Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Ürün Alınmaya Değer Mi

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Fiyatına Göre Alınır Mı?
Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Şu Anki Satış Fiyatı 575.0 Tl'den Satılmaktadır.

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Kullanıcılar Memnun Mu?

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Açıklama Ve Özellikler

Rampage TOWER T14 Kulaklık İçin Stand RGB Işıklı 2*Usb Port Siyah - Beyaz _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Ürününün Satıcısı, Rampage Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah ürününü 575.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Kullanıcı Yorumları
575.0 Tl ye satışta olan Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Sağ Salim ulaştı elime teşekkür ederim
İsim: Y** D**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EcoShop

Yorum: güzel kullanışlı
İsim: k** g**
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: Teknopcsarf

Yorum: Gayet güzel ama fazla rgb isteyene önermem hızlı kargo için teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2024
Satıcı: Teknopcsarf

Yorum: Bu fiyata alınabilecek en iyi ürün
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: dynoshop

Yorum: 10/10bir ürün
İsim: emir s.
Tarih: 17 Ağustos 2024
Satıcı: EcoShop

Yorum: Ogluşum çok beğendi odasına çok yakıştı
İsim: r** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Temmuz 2024
Satıcı: Dossimo

Yorum: kulaklığım üstünde tam oturdu
İsim: Berkay G.
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Efsane sapa sağlam geldi güzel çalışıyor yalnız sadece kutusu hasarlıgeldi paketlemeyi pek begenmedim onun harici güzel
Tarih: 14 Temmuz 2024
Satıcı: WEXTA

Yorum: ürün harbiden güvenli şekilde geldi renkleride çok güzel kayar led gibive fotoğrafta biraz küçük gibi ama gayet botu büyük
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: güzel oğlum çok beğendi
İsim: G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mart 2024

Yorum: Ürün gayet güzel sadece kablosu biraz daha uzun olabilir onun dışındaçok iyi 👍
İsim: Berkcan K.
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: çok iyi ama içerisinde kablo gönderilirken bir adette adaptorgönderilmeli bence .
İsim: M** A** K**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Ürün hızlı bir şekilde teslim edildi. Kulaklığın oturduğu kısım sertplastik, kauçuk olsaydı daha iyi olurdu. Yinede beğendim şık ve güzel duruyor.
İsim: C Ö.
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: alın aldırın
İsim: n** k**
Tarih: 28 Şubat 2024

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Kablosunun uzunluğu nedir
Cevap: Merhaba, kablo uzunluğu 1,5 metredir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Mikrofonu varmı acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. bu satılan ürün sadece standdır. mmikrofon olmaz resimdeki kulaklık temsili resimdir ürünün adı sadece stand diye geçer

Soru: Hala cevaplamadınız almıyorum
Cevap: Sorunuz cevaplanmıştır.

Soru: Işıklandırma sadece kablo bağlantısı ile mi çalışıyor? Yoksa şarj edip kablosuz olarak ışıklandırmayı kullanabiliyor muyuz?
Cevap: Merhabalar, Söylediğiniz gibi sadece kablo ile sağlanabiliyor. Mutlu günler.

Soru: Ürünün ölçülerini öğrenebilir miyim ona göre satın alıcam
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.27*12*13 cmdir

Soru: Stand şarjlı mı yoksa fişe bağlı kalmalı mıdır?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.takılı kalmalı

Soru: Neden Elektirikli ? Kulaklığı filan koyunca şarjmı ediyor ve sadece rampage kulaklık içinmidir
Cevap: Merhaba ışıklandırma ve ekstra usb girişi için efendim

Soru: Kulaklık adını alabilir miyim
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.rampage t14 efendim

Soru: içinden bağlantısı için kaplo çikiyormu
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.evet

Soru: dikey olarak boyu nedir acaba
Cevap: Merhaba net bilgimiz yoktur efendim. Saygılarımızla.

Soru: Kablolu ya kablo ucu nasıl bi yapı fise mi takıcaz nasıl yani
Cevap: Merhabalar, kutu içerisinden çıkan usb type-c kablo ile çalıştırılmaktadır. Efendim ilginize teşekkür ederiz.

Soru: Usb türleri 3.0 mı 2.0 mı?
Cevap: Merhaba,Usb 2.0’dır. Mutlu günler dileriz.

Soru: kulaklık var mı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.hayır sadece stanttır

Soru: merhaba, stand da kı kulaklık modeli nedir acaba mağzanız da baktım bulamadım yardımcı olursanız memnuniyet duyarım teşekkürler. :)
Cevap: Merhabalar, Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.yarın sabah yazar mısınız

Soru: Stand ıylamı birlikte geliyor
Cevap: Merhaba efendim ürün kulaklık standı kulaklık nasıl durduğunu göstermek için konuldu. Keyifli alışverişler.

Soru: kulaklık ve askı Aparatı ile geliyor
Cevap: merhaba sadece kulaklık standı gelmektedir. kulaklık örnek resimdir

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah Detaylı Fotoğraflar

Tower RGB Usb Çoklayıcı Oyuncu Kulaklık Standı (2 x Usb Port) Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü