Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Satın Alır Mısınız?
Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Şuanki Fiyatı Ne Kadar 542.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Alanlar Memnun Mu?

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Hakkında yaklaşık 15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Detaylı Açıklama

Rampage TOWER T14 Kulaklık İçin Stand RGB Işıklı 2*Usb Port Siyah - Beyaz _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Ürününün Satıcısı, Rampage Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz ürününü 542.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Kullanıcı Geri Dönüşleri
542.0 Tl ye satışta olan Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Aşırııııı aşırıııııı güzel rampage kalitesi satıcıyada teşekkür ederim 🤩
İsim: A** E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Ağustos 2024
Satıcı: dynoshop

Yorum: Çok güzel bir ürün
İsim: Muhammed A.
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dossimo

Yorum: Ürün çok beğendi. uygun fiyat tavsiye ederim
İsim: Y** A**
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel.
İsim: M** K**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: ürün güzel ama ben yanlış almışım sbsjsbsjjajsjsjs normalde Rampagekulaklık alacaktım hiç ürün detaylarına bakmadım bı anda aldım gözümübüyüledi ama gerçekten iyiki yanlışlıkla olsa bile almışım diyorum ushshsjsnsinajsns
İsim: **** ****
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Işıklandırma renkli az
İsim: Y** A**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: RGb Işıklı Güzel Stand USB Portlar da işe yaradı Klavye Mouse için ekkabloya gerek kalmadı ben memnun kaldım
İsim: Erdem K.
Tarih: 05 Mayıs 2024
Satıcı: Ramwhite

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: İstediğimiz kulaklılıkla kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar Evet kullanabilir siniz. Mutlu günler dileriz

Soru: Kulaklıkla beraberim geliyor
Cevap: Merhabalar Sadece stand gönderiliyor. Tüm kulaklıklara uyumludur. Mutlu günler dileriz

Soru: Kablosuz kulaklık değilmi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.ürün sadece stanttır

Soru: Fotoğraftaki kulaklığın markası nedir açıkça
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.fotoğrafta satılan kulaklık değil kulaklık standı adında yazıyor. Sadece standa kulaklık takılmış şekli ile gösterilmiş bir resim

Soru: hayir ben kulakliktan bahsetmiyorum,stand rgb oldugu icin stand kablolu mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.evet

Soru: mikrofonu varmj
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. bu ürün sadece stand görseldeki kulaklık temsili

Soru: ürün plastik mi? plastik ise ışığı yansıtan bir plastik mi yoksa pürüzlü yansıtmayan yüzey mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.ürün pvc diğer sorunuz tam anlaşımamıştır

Soru: merhaba bilgisiyar ne ile bağlıyoruz üzerindeki typc portunu kullanarak mı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.evet

Soru: kulaklığın kablosu çabuk kopanlardan mı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.hayır sorun olmaz

Soru: Kulaklık ve stand 2si bir 650 değilmi?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. sadece stand kulaklık resimde aksesuar olarak gözükmektedir. ürün tanımı sadece kulaklık standı

Soru: kulaklıkta bass varmı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.bass için ekstra bir özelliği yoktur fakat bass vardır

Soru: telefonlarda kullanabiliyozmu
Cevap: Merhaba sorunuzu anlayamadık efendim.

Soru: Standmı geliyor kulaklıkmı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.stant

Soru: Kulaklığın markası nedir
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.kulaklık yoktur sadece stanttır

Soru: Merhaba, ışığı tek renk yapmak mümkün mü? Mesela beyaz.

Soru: temsili resim olarak kullanılan kulakligin marka modelini öğrenebilirmiyim ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.rampage ama modeli yok

Soru: PS4 e bağlanıyormu
Cevap: Merhaba ürünümüz kulaklık için standıdır. Kulaklık değildir bilginize iyi günler dileriz 🙂

Soru: Giris ucu usb degil galiba dimi type c

Soru: telefon uyumlu mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.ürün sadece stand dır, kulaklık temsili resimdir

Soru: sanırım kablo type-c ve diğer ucu USB sanırım USB olan taraf kasaya diğer taraf ise stanta takılıyor. ve herhangi bi type-c kablosu uyarmı yani stanta zarar verebilirmi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.sorun olmaz

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz Ürünün Fotoğrafları

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü