Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Tavsiye Edilen Yer Neresi

Dilara

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
0
Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah En Ucuzu Nerede Bulunur?
Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Şu Anki Fiyat Aralığı 549.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Kaç Kişi Memnun?

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Ürün Açıklaması

Ürün Adı: >_x000D_
Torima TK-05 Ergonomik Rgb Işıklı Kablolu Gaming Klavye Siyah_x000D_

Ürün Açıklaması: >_x000D_
Torima TK-05 Ergonomik Rgb Işıklı Kablolu Gaming Klavye SiyahKlavyesi, güçlü performansı ve şık tasarımı ile her türlü oyun ve uygulama için ideal bir klavyedir. 104 tuşlu Türkçe Q klavye düzeni ile Türkçe karakterleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. RGB arka aydınlatması ile oyun atmosferine katkıda bulunur. Makro tuşları ile sık kullandığınız komutları kaydedebilir ve tek bir tuşla çalıştırabilirsiniz. Spill-proof tasarımı ile klavyenize sıvı dökülmesi durumunda zarar görme riskini azaltır._x000D_

Ürün Özellikleri >_x000D_

Güçlü performans >_x000D_

Şık tasarım >_x000D_

RGB arka aydınlatma >_x000D_

Makro tuşları >_x000D_

Spill-proof tasarım >_x000D_

2 yıl garanti >_x000D_
_x000D_

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Ürününün Satıcısı, Torima Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah ürününü 549.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Hakkında Yapılan Yorumlar
549.0 Tl ye satışta olan Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Kargo tex olduğu için tabiki elimize hızlı ulaştı. ayrıca kutusu vesağlamlığı da iyiydi. ürüne gelince nişanlımın onayından geçtiysegüzeldir iyidir😂 ışıklarına tuşlara basınca çıkan sesine de benbayıldım. alabilirsiniz.
İsim: Z** B**
Tarih: 23 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Torima

Yorum: ürün güzel ve kaliteli
İsim: b** e**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Torima

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: mekanikmi buu?
Cevap: Merhaba, Hayır efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Urun Inglizge diliyle mi? ve 100% klavye mi? Ve kablosuz mu?
Cevap: Merhaba, türkçe , ürün klavye , kabloludur efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Klavyeninin kaç renk modu vardır ?
Cevap: Merhaba, tek modu var efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: iki tarafı tcp olarak kullanılabilir mi ve aydınlatma modları var mı
Cevap: Merhaba, usb dir efendim ürün kablosu çıkmıyor . İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: hocam ürün tam anlamıyla mekanik mi ve makro tuşu var mı yani ben makanik hisli değil mekanik istiyorum ve beyaz rengi mevcut mudur?
Cevap: Merhaba, blue Switch mekaniktir efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba kasaya takilan ucu Usb mi
Cevap: Merhaba, Evet efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün blue switch mekanik klavye, neden mekanik değil dediniz?
Cevap: Merhaba ürün mekanik klavyedir efendim

Soru: klavye mekanik mi? yani tamamen blue switchli mi.

Soru: hocam ürün mekanik mi yoksa mekanik hisli mi
Cevap: Merhaba, mekanik efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: tablet te kullana bilirmiyim iyi akşamlar
Cevap: Merhaba, usb girşiş mevcut ise evet efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: ışıklar sadece resimdeki gibi mi yanıyor? farklı modları var mı?
Cevap: Merhaba, tek modu vardır efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba görsellerde type c girişi var diyor ama gönderdiğiniz üründe neden yok
Cevap: Merhaba, type c klavyede var girişi oda kendi kablosu için extra yok efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar mekanik mi ve beyaz rengi varmı
Cevap: Merhaba, mekanik beyaz rengi var efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün mekanik midir?

Soru: ben inglizge istiyorum acaba bana inglizce gönderir misiniz ve en azından inglizce nasıl alabilecek ben oğluna hediye almak istiyorum ve başka param yok tek sizi bulabildim çünkü babası bilgisayarında kullanıyor onunda iş için inglizce gerekiyor.
Cevap: Merhaba, malesef ingilizce yok efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: gorselde svich rengi turuncu ama mavi svich yaziyor hangisi acaba
Cevap: Merhaba blue switch efendim

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah Ürün Resimleri

Tk-05 Kablolu Mekanik Blue Switch Rgb Işıklı Gaming Klavye Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü