Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Alanlar Memnun Mu-

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Tavsiye Eder Misiniz?
Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Güncel Fiyatı 1649.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Ürün Detayları

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Ürününün Satıcısı, Gülsan Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm ürününü 1649.0 Tl'den Satılmaktadır.

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Kullanıcı Yorumları
1649.0 Tl ye satışta olan Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: beğendik iyi orcinal
İsim: H** Z**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: hasüçel.com

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: M** Y**
Tarih: 02 Kasım 2022
Satıcı: ALTAN SHOP

Yorum: Eksiksiz tam olarak gönderildi henüz deneme şansım olmadı ama bir sorunyok gibi duruyor
İsim: E** A**
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: Hortum 95 cm (çok kısa), gövde demirleri kesildikten sonra çapağı vekeskin köşeler silinmeden boyanmış (eye ile keskin köşeleri yumuşattım),koyduğun zemine hasar veriyor, 4 adet 2,5x2,5 plastik papuç alıpısıtarak taktım. Dedantör tamamen plastik pek kaliteli bişeyebenzemiyor. Kurdum, yaktım problem gözükmüyor.
İsim: S** A**
Tarih: 26 Ağustos 2023

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba ürünün yüksekliği kaç cm?
Cevap: Ayakları bir karış civarı efendim

Soru: büyük tup ve küçük tupe uyarli mi
Cevap: Büyük tüpe uyumlu apart ile gönderiyoruz efendim isterseniz küçük tüpe uyumlu aparatla toplarız efendim

Soru: Merhaba, Ocak ebadı resimde görüldüğü gibi 40x40 mıdır
Cevap: Evet efendim 40x40 ebatındadır. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: dogalgaza dünüştüre bilirmiyiz aceba
Cevap: Küçük tüp yada büyük tüp ile kullanılabilir efendim. Ama alan müşterilerimizden doğalgaza çevirim yaptıranlarda mevcut ama biz satışı küçük tüpe ve büyük tüpe uyumlu olarak yapıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 40 litre kaynatır mı ve bu fiyata dahil hangi malzemeleri gönderiyonuz
Cevap: Kaynatir efendim resimde ki görünen herşey gönderilecektir. hortum dedantör kelepçe küllük

Soru: Kurulum videosu var mı
Cevap: Kurulumu çok basit efendim 4 adet cıvata sıkıyorsunuz

Soru: Merhaba bu ürünün yüksek ayaklısı var mı
Cevap: Elimizde mevcut olan bu efendim suanlik

Soru: Ürün dökümmüdür? Salça kalmayabilir miyiz?
Cevap: Bu ürün döküm değil efendim.ısıl işlem görmüş 455 kalite astar boyalı ürün yolluyoruz

Soru: ocakta bağlamak için hortum ve dedentör mevcutmu
Cevap: Evet efendim mevcut

Soru: Gövde yapısı döküm mü, profil veya sac mı?
Cevap: Orta yeri döküm ayaklari gövdesi profil efendim

Soru: Ürün döküm değil diyorsunuz o zaman Neden döküm yazıyorsunuz ürün açıklamasına ?
Cevap: Ürün açıklama kısmı bize ait değil efendim

Soru: iyi günler dogalgazla uymlumu dogalgazla çalışır mı aceba
Cevap: Doğalgaza uyumlu değil efendim.

Soru: doğal gaz ile kullanılabilir yazılmış doğru mudur . kendimiz mi doğal gaza Uygun dönüştüreceğiz
Cevap: evet bizden tüplü olarak gelecektir

Soru: ateş gücü yüksek mi ürün orjinali tüplümü gelir bana büyük tüplü lazım
Cevap: Büyük tüp ile kullanacaksaniz ayarlı dedantor ile kullanabilirsiniz. Ateş gücü büyük tüp ile kullanırsanız oldukça yüksek ateş alırsınız. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba tüpgazla çalışıyor mu? Üstte kaç kilo kalacak?
Cevap: Bu ürün tüp ile çalışır 200 kg kadar tencere taşıyabilir.

Soru: Kolay gelsin, Ocak direk doğalgaza uyumlu mu geliyor ve bek çapı ne kadar?
Cevap: Merhaba efendim. Ürün küçük tüpe yada buyuk tüpe uyumludur. Doğalgaza uyumlu değildir.

Soru: evet yıllık olan yer
Cevap: Yivli olan yerin bir kısmı açık kalcak efendim hava almazsa yanmaz herhangi bir sıkıntı yok yani efendim

Soru: Merhaba büyük tüp takılıyor mu
Cevap: Merhaba Takliyor efendim

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm Görsel Galerisi

Tüplü Canavar Ocak Döküm Otel Pansiyon Lokanta Ocağı 40x40cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü