Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne En Ucuzu Nerede Bulunur ?

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Tavsiye Eder Misiniz?
Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Güncel Fiyatı 83.0 Tl'den Satılmaktadır.

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Hakkında yaklaşık 16078 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Ürün Bilgisi

DERMA ROLLER TİTANYUM İĞNELİ CİLT BAKIM ALETİ 540 İĞNE 0.5 MM. Derma Roller Titanyum Malzemeden 540 Adet İğneye sahip olup, her iğne 0.5 mm. ölçülerindedir. Ürün Ölçüleri Titanyum 540 adet iğne 0.5 mm. iğne ölçüsü Paket İçeriği 1 adet titanyum iğneli derma roller cilt bakım aleti. >i Dermaroller Saç Çıkarma Tarağı İnce Uçlu PARLAK CİLTLER - Titanyum cilt bakım silindirleri daha pürüzsüz , daha genç ve sağlıklı bir görünüm için cildi gençleştirir, onarır. YÜKSEK EMİCİ ETKİ - En sevdiğiniz cilt bakım ürünleri ve yüz serumları kullanımı öncesinde dermarolleri kullanarak, kolajenin etkisini artırmaya, güneş ve yaşlılık lekelerini soldurmaya ve daha pürüzsüz ve canlanmış bir cilt için geliştirilmiş cilt sıkılaştırmaya yardımcı olurken, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak için cilde nüfuz etmeye yardımcı olur EVDE KULLANIM İÇİN MÜKEMMEL - Farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilen dermarollerlerin kullanımı kolaydır PORTATİF - Saklama kabı ile birlikte gönderilen dermaroller ürünlerimiz seyahat , iş gezisi veya tatillerde yanınızda taşıması kolaydır HERKES İÇİN - Hem Kadın hem de Erkekler için kullanımı uygundur. SERUMLAR ETKİSİNİ ARTIRIR - Saç, yüz ve göz serumları gibi serumların ciltteki olumlu etkilerinin artırılmasına yardımcı olur. _x000D_
_x000D_
Derma Roller Uygulama BÖLgeleri Nerelerdir?_x000D_
_x000D_
GÖZ Altı Ve ÇEvresi Sorunları Ve Bakımı, HÜCre Yenileme, Krem Emilimi._x000D_
_x000D_
SaÇ Canlandırma, Hafif Kırışıklık, Hafif Çİzgiler, HÜCre Yenileme, Anti-Agiging, Krem Emilimi._x000D_
Hafif Kırışıklık Ve Çİzgiler Çİzgiler, YÜZ Ve Boyun BÖLgesi Anti-Agiging, HÜCre Yenileme, Krem Emilimi._x000D_
_x000D_
Cilt Lekeleri, Hafif Akne İzleri- Kırışıklık Ve Çİzgiler, HÜCre Yenileme, Krem Emilimi, Boyun Ve Dekolte BÖLgesi_x000D_
_x000D_
Derma Rollerin Etkisi Nedir?_x000D_
_x000D_
erma Roller Uygulaması İle Oluşturulan Mikro-Hasarların VÜCudun Tamir SÜReÇLerini Başlatması İle Onarıcı DÜZeltici Etkisi, Kollajen Oluşumunu Arttırması Ve Kan Dolaşımını Arttırması Sonucuna Dayanır._x000D_
_x000D_
Ürün, DRS Marka Derma Roller Olmakla beraber piyasanın en kaliteli ürünüdür…_x000D_
_x000D_

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Ürününün Satıcısı, Dermaroller Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne ürününü 83.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Kullanıcı Değerlendirmeleri
83.0 Tl ye satışta olan Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16078 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: saçlarımda çok dökülme vardı bununla dökülen yerlere masaj yapıp kan dolaşımını hizlandirdiktan sonra saç tonigiyle destekliyorum ciddi anlamda saç dokulmelerim azaldı ve bebek saçlarım çıkmaya başladı iyiki almışım
İsim: Fatma t.
Tarih: 27 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: WELTA STORE

Yorum: Bayıldım stok yaptım uygunken
İsim: A** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Ocak 2024
Satıcı: A&H Accessories

Yorum: bakım yaşlarımı ve maskelerimi uygulamadan hemen önce saç derime uyguluyorum saç gözeneklerimin açıldığını hissediyorum etkisinin olacağına inanıyorum teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 25 Şubat 2023
Satıcı: Blue Side

Yorum: saç dökülmesi için aldım 3 gündür kullanıyorum sarımsak ve zeytinyağı uyguluyorum çok iyi geldi küçük küçük saçlar çıkmaya başladı
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: muthis bir urun cilde uyguladiktan sonra farki kesinlikle goreceksiniz
İsim: S** A**
Tarih: 24 Kasım 2022
Satıcı: Ucuz Al

Yorum: Saç diplerime kullanıyorum rahatlatan bir alet kızlar saç diplerinize masaj yapın bununla çok iyi oluyor kullanışlı bir ürün kargo hızlıydı alın aldırın güzel ürün
İsim: N** T**
Tarih: 14 Nisan 2023
Satıcı: Hera AVM

Yorum: saçıma yağ sürmeden önce saç diplerime yapıyorum daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor yağın,satıcıya teşekkür ederim hem hızlı gönderdi hem de hasarsız ürün gönderdi
İsim: B** Ç**
Beden: 30 Mart 2023

Yorum: Evde kullanim icin gayet uygun.Ayda bir kere yapiyorum cok bastirmamak gerekiyor ince delikler acip cilt bakiminizi daha etkili hale getiriyor
Tarih: 08 Mart 2023
Satıcı: Adanangıda

Yorum: Bir süredir kullanıyorum. Saç bakım yağlarımın ve toniklerimin etkisini arttırmak için almıştım. Etki ettiğini düşünüyorum.
İsim: B** Y**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Saç toniği ile birlikte kullanıyorum gayet işe yarıyor saçlarım uzadı ve yeni kökler çıktı
İsim: K** B** D**
Tarih: 21 Mart 2023
Satıcı: Lusso Shopping

Yorum: Babam için aldım. Saçlarının seyrek kısmında dolaşımı hızlandırsın ve saçlarını kuvvetlendirsin diye kullanıyor. Çinko vitamin desteği ile birlikte kullanıyor. Saçları artmasa da olan saçlarına canlılık geldi güzel ürün
İsim: G** Ö** Ç**
Tarih: 04 Şubat 2023
Satıcı: Ardinyo

Yorum: çok güzel ürün ayda 2 defa yaparak kullanabilirsiniz çilt tipinize uygun mm alarak kullanımı öneirim :)
İsim: Eda Ö.
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Kargo çok hızlıydı duştan önce yağ maskesi yapmadan önce saç diplerim uyguluyorum oldukça faydasını gördüm
Tarih: 18 Haziran 2023
Satıcı: kozmopol

Yorum: aldım çok güzel geldi göründüğü gibi. acitmiyo güzel bi hissiyatı var. kas aramda kırışıklık olmasından korktuğum için aldim düzenli kullanimda faydasi olucana inanıyorum
Tarih: 14 Nisan 2022
Satıcı: HEDİYECİNİZ

Yorum: kaşlarım çok seyrek olduğundan kullanmak için aldım düzenli kullanımda işe yarar
İsim: A** S** T**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: arkadaşımın tavsiyesiyle aldım düzenli kullanımda güzel sonuçlar elde edebiliyorsunuz tavsiye ederim
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Çok teşekkür ederim emeklerınıze sağlık yüzümde hafif hissettim güzel renk katıyor cildime
İsim: S** y** y**
Beden: 12 Nisan 2023

Yorum: Daha önce alıp mezoterapi sonrası kullanmıştım. İndirime girince tüm arkadaşlarıma da aldım. Çok hızlı geldi, güzel paketlenmişti. Teşekkürler 🤗
İsim: G** İ**
Tarih: 17 Şubat 2023
Satıcı: AMORFİA KOZMETİK

Yorum: Gayet güzel memnun kaldım düzenli kullanımda işe yarıyor
İsim: G** G**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım. serum ile birlikte kullandığında sakallarını çıkarttı. gözle görülür büyük fark var. düzenli kullanımda etkisini görebilirsiniz.
İsim: Ş** z**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Elime çabuk ulaştı. Ürünü denedim. ilk kez kullandığım için çok yorum yapamam ancak bence amaca uygun. Cilt serumu ile kullandım. iş görür gayet pratik. teşekkürler
İsim: G** K**
Tarih: 29 Ocak 2022
Satıcı: ELECTROZONE

Yorum: Kaşlarım için aldım. Kullandıktan sonra bakım yağı sürüyorum çok memnun kaldım
Tarih: 25 Aralık 2021
Satıcı: Lilya Home

Yorum: Fiyatina göre gayet kullanışlı ve güzel geldi kargolamasida güzeldi teşekkür ederim sorunsuz elime ulaştı kargoda hemsn geldi
İsim: M** N** A**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Kaşlarım için aldım.İşe yarıyor.
İsim: S** D** Y**
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: Ardinyo

Yorum: Cilt bakımında çok farkedildi çok iyi sonuç aldım
İsim: Sergül O.
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: eşim için almıştım gayet kullanışlı ve hızlı geldi teşekkürlerrr 🙏🏻
İsim: R** A**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: Gayet iyi umarım cildime iyi gelir
İsim: D** A**
Beden: 01 Mart 2023

Yorum: Bugün elime ulaştı hemen cildimi temizleyip kullandım ardından c vitamini serumu kullandım zaman içinde inşallah faydasını görürüm
İsim: E** Ş**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Saçım ve kaşlarım için kullanıyorum memnunum sevgilimin sakallarını güçlendirmek için aldık
İsim: T** A**
Tarih: 18 Mart 2023
Satıcı: AMORFİA KOZMETİK

Yorum: BAKIM YAĞLARINDAN ÖNCE KULLANIYORUM İŞE YARIYOR
İsim: m** d**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Merak Edilen Konular

Soru: bu titanyum paslanmaz bir ürün mü
Cevap: Merhaba, ürünümüz paslanmaz alaşımlıdır.

Soru: Saklama kabı var mı?
Cevap: Merhaba, kutu içinde gönderim yapmaktayız.

Soru: kutusu var mı
Cevap: Evet efendim kutu halinde gelecektir

Soru: Merhaba Hangi kargoyla yolluyorsunuz
Cevap: ptt kargo ile anlaşmalıyız efendim

Soru: Arif oğlunun kas yağını kullanicam da Kaşım da kaç mm uygun olur
Cevap: Merhaba, kaş yapısı kalın olduğundan dolayı 1mm tercih edebilirsiniz.

Soru: alım yapmak istiyorum fakat kutusuyla göndermenizi rica ediyorum....
Cevap: Elbette kutuyla gönderiyoruz efendim. İçiniz rahat olsun :)

Soru: merhabalar açılıp kapanabilir saklama kutusu varmı acaba
Cevap: Merhaba saklama kutusu yoktur paketli gönderiliyor

Soru: Yüz için uygun mu
Cevap: Merhaba tabi ki efendim

Soru: Saç için 1mm ve 0.5 mm farkı nedir hangisini öneriyorsunuz
Cevap: Merhaba saç için 0.5 mm kullanabilirsiniz

Soru: Satıcı ürünün paketlemesini özenle hazırlayıp göndermiş, muhafaza etmek için kutu içersinde güzel bir ürün, saçlarımda çok dökülme var, bugün ilk defa kullandım, her gün kullanarak etkili olacağını düşünüyorum. ( Satıcının bazı müşterilere hediyesi olmuş , bize neden hediye gönderilmedi, satıcıya sormak istiyorum.)
Cevap: MErhabalar efendim ürünlerimizde dönem dönem dönem hediyeler gönderilmektedir belirli kampanya dmönemlerinde geçerlidir bu durumlar

Soru: saklama kutusu varmidir
Cevap: Merhaba efendim, evet saklama kutusu var

Soru: dermaroller nasıl temizleyeceğiz temizlik sıvısı yok gibi, bir de kaç mm
Cevap: Merhaba su ile yıkamanın yeterlidir. Ürün 0.5 mmdir

Soru: Merhabalar saç ekimi yapmıştım 4 yıl önce zararı olur mu
Cevap: MErhabalar Saç EKimi Yaptıgınız Klinikten Bilgi Almanız Daha sAglıklı Olur

Soru: kaş çikmasi için uygumu dur
Cevap: Uygundur efendim.

Soru: hayır 2 adet
Cevap: Siparişinizi kontrol etmenizi tavsiye ediyorum

Soru: Yüze uygun mu
Cevap: Sac sakal icin uygun

Soru: Merhaba, 2 adet almak istiyorum eger elinizde bulunuyorsa stok yenileyebilir misiniz? Son bir tane kaldi olarak gozukuyor su anda.
Cevap: Merhabalar efendim, malesef stoklarımız tükendi.

Soru: merhaba saçkiran tedavisinde kullanacağız hangisini almalıyız.? 0.50 mm i bulamadim var mi
Cevap: Merhabalar bu ürün 0,5 mm dir kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba saç için de kullanıma uygun mu
Cevap: Uygundur efendim

Soru: 3 tane dermaroller sipariş ettik kullanım sonrası muhafaza edebileceğimiz herhangi bi kutu bile yollamamışsınız asir i özensiz paketleme herkese yollamışsınız kutuları gorduk resimlerde tekrar kutuları mi yollarsınız yoksa iade mi edelim ?
Cevap: jelatini mevcuttur efendim orda muhafaza edebilirsiniz

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne Resim Ve Fotoğraflar

Titanyum Uçlu 540 Iğneli Derma Roller 0.5 Mm Iğne En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü