Tv 50qa9700 50- Qled 4k Androıd Tv Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
505
0
0
Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Ürün Alınmaya Değer Mi?
Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Şu Anki Fiyatı 19600.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Kaç Kişi Memnun?

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Hakkında yaklaşık 161 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Teknik Açıklamalar

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Ürününün Satıcısı, VESTEL Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv ürününü 19600.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Ürünü Kullananların Görüşleri
19600.0 Tl ye satışta olan Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
161 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: ürün sorunsuz şekilde teslim edildi. Satıcı ve Servis çok ilgiliydi.Sorunsuz şekilde kullaniyorum. Dışarıdan uygulama yükleme özelliği büyükbir avantaj. görüntü kalitesi gayet güzel ve geçişler gayet hızlı.Tambir fiyat performans ürünü.
İsim: Z** G**
Tarih: 19 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Demirhanlar Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Merhabalar 2 ay araştırmalarım sonucu bu tv ye karar verdim.yetkiliservisten kurulumuna kadar çok memnun kaldım.televizyon harika.goruntukalitesi çok güzel umarım uzun yıllar kullanirim herkese tavsiye ederimşuanda fiyati düştü.Vestel kendini çok geliştirmiş bu fiyatlaraalınabilecek en kaliteli televizyo n.
İsim: k** t**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü indirimde aldım kesinlikle tavsiyeediyorum servis ve kurulumdan da çok memnun kaldık
İsim: E** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ekim 2024
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: 10 numara malzeme kargo da sağlam geldi
İsim: G** Ç**
Tarih: 29 Eylül 2024

Yorum: Görüntü ve ses güzel iyi bir ayar yapmak lazım. Android uygulama yeterli. 9900 ile 9700 arasında kalmıştım 9700 teknik olarak ve uygulama olarakbir adım önde.Tavsiye ederim.
İsim: F** K** E**
Tarih: 28 Eylül 2024
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: gerçekten aynısı geldi çok memnun kaldım kalite olarak da süper
İsim: r** k**
Tarih: 25 Eylül 2024
Satıcı: Altıneller Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: O kadar televizyon seçeneği arasından bu modeli seçtim,tercih ettim veiyi ki tercih etmişim,gayet memnunum.
İsim: Ahmet S.
Tarih: 21 Eylül 2024
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: mükemmel bir ürün tavsiye ediyorum kesinlikle teşekkür ederim
İsim: f** b**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Teslim edilmiş gibi bide ürünü değerlendirmemi istiyorlar, ürün teslimedildi yazıyor fakat daha henüz elime ulaşmadı, 3 gündür onunlauğraşıyorum, satıcıdanda hiç memnun değilim,Altınoğlu-Vestel YetkiliOnline Bayii.. ürünü satıyolar sonra arkasında durmak yok.. Bilerek 5yıldız koydum herkes görsün aldanmasın diye. EyvAllah..
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi görüntü tv nin hızı ses herşeyi verdiğiniz parayı sonuna kadarhakediyor inşallah sorunsuz uzun yıllar kullanırım
İsim: B** M**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Siparişi verdikten sonra 10 gün içinde elime ulaştı. Fiyat performansürünü diyebilirim görüntü kalitesi süper değil ama benim her anlamdabeklentimi karşıladı. Çok televizyonkolik biri değilseniz fazla paralarvermeye gerek yok gayet yeterli bu TV bence
İsim: F** C** P**
Beden: 17 Temmuz 2024
Satıcı: Çapkinoglu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: çok güzel kaliteli bir ürün
İsim: Z** K**
Beden: 17 Haziran 2024
Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Harika bir ürün. Ekran ayarları cozunurluk 10 numara.
İsim: D** Ç**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Elime sapasağlam ulaştı, servisi aradım kurulum da yapıldı. Çok memnunum.
İsim: A** A**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü aldığım andan beri satıcı çok ilgiliydi. Uzaktan geldiği icintereddüt etmiştim ama sapasağlam elime ulaştı. Vestel yetkili servistenönce satıcı bilgilendirme yaptı ve bunun icin teşekkür ederim. Servistehemen gelip kurdu. Gayet güzel televizyon. Satıcı ve teknik servisarkadaşlara ayrı teşekkür ederim. İlgi ve alakalarından dolayı. TavsiyeediyDevamını Oku
İsim: O** Y**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: ürün şimdilik sorunsuz çalışıyor. görüntü kalitesi çok iyi alacaklaratavsiye ediyorum.
İsim: H** V**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Aldım 3 aydır kullanıyorum gayet güzel, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
İsim: S** B**
Tarih: 23 Mart 2024
Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: fiyatına göre gayet güzel bir ürün tavsiye ederim
İsim: B** Ö**
Tarih: 21 Şubat 2024
Satıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Vestel televizyonlarda gerçekten çok iyi, ürünü keyifle kullanıyorum.Bazı arkadaşların markaya karşı ön yargısı olabilir fakat televizyonkonusunda Vestel muhteşem bir atılım yaptı, ürünü şiddetle tavsiye ederim.
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: ben ürünün kalitesini gerçekten çok beğendim. ücretsiz kurulum / montaj yaptılar.
İsim: T** A**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: Güzel sorunsuz
İsim: Hayrullah K.
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Ürün cok başarili BATMAN MERKEZE ULAŞTİ VESTEL BİZE YARDİMCİ OLDU kargo sikintisiz
Tarih: 04 Şubat 2024
Satıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: kullanılışı ve kalitesi beklediğimden çok çok daha iyiydi.. özellikleayarlarda ki kolay ve basit kullanım kanalları ayarlarken çok işime yaradı...
İsim: N** B**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: Kargo sağlam bir şekilde teslim edildi.Ürün gayet güzel Kanal geçişlerihızlı.Tv yi bir haftadır kullanıyorum. Görüntü kalitesi mükemmel.Kumanda tuşları sağlam uzaktan mikrofon kumanda çalışıyor. Fiyatı ürününözelliklerini karşılıyor.Teknik özellikleri gayet güzel.
İsim: M** K**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Ürünü beğendim. Kutulaması vb. de güzeldi. Puanı yüksek olan mağazadanbir tık pahalı aldım. Onlarda ilgilendiler. Buradan yorum yapınca hemenservis yolladılar. Onlardan da memnunum. Ben youtube çok kullanıyorum.ama kumanda dan uzun uzun yazmayı sevmıyorum. Kumanda dan sesleyazabiliyorsunuz. Telefon kadar randımanlı olmasa da az çok iş görüyor.Bu uyDevamını Oku
İsim: RECEP A.
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: gayet sağlam bir şekilde 10 günde elime ulaştı.Servis mükemmel şekildedirek geldi.Görüntü kalitesi,ses ve tasarım mükemmel.Rakiplerine göreF/P bir ürün.
İsim: M** B**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Ürünü cok cok begendık fıyat olrakta gayet ıyydı
İsim: C** K**
Tarih: 19 Aralık 2023
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza

Yorum: Qled farkını gerçekten hissediyorsunuz. Ses kalitesi ve hızı gayetyeterli. Marketten led alıp arkasına yapıştırdım çok hoş oldı
İsim: M** C** Ö**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Gayet güzel sorunsuz geliyor
İsim: L** A**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: kullanışlı güzel tavsiye ederim
İsim: Ekrem A.
Tarih: 17 Ekim 2023

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: kaç ekran tv
Cevap: 127 ekran dır.

Soru: Merhaba bu tv den almak istiyorum taşıma sırasında Bi sorun olurmu tereddüt ediyorum ekran dan yana ikincisi özellik olarak nasıldır tavsiye edermisiniz teşekkürler
Cevap: MERHABALAR ÖZELLİK OLARAK İYİ BİR MODELDİR. ÜRÜNÜ VESTEL YETKİLİ SERVİSİNE GÖNDERİYORUZ HERHANGİ BİR SORUN OLURSA MAĞDURİYET YAŞAMIYORSUNUZ.

Soru: merhabalar kurulum ve montaj ücretlimi
Cevap: Merhaba, kurulum Vestel yetkili servisi tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Soru: merhabalar ürün montajı ve kurulumu ücretsiz mi
Cevap: Merhaba, kurulum Vestel yetkili servisi tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Soru: merhaba ürün model yılı ve TV de Dolby vision+ Dolby atmos + hdr ozellikler var mı?
Cevap: Merhaba ürün model yılı 2022-2023 yılı ürünleridir. Diğer özellikler için ise Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz .

Soru: İşletim sistemi kaç çekirdek uygulama indiriliyor mu ve ekran yansıtma
Cevap: 4 çekirdek uygulama indirilebiliyor

Soru: 55 inçte kampanya yapinda alalım bea
Cevap: Kampanyalar Trendyol tarafından yapılmaktadır

Soru: Ve duvara montaj ucretli mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ücretsiz olarak servisten destek alabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: bellek ve hafıza kaç GB ve ekran yansıtma özelliği varmı.?
Cevap: Genel ÖzelliklerÇözünürlük4K Ultra HD (3840 x 2160)Ekran Boyutu50 inç /126 cmSeriQA9700İşletim SistemiAndroidSmart ÖzelliklerBluetoothVarİnternet TarayıcısıVarNetflixVarYouTubeVarHBBTVVarAmazon Prime VideoVarGoogle Play StoreVarGörüntü ÖzellikleriDolby Vision Görüntü TeknolojisiVarGörüntü TeknolojileriPixellence ProHDR Görüntü TeknolojileriHDR10 + Dolby Vision + HDR10+MEMCVarMicro DimmingVarQuantum Renk PaletiVarMotion Rate3000Ses ÖzellikleriSes Çıkış Gücü2X10W RMS(%10 THD)Ses TeknolojisiDolby Atmos + DTS Virtual X + DTS XSubwooferVarBağlantılarCI+VarDahili Uydu AlıcısıVarEPG Elektronik Program RehberiVarEthernet LANVarHDMI Sayısı3Kulaklık ÇıkışıVarOtomatik Kanal AramaVarUSB Girişi Sayısı2Turksat & TKGSVarEnerji Tüketim ÖzellikleriGüç Tasarrufu ModuVarSDR Enerji SınıfıESDR (Standart) EnerjiTüketimi[ 1000h]EHDR Enerji SınıfıEHDR EnerjiTüketimi [1000h]EFiziksel ÖzelliklerAskı Aparatı ÖlçüsüM6 200x200Ürün Ağırlığı (Ayaklı)11.33Ürün Ağırlığı (Ayaksız)10.98Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm)682 x 1120 x 245Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm)648 x 1120 x 32/68Ek ÖzelliklerÇekirdek Sayısı4 ÇekirdekOtomatik Kayıt ve Program Arama (APS)VarZaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer)VarDahili HafızaVarCECVarAksesuarlarKullanım KılavuzuVarUzaktan KumandaVarE-KılavuzVarDiğer BilgilerÜrün Kodu20277112Ücretsiz Garanti Süresi3 Yıl GarantiÜcretsiz NakliyeVarÜcretsiz MontajVar

Soru: Merhaba ürünün görüntü paneli LG mi
Cevap: DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ PANEL MARKA VE YAPISI İLE İLGİLİ ÜRETİCİ FİRMA TARAFINDAN BİZE BİLGİ VERİLMEMEKTEDİR.

Soru: Merhaba üretim yılı nedir
Cevap: Merhaba 2023 efendim

Soru: Merhabalar ürün hangi şehirden ve hangi kargo firması ile gönderiliyor?
Cevap: Merhaba Horoz lojistik işe rizeden

Soru: Ürün android midir.
Cevap: Merhaba değerli müşterilerimiz android işletim sistemine sahiptir

Soru: İyi akşamlar.Yorumlarda hediye taraftar paketi verildi yazmışlar.Hala geçerli mi bu durum?
Cevap: Değerli müşterimiz ay sonuna kadar geçerli.

Soru: merhabalar 50Q9700tt TV ile arasında fark ne acaba teşekkürler
Cevap: Merhaba değerli müşterilerimiz vestelin yazmış olduğunuz model de bir üretimi yoktur

Soru: iyi akşamlar televizyonlar revizyonlumu sifirmi
Cevap: Merhabalar, Fabrika çıkışlı sıfır üründür efendim iyi günler dileriz.

Soru: Ses sistemi aynı değil derken yani nasıl oluyor
Cevap: aynı kodlu üründe farklı batta üretim vardır efendim biri yeni üretim biri eski üretim

Soru: nezaman gelcek
Cevap: Merhaba gecikem için kusura bakmayın ürününüz transfer sürecinde görünüyor

Soru: kumandada sesli komut özelliği varmıdır
Cevap: VARDIR EFENDİM

Soru: BEIN CONNECT VARMI
Cevap: Evet android olduğu için istediğiniz uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv Görsel Galerisi

Tv 50qa9700 50" Qled 4k Androıd Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü