Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Bu Ürünü Almalı Mı

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
600
0
15
Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Mevcut Fiyatı 819.23 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Hakkında yaklaşık 819 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Ürün Tanıtımı

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Ürününün Satıcısı, VOOKA Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz ürününü 819.23 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz En Son Yapılan Yorumlar
819.23 Tl ye satışta olan Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
819 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kızıma aldım çok beğendi çoksevdi gayette güzel teşekkürlerpaketlemeside çok iyiydi
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KAPALIÇARŞI

Yorum: gayet güzel beğendim blue switch aldim sorunsuz geldi ve cok guzel renkkalitesi var sesleri de hoşuma gitti alın aldırın.
İsim: T** E**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Güzel paketleme hızlı kargolama daha ne olsun üründe sorunsuz gelditeşekkür ederim
İsim: A** D**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: bayiliyorum neserli
İsim: S** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Çok iyi bir klavye. Tam mekanik, sesi de ayrı güzel. Ses sevmeyenler birsüre sonra rahatsız olabilir. Ama ben oyun oynarken sevdiğim içinözellikle istemiştim. Boyutu bana göre yeterliydi. %60 klavye. Renklericanlı. Fiyatına göre performans beklediğimden iyi geldi. Kargo hızlıydı.
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: çok iyi çok kaliteli. kardeşime hediye olarak almıştım, sorunsuz vehızlı geldi.
İsim: m** d**
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: ürünü 2 gündür kullanıyorum çok güzel çok beğendim hızlı kargoyu teşekkürler
İsim: E** E** S**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: paketlenmesi süperdi kısa bir süre içinde elime ulaştı klavye iyi ve RGBalmanızı öneririm zamlanmadan alin
İsim: H** Ş**

Yorum: sapasağlam elimize ulaştı kardeşim için almıştın çok beğendi
İsim: s** Y**

Yorum: Çok güzel oğluma aldım çok beğendi özellikle ışıklandırmaları
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: daha yeni geldi kutusu fln baya iyi aparat hediyeniz için sağol
İsim: E** T** Ö**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Kullanışlı ve çok güzel
İsim: t** a**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Arkadaşlar ürün bu gün elime ulaştı paketlenmesi gayet hoş ve güzelsağlam geldi kullanıyorum sıkıntı yok fiyat performans bakımından iyiumarım bi sıkıntı çıkmaz
İsim: Berat A.
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Paketleme sağlamdı kargo da hızlıydı ürün zaten mükemmel sadece renkleriayarlarken biraz tilt olmuştum ahwjwhs
İsim: B** n** U**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: Fiyatına göre çok kaliteli bir ürün kesinlikle tavsiye ederim (hediyeiçinde teşekkürler)
İsim: M** Ö**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: çok kaliteli fiyat performans çok beğendim kullanıyorum memnunumkargolama güzeldi sağlam geldi baya iyi sesi falan çok güzel hattakardeşimede sipariş verdim pembesini kargo biraz yavaştı kardeşiminkidaha hızlı gelirse çok mutlu olurım memnun kalırımm🙃
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: güzel ürün alabilirsiniz gönül rahatlığıyla
İsim: Abdullah M. D.
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Güzel ürün beğendim
İsim: T** A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Haziran 2023

Yorum: 1 haftadır kullanmaktayım çok memnun kaldım
İsim: D** k**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim , paketleme çok güzeldi , tam bir f / p ürünü
İsim: d** a**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: 2 gündür kullanıyorum gayet memnunum
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: çok güzel çok kullanışlı
İsim: H** P**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel ve çok kaliteli RGB ve mekanik hissiyat olsunkalite olsun çok güzel. kaliteyi övmek istiyorum çünkü hayatımda bukadar kaliteli bir ürün kullanmadım gerçekten mükemmel birşey. almakisteyipde bekletenler beklemeyin alın.
İsim: E** K**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: MÜKEMMEL ŞEKERLER İÇİN SAĞOLUN 😻
İsim: M** G**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Gayet güzel iyi paketlenmişti
İsim: M** Y**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika
İsim: y** a**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: cok guzel bayildim ben
İsim: s** g**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: ürün gayet iyi yanındaki hediyeler için teşekkür ederim
İsim: a** s**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Güzel, başarılı
İsim: B** A**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: çok rahat 160 41 kiloyum 22 beden aldım tam istediğim gibi beli tamoturdu esnek bir kumaşı var boydan 4cm uzun geldi Hediye içindeteşekkürler <3
İsim: Z** D**
Tarih: 28 Ocak 2023

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Merak Edilenler

Soru: blicmi gonderiyorsunuz ziyoulangmi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Vooka efendim

Soru: Gercek mekanik klavye mi yoksa mekanik hisli mi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mekaniktir efendim

Soru: Kablonun uzunluğu ne kadar peki
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. 150 cm efendim

Soru: Yazilimi mevcutmudur acaba
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mevcuttur efendim

Soru: kablo uzunluğu nedir
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , 1.5m efendim❤

Soru: Klavyenin Ayaklığı varmı?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ,evet efendim

Soru: rgb geldi mi merhabalar
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , ürün 18 adet rgb renk modludur efendim

Soru: telefona baglanir mi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , otg ile denenebilir efendim

Soru: Üründeki Mod Komutları Nelerdir
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , FN+Back ve FN+Shift efendim

Soru: Ürünün farklı renkleri var mı mesela siyah
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mevcut efendim mağazamızdan bakabilirsiniz 😊

Soru: vooka t60 stok ne yenilemesi ne zaman yapılır acaba
Cevap: Merhabalar efendim ufak bir stok geldi 😊

Soru: hangi renk
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , beyaz renk efendim

Soru: Efendim klavye rgb istedimiz tek renge ayarlayabiliyormıyouz
Cevap: Merhabalar efendim 18 adet rgb moodu mevcuttur

Soru: Ürün bluetoothlu mu yoksa yanlızca kablosu takılıp çıkarmak için mi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Yanlızca kablolu efendim

Soru: klavye uygulaması varmı
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mevcut efendim

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba efendim bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Aras

Soru: ürünün driver içinde gelen klavuzda bulunmuyor ekstra olarak switch çıkartma aleti yok yardımcı olur musunuz ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , kutu yan tarafında mevcuttur efendim driver QR kodu

Soru: ABİ STOK GETİRİN ARTIK KAÇ AY OLDU ALICAM LÜTFEN STOK AÇIN STOOOKK
Cevap: Merhaba efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Bayramdan sonra gelecek efenfu

Soru: merhaba ürün RGB mi RAİNBOW mu bazı satıcılar RAİNBOW gönderiyormuş bunu öğrenebilir miyim teşekkürler
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , 18 adet rgb renk modu mevcuttur efendim tek renk olmaz ❤

Soru: Beyaz renk kırmızı switch ne zaman gelir ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ,Yakın zamanda efnedim

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Ürünün Detaylı Resimleri

Trol Blue Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü