Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Ürün Alınmaya Değer Mi ?

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Alanlar Memnun Mu?
Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Şu Anki Satış Fiyatı 933.8 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Teknik Açıklamalar

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Ürününün Satıcısı, sovrana Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik ürününü 933.8 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Kullanıcı Geri Bildirimleri
933.8 Tl ye satışta olan Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Ayyy pek güzel! 35 36 arası giyiyorum 36 aldım çok güzel oldu kaliteli
İsim: d** a**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sovrana Shoes

Yorum: ürün çok güzel kendi numaranızı alın. ben bir beden küçük almıştım ayağıma olmadı. ayakta çok şık duruyor, benim ayağıma küçük geldiği için iade talebi oluşturdum tekrar sipariş ettim.
İsim: G** Ç**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: ÜRÜN HARİKA. HIZLA ELİME ULAŞTI BİR NUMARA BÜYÜK ALIN ÇOK GÜZELDİ. FOTO EKLEYEMİYORUM
İsim: eda a.
Tarih: 23 Ekim 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Güzel bir ayakkabı kargo hızlıydı teşekkür ederim
İsim: T** I**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Ürünü sadece bir kere giydim topuğunda ki ayakkabıyı sabit tutan siyah tabanı çıktı 37 no almama rağmen ayaklarımı yara yaptı iki topukta çok kötü durumda şuan satıcının ilgilenmesini bekliyorum
İsim: S** C**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Ürün tam oldu ve çok kaliteli
İsim: A** K**
Tarih: 25 Ağustos 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel rahat falat ayağım taraklı olduğu için bir süre sonra bantlar acıttı ama topuk boyu çok iyi
İsim: n** e**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: çok rahat olduğunu söyleyemem ama hiç önemli değil çok güzel çünkü ❤❤
İsim: A** U**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: görünüşü şık ama rahatlığı konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Karqo hızlı geldi.Paketleme çok iyidir.Çok rahat kalıbı var,yürümek qayet iyi👍tavsiyye ederim🌷tam olarak numaranızı alın
İsim: J** M**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: ürün son derece şık... ancak parmak kısmı çok dar.. 37 numara giyiyorum 38 sipariş verdiğim halde olmadı..
İsim: E** K**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: tam kalıp ayakkabı. 35 numara giyen biri olarak tam kalıp ayakkabı bulmakta çok zorlanıyorum o yüzden bulduğuma çok sevindim. fotoğraftakinin aynısı geldi gıcır gıcık teşekkür ederim :) normalden biraz daha yüksek topuklu o yüzden çok uzun süreli giymeye uygun değile benziyor.
İsim: P** T**
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Modeli ve ayakta duruşu mükemmel ama bir adım dahi atamadım çok rahatsız. O yüzden üzülerek iade ettim🥺
İsim: E** K**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel ve şık ama uzun saatler için zor. Ki bu çok normal 😄Numaranızı alabilirsiniz
İsim: E** Ç**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: ayakkabi guzel ama ayagima olmadi
İsim: z** k** i**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: Ayağım ince olmasına rağmen ön bantları aşırı sıktı arkası bol geldi parmak ucunda yürüyor gibisiniz hatta ben yuruyemedim bu ayakkabıyı giyip yürüyen arkadaşlara madalya takmak istiyorum sadece görünüş olarak şık bir ayakkabı giyebirseniz
İsim: D** G**
Tarih: 11 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Mükemmel bir ayakkabı duruşu çok güzel ama bana ön kısmı çok dar oldu bu yüzden iade etmek zorunda kaldım
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel ama taraklı ayaklar için uygun değil üzülerek iade ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Yorumum üstte görünsün diye 5 yıldız veriyorum Ayakkabı güzel ancak kalıbında ciddi sıkıntı var ayaklarım ince olduğu halde ön bantları aşırı sıktı arka taraftanda bol geldi o yüzden üzülerek iade edicem
İsim: Merve D.
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Ekim 2023

Yorum: Aşırı rahatsız bi ayakkabı ayrıca lekeli geldi ve iadem kabul edilmedi
İsim: İ** E**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba ayakkabıların 40 numarası yok mu
Cevap: merhaba, üründe 35-39 arasında numaralarımız vardır. ilginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba kolay gelsin vanessa gümüş renk 37 numara ne zaman güncellenir
Cevap: Merhaba, aralıklarla stoklarımız güncellenmektedir. mağzamızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. ilginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba, ürününüzün garantisi var mıdır?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizde garanti mevcut değildir. ilginize teşekkür ederiz.

Soru: Kısa topuklu varmıdır bu modeller de
Cevap: merhaba, modelin kısa topuklusu maalesef yoktur. ilginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba tam kalıp mı ve bazı fotoğraflarda mavi gibi çıkmış rengi tam olarak nedir
Cevap: merhabalar gümüş metal rengindedir yansımalı bir malzeme olduğu için ışıklandırma kaynaklı farklı görünebilmektedir.

Soru: Topuk boyu kaç cm
Cevap: merhaba topuk yüksekliği 10 cm dir ilginize teşekkür ederiz.

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik Detay Resimler

Topuklu Ayakkabı Gümüş Metalik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü