Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Alınır Mı

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Şimdiki Fiyatı Ile 658.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Ürün Tanıtımı

Beboncool TP5-3538 PS5 Slim Disk/PS5 Slim Dijital Versiyon Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan_x000D_
_x000D_
Ürün Özellikleri;_x000D_
_x000D_
Ürün Ps5 Slim Disk ve Ps5 Slim Dijital versiyon ile u yumludur _x000D_
Ürün Ps5 Slim cihazınızı ışığı databilen yeni bir akıllı çok fonksiyonlu soğutma fanıdır _x000D_
Ürün fan kısımlarında ışık mevcuttur _x000D_
Ürün fan modu 3 farklı şekildedir.Düşük Orta Yüksek olarak _x000D_
Ürün USB 3.0 1 ADET Çıkış Portuda sunmaktadır. _x000D_
Ürün ultra sessiz ve titreşimsiz bir fan yapısı sunmaktadır. _x000D_
Fan düğmesi ile açma kapatma ve fan kademe ayarını yapmak için kullanabilirsiniz _x000D_
3'lü Fan Yapısı,iç hava sirkülasyonu yaparak konsolu hızlandırabilen ve ısı dağılımını sağlayan üç yüksek hızlı fana sahiptir. _x000D_
Ürün boyutu:69x38x288mm'dir _x000D_
Ürün paket boyutu:74x40x295mm'dir _x000D_
_x000D_
_x000D_

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Ürününün Satıcısı, beboncool Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan ürününü 658.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Ürün Hakkındaki Yorumlar
658.9 Tl ye satışta olan Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Taktım kullanıyorum.
İsim: S** K**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Teknocadde

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Kaç rpm fan
Cevap: 1100rpm efendim

Soru: merhaba sizin kol şarj standı kulaklık standı v ps5 slim için olan fanlı standınız daha mı iyi
Cevap: Yani hepsi iyi

Soru: merhabalar ürün şarjlımı?
Cevap: Hayır gücünü makineden alıyor usb girişine takılıyor

Soru: teşekkürler yani hız ayarını 3 farklı kademede calistirabiliyoruz değil mi
Cevap: Evet efendim

Soru: siyah rengi var mı
Cevap: Var efendim

Soru: Selamun aleykum hocam psnin kendi fanı zaten arkasına doğru üflüyo bu fanda arkasından içine doğru üflüyo bir sorun olmaz değil mi
Cevap: Yok bu fan içerideki havayı dışa atıyor efendim öyle olsa sıkıntı olur saygılar

Soru: Ürünün düşürdüğü sıcak derecesiyle ilgili bilgi verebilirmisiniz ne kadar düşürüyor?
Cevap: Öyle düşürme değil sizin fanınızı rahatlatıyor efendim sıcak havayı dışarı atıyor fanınızdan

Soru: Hocam selamlar bu ürün kapaktaki ısınmayı hafifletiyor mu? Veya ısınma derecesini düşürüyor mu? Ayrıntılı bilgi olursa çok iyi olur sağolun
Cevap: Hafifletiyor kendi fanını daha az yorulmasını sağlıyor içerdeki sıcak havayı dışarı çekiyor efendim

Soru: Renki beyaz mı?
Cevap: Evet efendim

Soru: Ürün pil ile mi çalışıyor?
Cevap: hayır usbden gücünü alıyor makine arkasında bulunan

Soru: merhaba bu üründe 3 kademeli hız ayarı mevcut mu? ayrıca slim cd li versiyon için uygunmudur?
Cevap: Mevcut slim uygun efendim

Soru: Hocam derecede düşüş oluyor mu? Ölçmediniz mi hiç
Cevap: Ölçmedik efendim öyle derece düşüşü falan yapmadık

Soru: slim diskli versiyona uyarmı
Cevap: uyar efendim

Soru: iyi çalişmalar. cihazın kendi fanı ile bu ürün birbirine karşılıklı üflemiyor diymi havayı? birde cihazın ısınmasına ne kadar faydalı acaba.
Cevap: Ürün fanı havayı dışarı atıyor cihazın ısınmasını katkı sağlıyor makinenin ağır yükünü atıyor edendim

Soru: ürün slim dijital edition uyumlu değil mi
Cevap: Evet efendim uyumludur

Soru: Ürün çok ses çıkarır mı?
Cevap: Çıkarmıyor efendim

Soru: Ps5 digital (disc’siz versiyon) ile de uyumlu mudur?
Cevap: Değil slim uyumludur

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan Ürün Görselleri

Tp5-3538 Ps5 Slim Disk Ps5 Slim Dijital Uyumlu Işıklı Arka Soğutucu Fan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü