Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Tavsiye Eder Misiniz ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Şu Anki Fiyatı 79.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Kaç Kişi Memnun?

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2 .

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Ürün Açıklaması

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Ürününün Satıcısı, TREND COLLECTİON Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) ürününü 79.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Yorum Ve Değerlendirmeler
79.0 Tl ye satışta olan Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2

Yorum: Gayet güzel teşekkür ederiz☺
İsim: **** ****
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trend Collection

Yorum: Gayet güzel ve tatlı duruyor.
İsim: N** G** A**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Çok kullanışlı güzel ürün👍🏻
İsim: P** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Keşke kutusuyla gönderseydiniz fiyat performans güzel ürü
İsim: Damla Y.
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Ürün güzel ama kutuda bekliyordum kutuda gelmedi
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: ürünüm de notum da gayet iyi geldi ama neden kutusuz geldi onu anlayamadım
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: normal biraz büyük
İsim: R** K**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: Fotoğramdakinin aynısı çok güzel beğendim
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: pek beğenmedim 100 TL değmez bence 👎
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Resmen dalga geçer gibi bi paketleme anasınıf çocuğuna verilmiş gibi bi hediye notu vardı
İsim: Eylül Y.
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: ürün çok kalitesiz ve alalı bir kaç gün oldu kızardı
Tarih: 27 Haziran 2024

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Ürüne Dair Sorular

Soru: kaç adettir
Cevap: Toplmda 2 adet bileklik gönderilecektir

Soru: Çelik mi bileklik
Cevap: Hayır efendim kaplamadır

Soru: kararma yapar mi
Cevap: Kimyasal ürünlerle temas edilmediği sürece kararmaz, renk atmaz efendim.

Soru: Kararma yapıyor mu
Cevap: Kimyasal ürünlerle temas edilmediği sürece kararmaz, renk atmaz efendim.

Soru: iyi günler bu bileklikler çift bilekliği ya erkek olan biraz daha büyük gelir dimi?
Cevap: Evet efendim uzatmalıdır zaten

Soru: burda kutusunla ama sz kutusuz gönderim yapmissnz
Cevap: evet kutu göndermiyoruz efendim,

Soru: 1 adet mi 2 adet mi acaba
Cevap: Toplmda 2 adet bileklik gönderilecektir

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) Fotoğraf Ve Görseller

Tilki Kuyruğu Sonsuzluk Model Ayarlanabilir ,unisex Arkadaş Çift Ve Sevgili Bilekliği(2 ADET) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü