Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Alanlar Memnun Mu

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Güncel Satış Fiyatı 261.46 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Hakkında yaklaşık 176 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Teknik Bilgiler

3200 DPI OYUNCU MOUSE (GAMİNG MOUSE)_x000D_
_x000D_
Mouse ve Mouse Pad Set Olarak Satılmaktadır._x000D_
Mouse oyun oynarken kolaylık sağlaması açısından çok fonksiyonlu olarak üretilmiştir._x000D_
Toplam 7 adet Atanabilir tuş özelliği bulunmaktadır. _x000D_
Bu özelliği sayesinde istediğiniz tuşa istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz. _x000D_
3200 DPI Özelliği ile üstün kullanıcı performansı sağlar. _x000D_
Mouse pad tamamen Gaming mouse için özel olarak üretilmiştir. _x000D_
_x000D_
MOUSE PAD HEDİYELİ IŞIKLI OYUNCU MOUSE_x000D_
İp örgülü sağlam kablo_x000D_
İleri - geri web gezinme fonksiyon tuşları_x000D_
Led ışıklı rainbow led tasarım_x000D_
Maksimum performans için pürüssüz taban_x000D_
800-1600-2400-3200 DPİ Hassasiyet_x000D_
Teknik Özellikler_x000D_
_x000D_
Gamıng Mouse + Mouse PadAlgılamaOptikBağlantıUSBButon Sayısı6Mouse TipiPC / NotebookRenk Kırmızı / MaviDPI800/1600/2400/3200Kablo Uzunluğu150 cmSürücüTak ÇalıştırMouse Pad + Usb Oyuncu Mouse_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Ürününün Satıcısı, XİRA Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 ürününü 261.46 Tl'den Satılmaktadır.

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Kullanıcı Yorumları
261.46 Tl ye satışta olan Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
176 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Oğlum için aldım.Çok sevdi.Fiyatına göre çok kaliteli. Paketleme iyiyapılmıştı. Tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: XİRA STORE

Yorum: şeker yollamanız baya iyi bi jest olmuş teşekkürler :)
İsim: **** ****
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: mükemmel bir paketleme şekli muazzam bir hızla teslimatgerçekleşti.paketin içindeki jestiniz içinde teşekkürler
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: çok güzel bir ürün gayet sağlam ve kaliteli geldi kullanışlı tavsiye ederim
İsim: Ö** S** K**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: alinabilecek iyi bir mouse alabilirsiniz kargo hızlıydı sağlam geldiyaninda gelen küçük hediyeler için saticiya teşekkürler
İsim: E** Ç**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Hediye olarak aldım gayet beğenildi teşekkürler alınabilir güzel geldi.
İsim: S** K**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ürün dün elime ulaştı oğluma hediye aldım.Denedik ve ürünü oğlum begenditavsiye ederiz alınabilir.Trendyola ve satıcıya tekrar teşekkürler.
İsim: H** T**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Teşekkür ederim tam aradığım gibi bir mouse. Hediye için de teşekkürler.Çok naziksiniz.
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel çok iyi paketlenmiş ve minik hediyeleriniz için teşekkürederiz oğlum çok beğendi
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Paketlemesi muhteşemdi kesinlikle çok dikkat edilmişti ürün tamamensorunsuz çalışıyor ve çok güzel ayrıca hediye için de teşekkür ederim
İsim: B** Ö**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: niceeeeee baya iyi
İsim: B** B**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: 29 Ocak'ta sipariş verdim 1 Şubat'ta geldi, güzel ürün hediyeler için teşekkürler
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: çok güzel kullanışlı bir ürün şeker için teşekkürler oğlum çok beğendi
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Ürün gayet güzel yanında ikramda çok güzel teşekkür ederim ilk defa birürün icin yorum yapıyorum
İsim: A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ocak 2024

Yorum: Ayrıca tesekurler mini hediyeniz için bol kazançlar dilerim
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Kardeşime aldım çok sevdi 👍🏻
İsim: Alper B.
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: süper oğlum çok beğendi
İsim: Ümran C.
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Beğendim küçük değil
İsim: Ö** İ**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Beğendim gayet iyi
İsim: M** K**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: cok iyi isiklari nasil kapatcam bilmiyorum
İsim: m** e** s**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: güzel ürün paketleme güzel
İsim: S** B**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Bekletilerimi karşıladı gayet başarılı
İsim: U** Ö**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi bir ürün tavsiye ederim iyi günler
İsim: Muhammed u.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: İyi bir ürün çok kullanışlı küçük hediyeler için tşk
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: erkek arkadaşıma hediye olarak almıştım mousepadi ikimiz de çok beğendikçok tok bir ürün fakat mouse için aynı şeyi söyleyemeyeceğim o benaldığım için çok beğendi tabiiki de ama ben beğenmedim çok oyuncak gibiama sağlam geldi <3
İsim: İ** Ö**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: oğluma aldım çok memnun teşekkür ederim 🙂
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Fiyat Performans ürünü dokusuna be kalitesine bayıldım paketleme harikaydı
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Ürün elime ulaştı ve çok beğendim almanızı öneririm ve sekerlerin tadımüthiş ti😂
İsim: D** U**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: sevgilim çok beğendi
İsim: k** a**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: Yeğenime aldım ki çok beğenildi.Çok güzel çok kullanışlı denildi.Özenlipaketiniz ve de hızlı kargo için teşekkürler.
İsim: Z** T**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ucu USB mi
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim

Soru: Double clicklimi ?
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. evet efendiö

Soru: mouse hızlı manevralarda vs. takılı kalırım veya yavaşlar mi?
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hiç merak etmeyin son derece kaliteli bir urundur

Soru: ps5 ile uyumlu mu
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Evet efendim %100 uyumludur.

Soru: mouse padın uzunlugu kac cm dir acaba
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 30*20 bandında efendim.

Soru: bu mouse kaç cps?
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.1600dp dir fendim.

Soru: Yanında hediye warmı
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hediye stoklarimiz tukenmiştir

Soru: 80 dpi oluyormu
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. hayır efendim min 100

Soru: kablo kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1,1-5 m efendim

Soru: auto clik var mıdır?
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim

Soru: leptop uyumlumu
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Evet efendim %100 uyumludur.

Soru: Elinize sağlık yanında şeker geldi sağolun :)))
Cevap: alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürün kablolumu

Soru: mouse kablosu kaç metre?
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1-1,5 metre efendim

Soru: double click çalışıyor mu

Soru: otoklik varmı??
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ayarlanabilir efendim.

Soru: Ağırlık var mı acaba
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hayır efendim

Soru: tuşların ne işe yaradığını söylermisiniz
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Soruyu anlayamadım efendim

Soru: Mause Minecraft dragclick falan yapılıyomu ve kablosu küç metredir
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Evet efendim %100 uyumludur. kablosu 1.5m dir efendim

Soru: kablosu kullandıkça aşınırmı
Cevap: Merhabalar efendim alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşınmaz efendim ürünlerimiz son derece kalitelidir.

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 Görsel Galerisi

Trol Profesyonel Işıklı Gamer Oyuncu Mouse + Mousepad Kaymaz Hassasiyet Kontrollü Gaming Pro X9 X-2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü