Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Satın Alır Mısınız ?

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürün Alınmaya Değer Mi?
Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Şimdiki Fiyatı Ile 118.23 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Hakkında yaklaşık 560 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürün Açıklaması

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürününün Satıcısı, CLAYES Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört ürününü 118.23 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Kullanıcı Geri Bildirimleri
118.23 Tl ye satışta olan Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
560 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: kendi bedeninizi alın ben memnun kaldım
İsim: **** ****
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: VBSVİBES

Yorum: Tam. Kalıp
İsim: H** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Satıcı: CLAYES

Yorum: gönül rahatlığıyla kendi bedeninizi alabilirsiniz rengi dokusu çok güzel
İsim: H** D**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Bi beden küçük alabilirsiniz
İsim: G** K**
Tarih: 03 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: ürün çok güzel çok kaliteli ama bir beden büyük aldım çok büyük oldu kendi bedeninizde alın geri iade edicem tekrar alıcam
İsim: d** ö**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok güzel L aldım biraz büyük kendi bedeninize göre alın
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Çok çok beğenerek kullanıyorum herkes kendi bedenini alabilir ben Tayt üzerine giydiğim için bir beden büyük aldım çok teşekkürler kullanışlı
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: fiyatı uygun ama evde giyilebilir ancak bol olsun diye bir beden büyük aldım ama iki beden büyük gibi cok kötü durdu
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: ben bayıldım kalıbı büyük o yüzden bir beden küçük alına bilir
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: bir büyük beden alın eğer oversize olmasını istiyorsanniz gayet kaliteli ve kullanışlı
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: rengi TLF böyle çıktı aynı gorundugu gibi geldi guzel
İsim: Z** o**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: büyük beden almanızı öneririm bedeni kalıbı küçük geliyor ve kısa kapalılar için

Yorum: beğenmedim
İsim: E** Y**

Yorum: Güzel kaliteli kumaş
İsim: K** D**
Beden: Boy:160cm

Yorum: yazısında silinme oluyor ama kumaş harika

Yorum: Çok kötü alınmamalı
Beden: Boy:155cm

Yorum: fiyatına göre iyi
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: günlük kulanıma uygun bir ürün
İsim: a** n**

Yorum: çok iyiyaa begendim

Yorum: gayet güzel ince bi t-shirt
İsim: n** h**

Yorum: Fiyat performans ürünü
İsim: C** Y**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: fiyatına göre iyi alınır
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kumaşı iyi deyil.
İsim: T** S**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: kumaşı çok iyi. bir beden küçük almanızı tavsiyye ederim.
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: severek giyiyorum
İsim: E** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: fiyat çok Uygun ve kaliteli
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: fazla kaliteli bisey beklemeyin gunluknev içinde giyilecek kalitede
İsim: s** e**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Azerbaycana sifariş etdim. Çox gözəl səliqəli li şəkildə geldi. Beyendik. Eyni zamanda çox tez gəldi. Təşəkkürlər.
İsim: F** N**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: L beden 3 renk aldım diğer ikisi salaş ve bol ama bu normal tişört..Yani diğerlerinden dar ve kısa L olmasına rağmen..giyerim diye düşündüm iade etmedim ama bozulmadim değil 🤦ürün gönderirken biraz dikkat lütfen ,paketli olsa acmadiniz diye düşüneceğim..ama paketsiz kargo poşetinde geldi 3 urunde ..
İsim: a** e**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: idare eder alınır
Tarih: 28 Ağustos 2024

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: unisexmi acaba
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Evet efendim

Soru: kalıbı dar mı
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hayır efendim oversize

Soru: tüylenirmi?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.HAYIR EFENDİM TÜYLENMEZ.

Soru: %kaç pamuklu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. %70 pamuklu efendim

Soru: Boy 1.70 kilo 85 hangi beden olmalı
Cevap: Merhabalar efendim iyi günler dilerim. L beden uygundur.

Soru: 158 boy 40 kilo
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle hayırlı günler dilerim. S beden uygundur

Soru: mankenin üstünndekinin bedeni nedir
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: 1.58 boy 63 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle hayırlı günler dilerim. M beden uygundur

Soru: uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: merhaba,boy 152 cm kilom 40 hangi bedeni almalıyım ve kol uzunluğu kaç cm ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle hayırlı günler dilerim. S beden uygundur

Soru: kadının üzərindeki kaç beden????????

Soru: boy 163 kilo 60
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle iyi günler dilerim. M beden uygundur

Soru: 1.67 sm kilo 73?

Soru: Ürünün uzunluğu nedir

Soru: 106 kiloyum kaç beden olur

Soru: 1.87 boy 64 kilo hangi beden önerirsiniz oversize düşünüyom
Cevap: Merhabalar efendim iyi günler dilerim. L beden uygundur.

Soru: 162 boy 55 kilo ya hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle iyi günler dilerim. S beden uygundur

Soru: 1.79 boyunda olan birine uğunmudur
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.EVET EFENDİM UYGUNDUR.

Soru: mrb ben büyük beden giyerim her zaman.kilom 85 90 falan.boyum 1.64 falan.ben Büyük bedende rahat ettiğim için salaş olsun istiyorum.genelde 2xl üstlerini alırım hep.3xl 4xl 5xl gibi.bunu da beğendim.ama bana olurmu bilmiyorum.bedeni 3xl üstü gibi duruyo ama.sizden bana olurmu olmazmi bilgi almak istiyorum.
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. XL beden uygun olucaktır.

Soru: 168 boy 55kilo hangi beden olur acaba hafif bol durmasını da istiyorum

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört Ürünün Fotoğrafları

Thousand Süprem T-Shirt - Nefti Yeşil Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü