Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Şu Anki Değeri 169.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Hakkında yaklaşık 198 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Detaylı Açıklama

Listerine Total Care Diş Koruyucu Ağız Bakım Ürünü ile, ağzınıza eksiksiz bakım sağlayın. Listerine Total Care Diş Koruyucu, yoğun olmayan, alkolsüz formülü ile, ağzınızda temiz, ferah bir his ve tat bırakır. Bu güçlü sıvı, dişleriniz, diliniz ve diş etleriniz de dahil, ağız kokusuna neden olan tüm bakterilerle savaşır. Hafif nane aroması ile, ağzınızda temiz bir his bırakır. >_x000D_
_x000D_

Listerine Total Care Diş Koruyucu, tüm ağzınızı temizlemek için 6 etki gösterir; çürükleri önler, diş minesini onarır, diş eti sağlığını korur, plağı azaltır ve nefesi tazeler. Ayrıca dişler arasındaki bakterilerle savaşır ve bakterilere karşı 12 saate kadar süren koruma sağlar. >_x000D_
_x000D_

Listerine olarak biz, sadece ağız sağlığınızı korumanıza yardımcı olmakla kalmıyoruz, aynı zamanda gezegenimizi de korumaya kararlıyız. Listerine olarak, hep daha sorumluluk sahibi şekilde davranmaya ve daha sağlıklı bir gezegen yaratmaya katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. %100 geri dönüştürülebilir şişe ve kapaklar kullanıyoruz. Yeni şişelerimiz, %50 oranında tüketici kullanımından sonra geri dönüştürülmüş plastik içeriyor. >_x000D_
_x000D_
Features & Benefits:_x000D_

• Bakterilere karşı 12 saat koruma: Ferahlatıcı aromasıyla, ağız kokusuna neden olan bakterileri giderir >_x000D_

• Çürüklere karşı koruma: Diş minesini güçlendirir ve çürüklere karşı korur >_x000D_

• Diş eti koruması: Diş eti çizgisinin altındaki ve üstündeki bakterilerle savaşarak diş etinin sağlığını korumaya yardımcı olur. >_x000D_

• Plağı azaltır: Diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan plağı azaltır ve önler >_x000D_

• Nefesinizi tazeler: Nefesinizi tazelerken, sadece fırçalamaya göre dişlerinizin daha güçlü olması için ağzınızın tümünü temizler >_x000D_

• Dişleri güçlendirir: Benzersiz formülü, ulaşılması güç bölgelerde bile diş minesini güçlendirir ve çürükleri önlemeye yardımcı olur >_x000D_

• Yeni-%100 geri dönüştürülebilir şişe ve %50 tüketici kullanımı sonrası geri dönüştürülmüş plastik- Yeni şişelerimiz, %50 oranında tüketici kullanımı sonrası geri dönüştürülmüş plastik içerir. Ayrıca, %100 geri dönüştürülebilir şişe ve kapaklar kullanıyoruz. >_x000D_
_x000D_
About the brand:_x000D_

Listerine, daha iyi bir ağız sağlığının bir sonraki adımını temsil eder. 1895'ten bu yana, ağız bakım anlayışını değiştirmiş ve ağız bakım ürünlerinde 1 numaralı lider olmuştur. Listerine ağız bakım ürünlerinin, plak oluşumunu azalttığı ve ağız içinde hijyen sağladığı kanıtlanmıştır. Ürünlerimiz, ağız kokusuyla savaşır ve dişlerinizin doğal beyazlığını korur. Listerine ile, uzun süren ferah bir nefesin keyfini çıkarın ve ağzınızda hijyen sağlayın. >_x000D_
_x000D_
Ingredients:_x000D_

Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Poloxamer 407, Aroma, Eucalyptol, Zinc Chloride, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Methyl Salicylate, Thymol, Menthol, Sucralose, CI 16035, CI 42090. Sodyum Florür içerir (300 ppm F ¯ ). >_x000D_
_x000D_
How to use:_x000D_

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanın. 20 ml'yi ( 5 ml’lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz. 30 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz. 12 yaş üstü çocuklar için 10ml kullanınız. >_x000D_
_x000D_
Safety Warnings:_x000D_

• 12 yaşından küçük çocuklarca kullanılmamalıdır. >_x000D_

• Yutmayınız. Yutarsanız doktorunuza danışınız. >_x000D_

• Ürün bileşenlerinden herhangi birine karşı alerjiniz varsa, kullanmayınız. >_x000D_

• Tahriş oluşması durumunda, kullanmayı bırakınız, doktorunuza danışınız. >_x000D_

• Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Ürününün Satıcısı, Listerine Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml ürününü 169.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Kullanıcı Yorumları
169.9 Tl ye satışta olan Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
198 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok güzel ferahlık veriyor
İsim: **** ****
Tarih: 03 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Defne E-Ticaret

Yorum: doktorumun tavsiyesiyle aldım, seviyoeum
Tarih: 14 Kasım 2021
Satıcı: BEYAZECZA

Yorum: diş doktorumun tavsiyesi ile düzenli kullandığım ve alırken stok yaptığım bi ürün, diş eti gerilemesi sorunum var mor renk alkolsüz listerine kullanıyorum. gözle görülür bi fark var mı bir şey diyemeyeceğim ama temizlik ve ferahlık hissini lk kullanımdan itibaren hissediyorsunuz
İsim: e** t**
Tarih: 29 Ocak 2022
Satıcı: hesaplieczanem

Yorum: Herzaman kullandığım güzel ürün
İsim: K** G**
Tarih: 21 Kasım 2022
Satıcı: Turuncukasa

Yorum: Devamlı kullandığım bi ürün ağız temizliği için bence çok faydalı ben bunu kullanmayınca diş enfeksiyonu yaşıyorum
İsim: Tuğçe D.
Tarih: 18 Aralık 2023
Satıcı: SHOPELZ

Yorum: İlk defa aldım. İndirimden faydalandım. Yanında ayak maskesini ucuza aldım.
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 16 Nisan 2023
Satıcı: Saldoscare

Yorum: Alkolsüz olması iyi
İsim: D** Ç**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Severek kullanıyorum
İsim: F** H** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: kullanmadım henüz . bardak bekliyordum göndermemişsiniz çok üzüldüm
İsim: A** B**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Hızlı sağlam kargo 📦
İsim: d** y** k**
Beden: 04 Ocak 2023

Yorum: Market fiyatına göre epey uyguna geldi,teşekkürler
İsim: s** ö**
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: Hediye için çok teşekkür ederim <3 bunlar en tatlı kupalar
İsim: tamar m.
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Severek kullanıyorum bardak hediyesi yoktu
İsim: H** T**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: DİŞ ETİ HASTALIĞI İÇİN BİR NUMARA GERÇEKTEN TEK KULLANDIĞIM ÜRÜN
Tarih: 04 Temmuz 2022
Satıcı: dermopera

Yorum: dis sagligi için olmazsa olmaz beğendim
İsim: T** o**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Cok iyi alkolsüz olması daha da iyi
İsim: Yıldız K.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: beğendim tavsiye ederim
İsim: F** A**
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: Efsane . Listerine favorim
Tarih: 07 Ekim 2022
Satıcı: Turuncukasa

Yorum: Çok etkili ve muazzam
İsim: B** S**
Tarih: 20 Eylül 2023
Satıcı: Vitazon

Yorum: Teşekkür ederim 💗
Beden: 17 Kasım 2023
Satıcı: NavsumShop

Yorum: severek kulaniyorum uygun fiyat😘
İsim: E** D**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: çok güzel bir ürün.
İsim: A** Ö**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: Acayip güzel bi şey
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Çok memnunun ağızdaki yaralara çok iyi geliyor ve baya bi ferahlık veriyor
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Piyasaya göre uygun fiyat
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: dermopera

Yorum: Çok iyi beğendim
İsim: ALİ c. M.
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Güzel ürün, teşekkürler.
İsim: S** B**
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: Ferahhhh çok güzel
İsim: S** D**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: memnun kaldım
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: ÇOK İYİ
İsim: d** e**
Tarih: 21 Nisan 2022

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürünün son kullanma tarihi nedir
Cevap: Mağaza Covid sebebi ile askıya alınmış, şuan normal çalışmasına tekrar başlatılmıştır.

Soru: diş teli için uygun mu
Cevap: Merhabalar, resmi sitelerinden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar.ben alkolsüz istemiştim.alkollü gönderilmiş
Cevap: Merhaba efendim karışıklık kaynaklı olmuş olabilir dilerseniz iade talebi oluşturabilirsiniz. Karışıklık için özür dileriz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kaç günde 1 kullanıcaz kullanım talimatı varmı
Cevap: Merhabalar, Listerine Total Care Diş Koruması 6 Etki 1 Arada Alkolsüz 250 ml. Kullanım Şekli: Sabah ve akşam günde iki kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 20 ml'yi ( 5 ml'lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz. Teşekkür ederiz.

Soru: Kahve rekelerini çıkarır mı
Cevap: İçerik ve kullanım için eczacınız ya da hekiminize danışınız.

Soru: merhaba ürün alkolsüz Total core hafiftat hafif nane olandan mı geliyor.
Cevap: merhaba evet efendim ürün Listerine - Total Care Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 250ml olarak size geşecektir.

Soru: ağız kokusunu önlüyormu
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün plağa karşı koruma sağlamakla birlikte, hafif nane ferahlığı sayesinde ağız kokusunu önlemeye yardımcı olabilir. Teşekkür ederiz.

Soru: dişin üstündeki kahverengi yerleri temizlermi
Cevap: Merhabalar, hayır, ürün çürükleri önler, diş minesini onarır, diş eti sağlığını korur, plağı azaltır ve nefesi tazeler. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, florür içeriyor mu?
Cevap: Merhaba, İlgili ürün florürlüdür.Teşekkür eder,Sağlıklı Günler dileriz.

Soru: ağız kokusunu giderir mi acaba
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ağız kokusuna faydası varmı alkolden sonra kullanılması doğrumu
Cevap: Merhaba, ağız bakımı için kullanabilirsiniz. İyi günler

Soru: ürünün üzerinde alkolsüz yazıyor.sipariş vericem ama alkolsüzü yollarsanız değil mi? çünkü başka bir firmadan aldım alkollü göndemiş geri göndermek zorunda kaldım.
Cevap: Total çare hafif tat alkolsüzdur efendim

Soru: Üts kaydı var mı ?
Cevap: Merhabalar, UTS kaydı mevcutdur kozmetik bölümünden kontrol sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: açıklamada zero yazıyor sipariş vericrm ama inşallah zero yazan gelmez diymi
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, görseldeki ürün gönderilecektir. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürün de alkol varmı
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürün içeriğinde alkol bulunmamaktadır.

Soru: ürünü alkolsüz diye aldım üründe alkolsüz yazmıyor ???? nasıl alkollüsünü gönderebiliyorsunuz ya
Cevap: meraba efendim tabiki gondeririz

Soru: merhaba ağız kokusu için faydası varmı ?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürün çürükleri önler, diş minesini onarır, diş eti sağlığını korur, plağı azaltır ve nefesi tazeler. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba… fotoğrafta ürün alkolsüz görünüyor, fakat açıklamalarda alkolsüz diye bahsedilmiyor… açıklama lütfen… teşekkürler…
Cevap: Merhabalar, ürün alkolsüzdür.Teşekkür ederiz

Soru: Merhaba! abi Bu ürün alkolsüz mü !!
Cevap: Merhaba. Evet alkolsuzdur

Soru: Merhaba ürünü alkolsüz gönderiyorsunuz değil mi ? Yorumlarda alkollü gönderildiği yazıyo
Cevap: Merhabalar. Satın aldığınız ürün gönderilir. Ayrıca sipariş verdikten sonra hatırlatma yapabilirsiniz

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml Ürün Görselleri

Total Care Diş Koruması Hafif Tat Ağız Bakım Suyu 250 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü