TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sebnem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
579
0
0
TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Şu Anki Değeri 589.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Hakkında yaklaşık 110 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Ürünün Detayları

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Ürününün Satıcısı, DENİKK TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA ürününü 589.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Kullanıcı Geri Dönüşleri
589.9 Tl ye satışta olan TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
110 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çok güzel göründüğünün aynısı
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm
Satıcı: DENİKK

Yorum: Uzerinde beden yok kucuk urun iade
İsim: G** s** c**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: ben pantalonu cok begendim tam istedigim gibi bol ve rahatti elastik bir kumasi var cok kalin bir kumasi yok normal sadece 1 puan kirmamin nedeni beli cok buyuktu arkasinda kemeri vardi ama sona kadar sikmam gerekti sikincada kumasi biraz ince oldugu icin arkasi toplandi biz beline lastik gecirdik cok guzel oldu herkes kendi bedenini alabilir ama cDevamını Oku
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ürünü çok beğendim bayıldım tek keşimeyle süper 🤩
İsim: Hüsna y.
Beden: Boy:155cm

Yorum: kumaşı kalıbı her şeyine bayildim hic tereddüt etmeden alabilirsiniz. Kendi bedeninizi almanızi tavsiye ederim ben kendi bedenimi aldım üstüme dikilmiş gibi oldu.Ayrica aşırı hızlı geldi (2 günde elimdeydi).
İsim: E** B**
Beden: Beden:XL

Yorum: normalde 42 bedenim saticiya sordugumda 40 beden alin demisti iyiki dinlememisim 43 beden almama ragmen asiri dar oldu belden zor kapandi boyu da kisa geldi bana pnun disinda kumasi iyi
İsim: d** Ş**
Beden: Beden:43

Yorum: güzel beğendim
İsim: F** K**
Beden: Beden:XS

Yorum: 165 boy 59 kiloya l beden aldım beli tam oldu istedigim gibi salaş duruyor

Yorum: 44 aldım resmen 38-40 gibiydi beli
İsim: S** E** Y**
Beden: Boy:170cm

Yorum: alın Aldırın 1.64 42 kiloyum terziyle belini halletim harika duruyor tereddüt etmeyin param olsa digerlerinide alırdım o kadar memun kaldım hakkıyla işlerini yapıyorlar resimdekiiyle birebir
Beden: Beden:2XS

Yorum: çok beğendim tam bana göre oldu boyu kalıbı harika rengi solar mı bir iki yıkamada bilmiyorum ama geldiği andaki rengi gayet guzel
İsim: Ş** y**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok güzel oldu kumaşı çok güzel ben m aldim tam uydu alin aldirin.Okul için ideal😻
İsim: e** D**
Beden: Beden:M

Yorum: fazla bol ama guzel
Beden: Beden:2XS

Yorum: eğer baseniniz varsa l almanızı tavsiye ederim
İsim: S** D**

Yorum: kalibi buyuk kendi bedeninizi secin

Yorum: bence çok güzel ben s bedenini aldım biraz uzun oldu ama beli tam oturdu kumaşı yumuşak geldi ben beğendim.

Yorum: fotoğraftaki gibi asla değil giyilir ama yani almayın bence iadeyle ugrasmak istemediğim için iade etmiyeceğim

Yorum: güzel ve şık

Yorum: harika kaliteli uygun
İsim: K** A**

Yorum: Boy 1.72 kilo 52 ve saticinin onerisi ustune xs aldim gayette oldu boyu falan tam beli tam rahatlikla alabilirsiniz
Beden: Boy:172cm

Yorum: 165 63 kilo Satıcıya sordum L beden dedi ama ben m giydiğim için m aldım ama cok bol beli iade edeceğim maalesef
İsim: S** s**

Yorum: Gayet iyiydi 49 kg 160 boy xs siparis ettim üstüme tam oturdu
İsim: B** A**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Çok güzel ama kesinlikle 1 beden küçük alınmalı
İsim: Z** Ç**

Yorum: yorumdakilere uyup xs almıştım keşke 2xs alsaymışım beli tam olmadı ama pantolon cok guzel alın aldırın (boy 160 kilo 41)
İsim: E** S** B**
Beden: Boy:160cm

Yorum: gayet iyi fiyatina göre kumasida kalitwssi durusu hepsi iyi

Yorum: çok beğendim gerçekten tam oturdu uzun gelir diyordum tam boyuma göre geldi çok beğendim tavsiye ederim
İsim: f** c**

Yorum: çok beğendim😁

Yorum: xxs aldım xxl gibi geldi almayin🥰
İsim: G** K**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: teşekkürler çok beğendim
İsim: E** D**

Yorum: aslında çok beğendim ama küçük beden geldi
Beden: Beden:44

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 42 numara hangisi oluyor tam olarak? (m, l?)
Cevap: Merhaba xl

Soru: ürünün boyu kacc
Cevap: Merhaba 110 cm

Soru: model kac kilo?
Cevap: Merhaba boy ve kilonuza göre yardımcı olalım

Soru: bacak boyu üst bacak genişliği ve bel ölçüsünü yazabilirmisiniz ona göre alacağımda

Soru: merhabalar biraz hızlı cevap almak istiyorum acaba rengi gri değil de siyah değil mi okulda da rahatlıkla giyebilir miyim??
Cevap: Merhaba siyah füme arasi

Soru: merhaba değerlendiren insanlar arasında bir fotoğraf gördüm düz siyah gibi durmuyordu cep kısmında beyazlık vardı gerçek hali nedir acaba?
Cevap: Merhaba resimdeki gibi

Soru: ben L bedenin bel ölçüsünü sormuştum neye göre L beden alabilirsiniz dediniz anlayamadim
Cevap: Merhaba 40 cm

Soru: merhane beden olarak 44 mu daha buyuk yoksa 2xs mi
Cevap: Merhaba 44

Soru: ürün yüksek bel mi
Cevap: Merhaba evet yüksek bel

Soru: efendim pacasinda soyle cizgi gibi dikislerden varmi umarim vardir💕
Cevap: Merhaba bu modelde yok ama başka modell var dikisleri belli olan ters dikis diye adı geçer

Soru: 34 beden hangisi oluyo m beden mi bir de hiç yorum yok doğru ginderirsiniz değil mi
Cevap: Merhaba 34 xs beden

Soru: merhaba 164 50 kilo s dediniz ama acaba xs daha iyi olmazmi
Cevap: Merhaba bu model biraz dökümlü giyiliyor isterseniz xs de alabilirsiniz

Soru: 65 kilo olan birisi kaç beden almalı
Cevap: Merhaba boyunuz kaçtı

Soru: l bedenin bel ölçüsü nedir?

Soru: ürünü almakta tereddütlüydüm yanlıs göndermeyin lütfen..
Cevap: Merhaba resimdeki gibi gelir

Soru: boy 178 kilo 97 bana olmaz değilmi?
Cevap: Merhaba 44 beden yollayabilirz

Soru: yıkamalı mı
Cevap: Merhaba evet yikamali

Soru: ürün yazlık mi kışlık mi acaba kalın mı?
Cevap: Merhaba tüm mevsimler giyebilirsiniz

Soru: likrali mi ve 1 beden küçük mü alalim
Cevap: Merhaba likrasiz

Soru: xl bedenin bel ve bacak ölçüsü nedir?

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA Fotoğraf Ve Görseller

TREND UNISEX LOOSE FIT KAR YIKAMA BAGGY JEAN PANTOLON-TREND UNISEX LOOSE FIT SNOW WASH BAGGY JEAN PA En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü