Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ilknur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Alınır Mı?
Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Şu Anki Fiyat Aralığı 594.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Hakkında yaklaşık 47791 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Açıklama Ve Özellikler

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Ürününün Satıcısı, Missha Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 ürününü 594.9 Tl'den Satılmaktadır.

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Kullanıcı Geri Dönüşleri
594.9 Tl ye satışta olan Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
47791 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Uzun zamandır stoğa girmiyordu girdiği gibi aldım stokladım vazgeçemediğim güneş kremim 💓💓
İsim: H** Y**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Missha Türkiye

Yorum: bittikçe stokluyorum
İsim: H** K**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Çok iyi stok yapıyorum resmen
İsim: H** B**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: En en iyi güneş kremi. Bittikçe alıyorum, indirime girdikçe alıyorum. Mükemmel bi ürün:)
İsim: **** ****
Tarih: 12 Şubat 2022
Satıcı: Missha T

Yorum: Çok merakla indirim takip ettiğim bir üründe mutlaka indirime girdikçe stoklarım
İsim: H** A**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Bittikçe stokluyorum. Favori güneş kremiM
İsim: A** E** K**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Zaten hep aldığım ve stoğunu dört gözle beklediğim cildime ışıltı veren cilt yon eşitsizliğimi düzenleyen beni güneşten koruyan mükemmel güneş kremim 💖
İsim: T** Y**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Dünyanın en güzel güneş kremi bittikçe stokluyorum favori güneş kremim
İsim: E** A**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: ürün geldikçe stok yapılması muhteşem bb kreme ihtiyaç kalmıyor
İsim: K** G**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: güzel stoklayin
İsim: D** B**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: Harika bir ürün favori ürünüm indirimde olduğu her zaman stok yapacağım anında etki mukkemmel dokusu cilde verdiği görünüm muhteşem
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Sürekli stokladiğim bir ürünn hayatımın bir parçası gibi oldu . Fondöten biraktiran bir güneş kremi ⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: h** Y**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Fondöteni hayatınızdan çıkarmanızı sağlayacak bir güneş kremi. Asla vazgeçemediğim ve stokladığım bir ürün. Cildimi ışıl ışıl yapıyor ve bakım yapıyor.
İsim: s** n** t**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: assiri guzel bisey ve cidden cilt tonunu esitliyor indirimdeyse kesinlikle stok yapin derim indirime girince bi kac tane daha alicam
İsim: b** t**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Favori ürünüm. Stok yapmayı hakediyor.
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Müthiş bi güneş kremi . Çevremdeki herkese aldırdım , hepsi de müptelası oldu. Ama fiyatlar çok uçuyor 🙃stoklu alıyorum her indirimde
İsim: hilal k.
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel bir güneş kremi cilde aydınlık veriyor kesinlikle stok yapılmalı
İsim: Selen Y.
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: İki adet aldım ♥ Uzun zamandır severek kullandığım bir ürün indirimde görünce dayanamadım stokladım.Bebek gbi bir cilde sahip oluyorsunuz düzenli kullandıkça lekeleriniz var ise açılıyor harika bir parlaklık geliyor cildinize ve bunu herkes farkediyor ♥ Teşekkürler trendyol 💐
İsim: d** ö**
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: Öyle güzel bir kremsin ki sana bayılıyorum. Kaçıncı kutum bilmem. Stoklayarak alıyorum sürekli. Cildim bebek gibi görünüyor sayesinde.
İsim: Elif U.
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: Bayıldım ve bol bol stokladım
İsim: I** N**
Tarih: 28 Mart 2022

Yorum: 2. Stok aldım.Harika bir güneş kremi
İsim: T** V**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Ölü deriyi çok iyi temizliyor.Cildi ışıl ışıl gösteriyor. İndirimde stok yapacağım
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Mart 2023

Yorum: bu zamana kadar kulladigim en mukkemmel gunes kremi indirimde yakaladim hemen aldim kokusu cok guzel kadife gibi yapisi resmen bayildim stok yapmak lazim makyaj yapma geregi bile duymadim tesekkurler missha 💖💖🎉🎉
İsim: M** D**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: ürün güzel kaliteli indirime girdikçe stok yapacağım cilde uyumlu hem koruyor hem aydınlatıyor.
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel stoklanır
İsim: A** k** E**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: indirime düştükçe stok yapıcam
İsim: Leyla b.
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: harika bittikçe stok yapacağım 🥰
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Kesinlikle stok yapılacak bir ürün. Asla fondöten kullanmanıza gerek kalmıyor. Muhteşem bir şekilde cildinizi aydınlatıyor.
İsim: N** I**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: İndirimdeyken stok yapmalık bir ürün sürdükten sonra yüzdeki kadife hissi gerçekten çok güzel
İsim: A** O**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Güneş kremi yazın en sıcak zamanında Akdeniz’de kullandım. En nemli zamanlarda yüzümden akmadı harika bir güneş kremi. Kış kullanımı için pek uygun değil ancak yazın efsane 😍 tekrar stokladım 😍
Tarih: 16 Mart 2024

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba günes kremi sadece yuz ve boyuna mi uygulaniyor yoksa vucuda da uygulnabiliyor mu
Cevap: Merhaba ürünlerimiz sadece yüz ve boyun bölgesi kullanım içindir. Bilgilerinize

Soru: Beyaz tenliler için uygun mu
Cevap: Merhaba ürünümüz ton eşitleme özelliğine sahip güneş koruma ürünüdür. İçerisinde pembe kalamin bulundurması nedeni ile cilt tonunda aydınlık görünüm oluşturmaktadır. Aynı zamanda hibrit koruma sağlamaktadır. Temel prensipte en önemli özelliği güneş koruyucu olmasıdır .Sevgiler

Soru: Ürun ne zaman flaş ürun olur acaba
Cevap: Merhaba düzenli aralıklar ile kampanyalarımız olmaktadır. Henüz planlanan bir takvim olmamakla beraber takipte kalmanızı rica ederiz. Sevgiler

Soru: ürün tekrar gelecek mi?
Cevap: Merhaba hafta sonuna kadar stoklarımız güncellenenmiş olacaktır. Sevgiler

Soru: Juicy pang whipping mousse tint serisi tekrar gelmeyecek mi acaba?
Cevap: Merhaba serimizin üretimi devam etmektedir fakat stok güncellemesi için henüz net bir tarih aralığı bulunmamaktadır.Sevgiler

Soru: Kreminiz esmerler için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz yoğun aydınlatma özelliğine sahiptir. Aydınlık görünüm seviyor iseniz yüz ve boyun bölgesi eşit uygulamada kullanım sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: Güneş kremi yağlı mı
Cevap: Merhaba ürünümüz su bazlı değildir fakat cilt tarafından kolay emilen yapıya sahiptir.Sevgiler

Soru: kullanım bitim tarihi nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, 2026 olarak gönderim sağlanmaktadır. Sevgilerimizle,

Soru: Yağ bazlı mı su bazlı mı
Cevap: Merhaba ürünümüz su bazli olmayip hafif yapidadir. Saglikli günler dileriz

Soru: Merhaba, ürünün kapağını açmasam ne kadar kullanırım
Cevap: Merhaba ürünümüzü güneş almayacak serin ve kuru ortamda ağzı kapalı şekilde muhafaza ediniz. 2026 olarak gönderim sağlanmaktadır. Sevgiler.

Soru: Hamileler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, C vitamini içerikli leke açıcı ürünlerimiz ve Glycolic Acid içerikli ürünlerimiz gebelik döneminde kullanıma uygun değildir. Diğer tüm ürünlerimizin kullanımında her hangi bir sakınca mevcut değildir. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: Ürün stokları ne zaman yenilenecek
Cevap: Merhaba ürün stokları güncellenmiştir.

Soru: merhaba ne zmn stoğa giricek
Cevap: Merhaba ürün stokları güncellenmiştir.

Soru: mrb göz çevresine uygulanır mi
Cevap: Merhaba, elinizde son kalan ürünü kirpik dibi ve göz kapağına getirmeden kullanım sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: ürünün göz çevresine sürülmesinde bir sakınca var mı?
Cevap: Merhaba ürünümüz göz kapağı hariç . Göz altı kirpik dibi bir parmak altından başlanarak çevresinde kullanım için uygundur.

Soru: merhaba hiç indirm olmayacak mı aylardır bekliyoruz stogunu ayrıca hangi kargo firmasıyla calisiyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba Trendyol express ile çalışmaktayız.Düzenli aralıklar ile kampanyalarımız olmaktadır. Henüz planlanan bir takvim olmamakla beraber takipte kalmanızı rica ederiz. Sevgiler

Soru: merhabalar renkli mi
Cevap: Merhaba ürünümüz ton eşitleme özelliğine sahip güneş koruma ürünüdür. İçerisinde pembe kalamin bulundurması nedeni ile cilt tonunda aydınlık görünüm oluşturmaktadır. Aynı zamanda hibrit koruma sağlamaktadır. Temel prensipte en önemli özelliği güneş koruyucu olmasıdır .Sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünü kullandıktan sonra makyaj yapabilirmiyiz,ürünün etkisi azalır mı fondötenle kullanımda
Cevap: Merhaba, makyaj altına uygulayabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Yağ bazlı mı anlamadım
Cevap: Merhaba ürünümüz su bazli degildir ancak cilt tarafindan kolay emilen yapiya sahiptir. Saglikli günler dileriz

Soru: Erkekler kullanabilirmi
Cevap: Merhaba ürünümüz aydınlık ve parlak bir bitişe sahiptir.Beklentiniz bu yönde ise kullanım sağlayabilirsiniz.Sevgiler

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 Ürünün Detaylı Resimleri

Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50ml Apıeu Power Block Tone Up Base Pink Spf50 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü