Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Elifnaz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Tavsiye Eder Misiniz?
Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Güncel Satış Fiyatı 864.0 Tl'den Satılmaktadır.

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Kullanıcılar Memnun Mu?

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Teknik Açıklamalar

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Ürününün Satıcısı, DOUBLESHOCK Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 ürününü 864.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Kullanıcı Geri Dönüşleri
864.0 Tl ye satışta olan Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Mükemmel bir klavye çok hoş sesi vs fiyat perfonmansı çok iyi renklerçok akıcı hiç düşünmeden alabilirsiniz f
İsim: **** ****
Tarih: 21 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KLASİST

Yorum: Minnak tatlış bi şey.Kalitesi süper.Tesekkurler
İsim: Ü** T**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: klavye sağlam geldi switch sesinden malzeme kalitesine kadar çok güzelbir klavye almanızı tavsiye ederim
İsim: E** U**
Tarih: 18 Ekim 2023

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: ben almak istiyorumda ürün videosundaki gibi rgb ve red switch dimi
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz rainbow red switch. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: switch rengi nedir
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz Red switch olarak gönderilmektedir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba mekanik mi klavye ?
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz mekaniktir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürünün blue switchi ne zaman gelicek
Cevap: Merhabalar efendim, red switch mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Blue Switch RGB ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar efendim, stoklarımızda mevcut değildir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Beyaz mevcut değil mi ? Siyah ile pembe var sadece stokta nezaman olacak beyazın .
Cevap: Merhabalar efendim, beyaz renk mevcut.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ş tuşu varmı göremedimde
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüzde mevcuttur . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün rainbow mu kaç farklı modu var?
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz mekanik rainbow red switch. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mekanik veya yarı mekanik bir klavyemi
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz mekaniktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: rgb mi ve red sw var mı
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz beyaz renk RGB red switch .Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beyaz red switch mevcut mu
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz Rainbown beyaz red switch olarak gönderilmektedir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: RGB stokta varmı
Cevap: Merhabalar efendim, şuan stoklarımızda Rainbown mevcuttur.. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün RGB mi Rainbow mu?
Cevap: Merhabalar efendim, RGB. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürüne usb lightning dönüştürücüsü alırsam ipad 8. nesil ile uyumlu hale getirebilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim, uygun değildir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü siyah renk seçtiğimizde beyaz yada pembe gelmez değilmi klavye ?
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz beyaz görseldeki gibi gelmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: tuş ömrü nekadar?
Cevap: Merhabalar efendim, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: RGB stoğu ne zaman gelir rainbow istemiyorum rgb yazmışsınız
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüzü favorilerinize ekleyip takip edebilirsiniz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ben bu ürünü almak istiyorum ama hangi switch gelecek
Cevap: Merhabalar efendim, Red switch Göndermekteyiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: rgbmi ürün rgb ise alacağım
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz rgb.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba klavyenin kablosunun uzunluğu ne kadar? Ayrıca kablosuz bir şekilde kullanımı mevcutmudur? Yani usb si de varmıdır?
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz kablolu şekilde kullanılmaktadır. Kablo uzunluğu 1mt. Kablosuz özelliği mevcut değildir.Keyifli alışverişler dileriz.

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 Ürün Görselleri

Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 Tuşlu 18 Rgb Led Usb Gaming Keyboard 2023 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü