F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Ocak 2023

Yorum: Hem diplere hem saçımın boyuna kullanıyorum.Tam bir fiyat performans ürünü.İndirimdeyken 2. Şişeyi alıp yedekledim<3
İsim: Y** B**
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: İndirim gördüğüm her an stokluyorum. Kullandığım gün saçlarım yumuşacık oluyor. Herkese tavsiye ederim.
İsim: M** K**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: badessnews önerisiyle aldım iyi ki de almışım, yumuşacık yapıyor saçları ve kesinlikle saç uçlarını onarıyor
İsim: s** k**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Efsane ürün. Stokladım
İsim: F** B**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: yağmur vardar tavsiyesiyle aldım gerçekten saçımı toparlayan en iyi ürün oldu satıcıya da özenli paketlemeden dolayı teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ocak 2022

Yorum: 2 aydır kullanıyorum. ıslak saç diplerine uyguluyorum. ve etkisi inanılmaz. iyiki almışım dediğim muhteşem serum.
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: Kullandığım en iyi saç ürünleri keratin ve biotin serumu oldu. İnce telli seyrek doğum sonrası dökülen saçlarımda mucizeyi yaşadım. Haftada 3 gün keratin 3 gün biotin duş sonrası masaj tarağı ile masaj yaparak uyguladım. Dökülen kel kalan yerler çok hızlı çıktı tekrar. Bir şişe 3 ay gitti benim saçıma ikişer şişe kullandım gerçekten alın aldırın. SDevamını Oku
İsim: F** T**
Tarih: 24 Aralık 2023

Yorum: @denizlebak bebeğim o kadar güzel anlatıyodu ki artık flaş indirimde görünce dayanamadım aldım. Henüz 2 sefer kullanabildim ama güvenim o kadar tam ki çünkü önerdiği diğer herşey nokta atışıydı💅🏻 ay ne biliyim hayat zaten b.k gibi bari saçımız cildimiz güzel olsun canım kızlarım
İsim: Ş** G**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: bi şişe bitirip yazıyorum: işe yarıyor. bebek saçlarımı fışkırttı resmen. biotinle birlikte her duştan sonra ıslak saçımın dibine uyguladım. çok memnun kaldım. ikinci şişeye başlamak için birkaç ay ara vereceğim çünkü saç derisi alıştığı için etkisi azalıyor. özellikle mevsim geçişi dökülmeleri
İsim: f** s**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: indirime girerse stoklayacam
İsim: s** b**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: @busecanbc önerisi ile aldım ilk kez denicem bu tatlış kıza güvenerek aldım hazır indirimdeyken bütçem kısıtlı da olsa artık saç dökülmesinden bıktığım için bu fiyata ikişer tane aldım kullanınca yorumu güncellerim kargo da hızlıydı teşekkürler
İsim: Ö** C**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Bahar sayesinde ürünlerle tanıştık.Kullandıktan sonra bıraktığı his harika.Saçlarım yumuşacık ve daha canlı görünüyor hafif nemli saçamı yatmadan önce kullanıyorum.
İsim: Deniz G.
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim biotinini de aldım keratinini de. Keratin sayesinde saçım kırılmıyor artık uzatabiliyorum. 50 ml olmadı da çok iyi. Tekrar tekrar alacağım bir ürün.
İsim: T** G**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Ürünü denizlebak ın tavsiyesiyle aldım hatta stokladım diyebilirim. Düzenli kullanınca başarılı olduğunu düşünüyorum
İsim: ç** u**
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: Yağmur vardar tavsiyesi ile aldım yıpranmış saçlarım bi şişede toparlandı, biotin ile kullandım mükemmel gerçekten
İsim: s** s**
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: Çok severek kullanıyorum stoklu gittiğim bir ürün saçımı onaran bir ürün
İsim: İ** Ş**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Saçları çok parlak ve sağlıklı bir hale getiriyor indirimi bekliyorum tekrar almak için
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: İkinci alışım, bu serumu saç uçlarıma hafif nemliyken sürüyorum. Bunu kullandıgımdan beri uçları daha sağlıklı görünüyor ve görenler saçlarımın ne kadar uzadığını söylüyor kesinlikle uzatıyor
İsim: İ** n** A**
Tarih: 24 Mayıs 2023

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba saçım acicadan dolayı yandı ve son noktada olduğunu söyledi kuaförüm neyapsam fayda etmiyor kestirmekten başka çare olmaz demişti ama bnde kestirmek istemiyorum keçe gibi yanikligi inanılmaz belli duştan sonra da hemen duzlestirmezsem görüntü vahim bunun faydası olur mu yada hangi ürünü önerirsiniz
Cevap: hyalufiller drone teknolojisi ve phyto keratin sayesinde nemini ve canlılığını kaybederek kırılma problemi yaşayan, özel bakıma ihtiyaç duyan saçlar için etkin bir destek sağlar. Gentiana lutea extract, plantago major extract, humulus extpact, equisetum arvense extract, hedera helix extract kompleksleri ve vitaminler sayesinde saçların kökten uca ve derinlemesine beslenmesine, saç tellerinin güçlenmesine, saçın kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur.

Soru: Emzirirken kullanılır mı
Cevap: Evet efendim

Soru: Kusura bakmayın anlayamadım . İki serumu kullanacağım için aslında toplamda 8-10 damla mı kullanmış olacağım?
Cevap: Merhabalar İlk serumu 4-5 damla uygulayıp; 5-10 ara ile 2. Serumu 4-5 damla uygulamanız yeterlidir Sevgiler

Soru: saç diplerine hergun mu kullanilicak yoksa sadece saçları yikadiktan sonramı saçlarımı üç günde bir yıkıyorum.
Cevap: Yıkadıktan sonra efendim .

Soru: Emzirme döneminde kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar, bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Hamilelik dönemindeki anne adaylarında ve emziren annelerde deney yapılmadı için bu konuyu doktorunuza danışmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: • Kullanımı : Birkaç damla serumu, parmak uçlarınızla masaj yaparak saç derisine nazikçe yediriniz.

Soru: merhaba indirim olacak mı acaba tekrar
Cevap: Merhabalar, Bize ulaştığınız İçin teşekkür ederiz. Ürünlerin fiyatı ne yazık ki zamlanacak ve 159.9 olcak. Sağlıklı Günler

Soru: serum derken nasıl yani saf keratin bu degil mi ?
Cevap: Ürün saf keratin değildir.

Soru: Merhaba keratin uzamasına da yardımcı oluyor mu acaba?
Cevap: merhabalar. saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olmak için argan serumu onarırız. keratin yıpranmış saçlarda saçları beslemeye destek olmak için kullanılır.

Soru: Serumlar saç derisi kuru ikende uygulayabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar Her duş sonrası nemli saç diplerine 4-5 damla serumu masaj yaparak yedirmeniz yeterlidir. 2 farklı the fair. Saç serumu kullanacaksanız aynı şekilde ancak 5 dk ara ile kullanmanız önerilir. Ürünler hücresel çalışır ve düzenli kullanımda sonuç verir. En az 2 ay kullanmanız önerilir Sağlıklı günler

Soru: saç uzatıyor mu ve gurlestiriyor mu
Cevap: the fair. Drone-Targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone + Keratin 50 ml Drone-Targeted phyto-keratin serum, hyalufiller drone teknolojisi ve phyto keratin sayesinde nemini ve canlılığını kaybederek kırılma problemi yaşayan, özel bakıma ihtiyaç duyan saçlar için etkin bir destek sağlar. Gentiana lutea extract, plantago major extract, humulus extpact, equisetum arvense extract, hedera helix extract kompleksleri ve vitaminler sayesinde saçların kökten uca ve derinlemesine beslenmesine, saç tellerinin güçlenmesine, saçın kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur

Soru: Kıvırcık sac yapısına uygun mudur
Cevap: Merhabalar efendim, uygundur kullanabilirsiniz.

Soru: Keratin ve argan serumunuzu haftada sadece iki kez kullansam etkili olurlar mı yoksa daha fazla kullanmalı mıyım?
Cevap: Merhaba haftada üç dört gün kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba, benim normalde saçlarım çok kuru uçlarımda boyadan dolayı kırıp hep. Saçımı bugün kestirip normalde keratin botox yaptırmak istiyordum kararsız kaldım. Keratin botox yaptırmayıp bu ürünü alsam keratin etkisini uygular mı saçıma, kuruluk gider canlanır mı? Ya da keratin botox etkisini alabilmem için bu ürünü mü yoksa biotin olanı mı almalıyım?
Cevap: Merhabalar, Keratin botox ile bu ürün farklıdır. Keratin botox ile anlık sonuç görürsünüz ancak keratin tehlikeli bir maddedir. Bu ürün kısa vadeli bir çözüm değil uzun süre kullanımda çok fayda göreceğiniz, keratini drone ile taşıdığı İçin zararsız bir üründür. Umarız açıklayıcı olmuştur🙏🏻

Soru: merhabalar saç serumlarınızı kullandıktan ne kadar süre sonra saçımızı kurutup şekil ve ısı verebiliriz?
Cevap: Merhabalar, 10 dk sonra yapabilirsiniz ancak ısı saça zarar verir ve kırar. Ricamız ısı koruyucu bir ürün kullanmanızdır. Sevgiler

Soru: Ürün saç diplerine uygulanıyormuş ama benim saç uçlarım kuru ve kırılıyor. Ürünü dibe uygulasak da etki eder mi
Cevap: Merhaba evet etkili olur

Soru: Merhaba bu ürün kıvırcık saçları düzleştiriyormu tam olarak? Sadece bakım için mi ?
Cevap: Merhabalar, ürün bakım içindir, düzleştirici bir etkisi bulunmamaktadır. Sağlıklı Günler

Soru: Merhaba bu ürün kıvırcık saçlarda düzleştirme yapıyor mu ? Saçlarım kıvırcık ve ben düzleşmesini istemiyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba. Ürün bakım içindir. Düzleştirici etkisi bulunmamaktadır. İyi günler.

Soru: Ürün orijinalligini nasıl sorgulayabiliriz
Cevap: Merhabalar, Ürünün resmî satıcısıyız, şüpheniz olmasın. Aldığınızda barkod bilgisi ile sağlık bakanlığı sisteminden sorgulayabilirsiniz. Sağlıklı günler

Soru: The fair in kendi sitesinde ürünün fiyatı 349 tl iken burada 269 olmasının sebebi nedir? Ürünler orijinal değil mi?
Cevap: the fair in yetkili distribütörüyüz efendim. trendyol afet bölgerindeki satış mağazalarına geçici bir süreyle destek vermiştir.

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml Görseller

the fair. Drone-targeted Keratin Kırılma Karşıtı Vegan Saç Serum %1 Hyalufiller Drone Keratin 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü