Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Satın Alır Mısınız ?

Eylem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
553
0
0
Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici En Ucuzu Nerede Bulunur?
Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Şu Andaki Fiyatı 229.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Hakkında yaklaşık 677 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Ürün Bilgisi

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Ürününün Satıcısı, Tala Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici ürününü 229.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Yorum Ve Değerlendirmeler
229.9 Tl ye satışta olan Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
677 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: paketlemenize bayıldım çok iyi acmakta zorlandım resmen :D sağlam geldiler teşekkür ederim. inşallah etkiside mükemmeldir kullandıkça yorumumu yenilerim :)
İsim: i** k**
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tala

Yorum: kızım için aldım kullanıp dönüş yapıcam baklaim
İsim: songül s.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Ürünler gayet sağlam bir kutuda 3 gün içinde elime ulaştı kesinlikle damlama yok ve denedim gerçekten işe yarıyor karınca yumurtası yağı kesinlikle alın, diğer ruşur taşı ise cildi pamuk gibi yapıyor muhteşem birşey
İsim: A** K**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: yorumlara bakarak aldım faydasını görürsem yorumu guncellerim
İsim: **** ****
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Denemeden yazmak istemedim .Ağdadan sonra temiz cildime ilk gün karınca yağı sürdüm ve ertesi gün bir kaç tane kalan tüyü cımbız ile çektim ve aşırı kolay canım acımadan kökünden çıktı , ikinci gün limon yağı kullandım. yine yorumu güncellerim , fayda sağlacak gibi gözüküyor. cildiniz hassassa benim gibi, 1.gün karınca yumurtası 2.gün limon yağı 3Devamını Oku
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Ben faydasını gördüm paketleme de gayet iyiydi:))
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Çok övüldüğü için Yeni aldim deneyip görücem yorumumu güncellerimmm
İsim: Tahsin B.
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: limon yagini kullaniyorum harika kokuyo koltukalyinda renk actigini da fark ettim karinca yagini henuz kullanmadim
İsim: f** m** b**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Ilk kez deneyeceğim. Kargo saglam paket geldi. Tesekkur ederim.
İsim: M** I**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: sapa sağlam ve hızlı bir şekilde geldi kullanışlı ve fiyatına göre cok iyi bir ürün .
İsim: B** B**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Paketleme güzel ilk defa kullandım gerçekten faydasınvar alınır
İsim: R** S**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: İlk kullanımda etkisini görmeye başlıyorsunuz. Harika ürünler.
İsim: S** H** A**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Kızım için aldım, güvenilir marka.
İsim: S** C**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: ürün sorunsuz bir şekilde ulaştı paketleme sağlamdı teşekkür ederim 😊
İsim: E** Y**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: Ürünler şimdi elime ulaştı. Hemen denedim.Limon yağı biraz yakıcı seyrelterek kullanmak lazım.Ürün sağlam ve çabuk geldi. Şişeler damlalıklı ayrıca bir adet damlalık da koymuşlar. Umarım faydasını görürüm.
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: sürekli kullandığım ikili bayılıyorum alınnnnnn aldırınnnnnnn
İsim: D** K**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: sorunsuz elime ulaştı kullandıkça yorumu guncelleyecegim
İsim: F** Ö**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Limon yağının kokusu çok güzel. Kargo çok hızlı elime ulaştı ve satıcı gayet ilgiliydi. Tüm sorularıma da hızlıca geri dönüş aldım ve paketleme güzel geldi. Yanında damlalık da göndermişler, teşekkür ederim.
İsim: E** Ş** İ**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Deniyorum daha yeni başladım
İsim: G** a** Y**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: gerçekten inanmıyordum ama indirime girmisken denemek istemiştim. Tüylerim gerçekten çok çabuk çıkıyordu. İlk kullanimda bile etkisini çok gördüm. Kesinlikle bir daha alırım . sadece limon yağı koltuk altımı yakmıştı. neden olduğunu anlamadım ama bir daha kullanmadım.
İsim: H** Z** S**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Hızlı teslimat ve hediye için teşekkür ederim
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: kampanyadan aldım memnunum
İsim: M** H**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: ağda işleminden sonra karinca yağina başlamiştim ve etkisi baya başarıliydi, ama bu limon yağıni içebiliyormuyuz 🤤 nasil bir kokuuduurr 🍋💛
İsim: B** T**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: ürünler şimdi elime ulaştı paketleme güzeldi satıcıya teşekkürler
İsim: M** Ö**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Mükemmel paketleme
İsim: F** E**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: çok güzel faydasını görmeye başladım Herkese tavsiye ederim güvenilir firmaya hızlı kargo Çok teşekkür ediyorum Tüylerim de hafif hafif de olsa az az da olsa azalmalar var
İsim: Ç** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mart 2024

Yorum: Paketleme iyiydi kokuları da güzel beğendim .
İsim: R** H**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: sağlam paketleme.hızlı geldi.
İsim: Ş** d**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: sorunsuz geldi güzel paketlenmişti fakat limon yağını kullanamıyorum aşırı yakıyor öyle böyle değil gözümden yaş geldi
İsim: g** y**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Çok beyfendim alınır
İsim: e** b**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Akıllarda Kalan Sorular

Soru: karınca yağını ayda dört gün mü kullanmam gerek sadece her ay dört gün mü
Cevap: Merhabalar. Ayda kaç defa tüylerinizi alıyor iseniz ( bünyeye göre ayda 1-2-3 defa olabilmektedir) her tüy alımından sonra 4-5 gün üst üste sürülmelidir efendim.

Soru: merhaba limon yağı koltuk altı kararmalarına iyi gelir mi?
Cevap: Limon yağının cilt rengini açabilme özelliğini koltuk altı, dirsek ve diz kararmalarının giderilmesi için kullanabilirsiniz. Bu bölgelerde kullanılan limon yağı, cilt tonunu eşitlediği gibi aynı zamanda ölü derilerden arınmasına da yardımcı olmaktadır.

Soru: merhaba ikisini aynı anda mı kullanmamız gerekiyor
Cevap: Merhabalar efendim bir gün karınca yumurtası yağı bir gün limon yağı şeklinde uygulanabilir.

Soru: Merhaba haftada kac gün kullanılmalı ve kaç saat durmalı
Cevap: Efendim tüylü olan bölge klasik yöntemlerle (ağda,cımbız,ip,epilasyon,lazer vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra Tala Karınca Yumurtası Yağını temizlenen bölgeye elinizle 5-10 dakika masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. Her tüy alımı işleminden sonra (bünyeye göre ayda 2 veya 4 olabilir) arındırılan bölgeye 4-5 gün üst üste sürmelisiniz. Sürdükten sonra durulama gerektirmez. İşlemi (takriben 4-6 ay) uygulayınız.

Soru: Merhaba karınca yumurtası ve limon yağı epilasyon sonrası kullanımı nasıl yani her gün mü sürülecek ? Sadece epilasyondan sonra bir defa mı sürürlecek ikisi bir gün araylamı tam nasıl kullanılıyor ?
Cevap: Efendim tüylü olan bölge klasik yöntemlerle (ağda,cımbız,ip,epilasyon,lazer vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra Tala Karınca Yumurtası Yağını temizlenen bölgeye elinizle 5-10 dakika masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. Her tüy alımı işleminden sonra (bünyeye göre ayda 2 veya 4 olabilir) arındırılan bölgeye 4-5 gün üst üste sürmelisiniz. Sürdükten sonra durulama gerektirmez. İşlemi (takriben 4-6 ay) uygulayınız.

Soru: nasıl kullanılır

Soru: merhaba, limon yağı ile kantaron yağını karıştırabilir miyiz?
Cevap: Merhaba efendim ayrı kullanmanız tavsiye edilir saygılar

Soru: nasıl kullanılır

Soru: Merhaba limon yağını ne için kullanıyoruz
Cevap: Merhabalar istenmeyen tüylere karınca yumurtası yağı uygulayabilirsiniz dileyen müşterilerimiz yanına limon yağı da ekleyerek tüyleri azaltma konusunda kombinlemektedir.

Soru: merhaba,jilet sonrası kullanımı etki gösterir mi
Cevap: Efendim ağda cımbız ve lazer gibi kökünden alan yöntemleri tavsiye ediyoruz. Bu yöntemlerle alındığında karınca yumurtası köklere nüfuz ederek daha hızlı ve etkili olmaktadır. Jilet, makine ve tüy dökücü tarzı yöntemler sonrasında da tabiki etkilidir ve uygulanabilir. Ancak daha yavaş etki gösterebilir. Sevgiler.

Soru: Kullanımı nasıl pekı

Soru: merhaba limon yağı veya karinca yağı göğüs ucunda kullanılır mi
Cevap: Merhaba efendim evet kullanabilirsiniz uygundur saygılar

Soru: merhaba karınca yumurtası yağı+limon yağı ikisi bir arada değil mi ürün ? 2 ürün toplamda yani , doğru mu ?
Cevap: Merhabalar evet efendim bir adet karınca yumurtası yağı 1 adet limon yağı gönderilecektir.

Soru: limon yağını sürdüğüm an yaktı seyrelterek demiştiniz o nasil olacak
Cevap: Merhabalar. Yağlarımız %100 saf olduğu için direkt uygulandığında yakma yapabilir. Limon yağımızı jojoba susam üzüm çekirdeği kuşburnu çekirdeği gibi sabit yağlarımızla seyreltebilirsiz.

Soru: merhaba kullanımı nasıl

Soru: Her gün mü yoksa ağda sonrası mı kullanılır ve limon yağı nasıl kullanılmalı

Soru: hangi yağlarla seyreltetek kullanılır karınca yumurtası yağı ile mi seyreltilicek
Cevap: Merhabalar efendim. Karınca yumurtası tek başına kullanılmalıdır. Limon yağı veya herhangi bir yağ ile karıştırılmaz bu seti kullanırken bir gün karınca yumurtası yağı bir gün limon yağı şeklinde uygulamanız tavsiye olunur.

Soru: İkisi bir mi geliyor acaba?
Cevap: Evet efendim 1 adet karınca yumurtası yağı 1 adet limon yağı gönderilmektedir saygılar

Soru: tüyler den arınmadan sürsek faydası olur mu
Cevap: Efendim ağda cımbız ve lazer gibi kökünden alan yöntemleri tavsiye ediyoruz. Bu yöntemlerle alındığında karınca yumurtası köklere nüfuz ederek daha hızlı ve etkili olmaktadır. Jilet, makine ve tüy dökücü tarzı yöntemler sonrasında da tabiki etkilidir ve uygulanabilir. Ancak daha yavaş etki gösterebilir. Sevgiler.

Soru: Ürünün içinde gercekten karinca yumurtasi mı var yoksa başka şekilde elde edilen askorbik asit mi var? İçerik nedir?
Cevap: Merhabalar efendim. Karınca yumurtası yağı ekstratı ve yardımcı doğal bileşenlerden oluşmaktadır efendim.

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici Resim Galerisi

Tüy Dökücü Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı %100 Saf Limon Yağı Tüy Inceltici En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü