Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Bu Ürünü Almalı Mı ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Alanlar Memnun Mu?
Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Mevcut Fiyatı 299.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Alanlar Memnun Mu?

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Hakkında yaklaşık 43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_
Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Arındırıcı Glikolik Asit Tonik _x000D_
Cildin nazikçe arındırılmasına, gözenek görünümünün azaltılmasına, sebum salgısının dengelenmesine ve yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olan cilt bakım toniğidir._x000D_
Nasıl Kullanılır _x000D_
Cilt temizliğinin ardından yeterli miktarda ürünü pamuk veya elinizle, cildinize gece rutininde uygulayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Doğrudan güneşe maruz kalmayan bir yerde saklanması tavsiye edilir. Uygulama sonrası durulama gerektirmez._x000D_
Uyarılar:Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve dermatoloğunuza danışınız. Göz ile temasından kaçınınız.Teması durumunda bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı, direkt güneş teması olmayan güvenli bir yerde saklayınız. AHA (Alfa Hidroksi Asit) içeriğinden dolayı güneşe karşı cildinizi hassaslaştırabilir ve güneş yanıklarına neden olabilir. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz.Tahriş olmuş ciltler için önerilmez._x000D_
_x000D_
Faydaları_x000D_
Cildi ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına yardımcıdır. _x000D_
Gözenek görünümünün azaltılmasını destekler. _x000D_
Sebum salgısının dengelenmesine yardımcıdır. _x000D_
Cilt hücrelerini yenileyerek cildin pürüzsüz, yumuşak ve nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur._x000D_

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Ürününün Satıcısı, Kisshu Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide ürününü 299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.0 Tl ye satışta olan Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: fazlasıyla beğendiğim kullandığım bir ürün satıcısına da çok teşekkür ederim özenle paketlenmesi beni daha fazla mest etti
İsim: Kevser U.
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kisshu

Yorum: İndirimden aldım gözeneklerime iyi geleceğini düşünüyorum
İsim: B** Y**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Zey Kozmetik

Yorum: çok güzel paketleme kokusuda güzel
İsim: S** A**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Koltuk altım için kullanıyorum çok iyi geldi
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Gözenekleriö için aldım kokusu biraz ağır gibi ama güzel
İsim: P** Y**

Yorum: Kıvamı yapısı çok güzel teşekkürler kisshuuu
İsim: Z** Y**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: kokusu güzel gül kokusu gibi
İsim: A** K**

Yorum: Henüz kullanmadım ama paketleme çok güzel hediyeler içinde teşekkür ederim ☺
İsim: e** k**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: ikincisi 1tl fırsatından haberim yoktu sadece bir tane almıştım ama kendileri göndermişler ikinci ürünü coooooooooook teşekkür ederiiiiim 💜💜✨

Yorum: kargom geldi ve çok şık paketleme yapılmış hediyeler için ayrıca teşekkür ediyorum çok zarifsiniz ürünü deneyip tekrar yorum güncellemesi yaparım
İsim: A** Ç** k**

Yorum: Bir haftadır kullanıyorum ve gerçekten yüzümde ki gözeneklerde çok fazla faydasını gördüm paketlemesi de çok özenliydi bayıldım hediyeler için teşekkürlerr
İsim: A** Y**

Yorum: Paketleme ye bayıldım henüz kullanmadım ama kullandıktan sonra tekrar güncellerim bu arada hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim 🌸
İsim: s** K**

Yorum: Çok güzel sevdimmm
İsim: A** S**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ürünüm yeni elime ulaştı daha nasıl bilmiyorum ama hediyeler çok güzel teşekkürler
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok özenli kargo hediyeler için teşekkür ederim
İsim: B** A**

Yorum: Paketleme hediye için teşekkürler deneyeceğim ilk defa kullanacağım 🫠
İsim: N** A**

Yorum: Gerçekten çok özenle hazırlanmış bir paketti , minik hediyeler ve hak geçmesin diye gönderdiğiniz 2.ürün çok teşekkür ederim minnettarım
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: Teşekkür ederim çok özenle hazırlanmış ve sepette bir ürün 1 TL kampanyasının gözümden kaçmasına rağmen bir tane daha göndermişler yanındaki hediyelerde ince düşünülmüş kargo da hızlı geldi memnun oldum tekrardan teşekkürler Kisshu ekibi🌸işinizi titizlikle yapıyorsunuz.
İsim: H** K**

Yorum: Ürün uzun zamandır karşıma çıkıyo kol altı kararması için aldım inş işe yarar gönderdiğiniz hediyyeler için teşekkür ederim denemelik güneş kremini kullanıb çok memnun kaldım bi kaç tane ürün daha sifariş ettim 🤌🏻
İsim: Farida A.
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Hediyyeler için teşekkürler🥰kullanıncı nasl olduğunu güncellerm🙏🏻
İsim: Nurana M.

Yorum: çok güzel paketlenip hızlı elime geçti hediye ve ikinci ürün için teşekkürler🙏

Yorum: İlk defa aldığım bir ürün yanında bu kadar çok hediye geldi paketlenmesi de çok güzel teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: A** G**

Yorum: Şimde elime ulaştı hemen açtım ve yorum yapmak istedim çünkü Aşırı aşırı özenli geldi keşke video eklene bilse çekmiştim ama foto bırakırım. İlk defa bu urunu aldım umarım etkiside güzeldir. Ayrıca hediyeler için de teşekkür ederim kargo da çok hızlıydı.
İsim: M** M**

Yorum: ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı yanında gönderdiginiz hediyeler için teşekkürler
İsim: A** Y**

Yorum: Ya gercekten böyle dürüst satıcılar kaldı mı cok sasırdım ve mutlu oldum evet sepete eklemeyı unutmustum ama serıcı unutmamıs cok teaekkur ederim
İsim: A** K**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Sipariş ettim ertesi gün hemen geldi çok şaşırdım hızlı kargo. Hediyeleriniz için çok teşekkür ederim kullanınca yorumu güncellerim
İsim: Ü** B** C**

Yorum: Ürünü kampanyadayken aldım. Henüz kullanmaya başlamadım. Umarım işe yarar. Hediyeler için teşekkür ederim. Çok incesiniz.
İsim: Elif A.

Yorum: paketleme çok güzel 2 gün içinde elime ulaştı hediyeler de çok tatlıı
İsim: A** I** Y**

Yorum: Çok hızlı elime ulaştı.Minik hediyeler için de çok mutlu oldum.Teşekkürler :))
İsim: M** U**

Yorum: Kisshu katilesine güvenerek aldığım bir ürün ve ilk kullanımdan itibaren olumlu sonuç aldığımı söyleyebilirim. Hediye için teşekkür ederim
İsim: B** d**
Tarih: 11 Eylül 2024

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Koltuk altı kararmalarına iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim, Yüz diz dirsek koltuk altı çilek bacak görünümü azaltmak için kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: genital bölgeye de kullansak olurmu
Cevap: Merhabalar efendim, Yüz Diz dirsek koltuk altı ve vücut için kullanımı önerilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kullandıktan sonra yıkamak gerekiyor mu
Cevap: Merhaba efendim, Yıkama gerektirmez. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kararmış bölgeler için uygunmudur
Cevap: Merhabalar efendim, Evet uygundur. Düzenli kullanımda renk tonunda açılma olacaktır. Ürün yüz bölgesinde kullanılacaksa mutlaka akşam kullanılmalı gündüz güneş kremi bakım rutinine eklenmelidir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: general bölge için uygunmudur ??
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Yüz diz dirsek koltuk altı ve vücut için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: dirsek ve eklem yerlerinde ki kararmalara iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim, Evet düzenli kullanımda kararmalarda renk tonu açılacaktır. Daha etkili çözüm için beyazlatıcı krem ile beraber kullanabilirsiniz. Toniği haftada maksimum 2-3 kez kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kaç yaş üzeri için uygundur
Cevap: Merhaba, 18 yaş üzeri için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü yüz için pamuk yardımı ile mi kullanımını önerirsin direk cilde sürülebir mi ? Vede göz çevresi için uygun mu . Sabah güneş kreminden önce yıkamak gerekiyor mu ?
Cevap: Merhabalar efendim, Göz çevresine kullanmamanızı öneririz. Sabah güneş ile doğrudan temas olacak ise eğer yıkamanızı tavsiye ederiz. Eğer cildiniz glikolik asit için alışkın değilse ilk hafta haftada 1 kez akşam başlayarak daha sonra haftada 2 olarak devam edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: içerik listesi nedir ?
Cevap: Merhaba efendim, 6. Görselde mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: güneş kremi ile kullanıma ekleyin demiştiniz öncesi veya sonrası farkedrrmi hiç böyle bir krem kullanılmayan cilt makyaj dahi yapılmıyor ama güneş lekesi var
Cevap: Merhabalar efendim, Haftada maksimum 2 kez kullanıma uygundur. Akşamları kullanabilirsiniz ürünü kullandıktan sonra güneşten doğruran temas kaçının ve güneş koruyucu mutlaka kullanın. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: yüzdeki kullanım sekli hakkında bilgi alabilirmiyim güneş lekesini etki eder mi
Cevap: Merhaba efendim, Yüze eğer hiç glokolik asit kullanımı olmadı ise cildinizin alışması için haftada birkezden başlayıp daha sonra iki kez akşam olarak uygulayabilirsiniz. Mutlaka ürün kullanılırken güneş kremini bakım rutinine ekleyiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba emziren anneler kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar hekimden destek almanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Akşam uyguladıktan sonra yıkıyacakmıyız öyle yatalımmı
Cevap: Merhaba efendim, Evet uyguladıktan sonra nemlendirici kullanmananızı ve sonraki günlerde güneş temasından kaçınmanızı güneş teması olacak ise mutlaka güneş kremi kullanmanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: İçeriği hakkında bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim, 6. Görselde ürünün tüm detayları mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: koltuk altı terlemeyi önler mi nasıl kullanmalıyız?
Cevap: Merhaba efendim, Düzenli kullanımda terlemeyi önler koltuk altı kararma sorunlarına gözle görünür şekilde etki eder. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba efendim, Temiz cilde haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. Ürün kullanıldığında mutlaka güneş kremi kullanımını öneririz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba çil görünümlü yerlerdede etkilimidir acaba?
Cevap: Merhaba efendim, Düzenli kullanımda etki etmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürünü nasıl ve haftada kaç gün kullanıyoruz
Cevap: Merhaba efendim, Temiz cilde haftada 2 kez akşam kullanımı önerilir. Ürün kullanımı yapılırken mutlaka güneş kremi kullanılması önerilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hamileler kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba efendim, Hekim tavsiyesi eşliğinde kullanmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide Ürüne Ait Fotoğraflar

Tüm Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik-Glycolic Acid %5+Alpha Arbutin+Niacinamide En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü