Tv 70qa9700 70- Qled 4k Androıd Tv Alınır Mı-

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv En Ucuzu Nerede Bulunur?
Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Şu Anki Değeri 39370.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Alanlar Memnun Mu?

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Hakkında yaklaşık 40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Ürün Tanıtımı

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Ürününün Satıcısı, VESTEL Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv ürününü 39370.0 Tl'den Satılmaktadır.

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Ürün Hakkındaki Yorumlar
39370.0 Tl ye satışta olan Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok iyi tavsiye ederim alınır
İsim: R** K**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Demirhanlar Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Samsung kullanıyordum. Çok mutluyum. Fiyat performans açısından dahaiyisi yok
İsim: C** D** K**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim
İsim: f** a**
Tarih: 21 Eylül 2024
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: teslimat hizliydi üründe sıkıntı yok
İsim: Uğur C. E.
Tarih: 10 Eylül 2024
Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: uzunca araştırmadan sonra televizyonu almaya karar verdim muhteşemgörüntü ve ses sistemi var. internet ve televizyon hızı çok iyi. serviskalitesi yüksek. Google home uygulamasıyla televizyonu yönetebiliyorsunuz bu üründen çok memnunum
İsim: A** E**
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: teşekkür ederim çok memnun kaldım
İsim: d** P**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Gerçekten harika bir cihaz.. ben aslında 55 60 inç bir cihaz bakıyordumsonra bu cihazda çok büyük bir indirime denk geldim, indirimli fiyatıbütçeme yakın olunca 3-5 daha verip bu cihazı aldım. iyi ki de almışım.hem tv izliyorum hemde pcyi bağlayıp dev ekranda 4k oyun oynuyorum. devekran demişken; gerçekten DEV.. kargo ilk geldiğinde bi şok olupkorkDevamını Oku
İsim: o** a**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: tv hariha görüntü kalitesi çok iyi
İsim: M** A** B**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Gayet hoş ve güzel bir televizyon, kurulumun yapılmasını bekledim vesonrasında yorumumu yazayım dedim. Görüntü kalitesi ve özellikleri çokiyi, emsalleriyle kıyaslayacak olursam tamamen fiyat performans ürünü.İlk izlenimimiz çok iyi oldu cihazla ilgili, umarım ilerleyen zamanzarfında da memnuniyetimiz devam eder. Satıcı çok ilgili kargo hızlı,şahsiDevamını Oku
İsim: Levent M.
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: sorunsuz duvara kurulumum yapıldı, tavsiye ederim
İsim: i** a**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Üretimden ----montaja kadar kalite dahil harika iyiki yerlisin gururumuzsun vestel bizim olan güzel dur pişman olmayacağınız ürün rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: H** Ç**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Çok iyi bu fiyata daha iyi tv yok
İsim: Osman k.
Tarih: 03 Ağustos 2024
Satıcı: Altıneller Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün bu özelliklerde alınabilecek en iyi tv diyebilirim teşekkürler trendyol
İsim: Ü** Ç**
Tarih: 06 Haziran 2024
Satıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Aldıktan 1 hafta sonra fiyatı 3000 tl aşağı düştü saçmalığın daniskası
İsim: F** E** K** Y**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün geldiğinde getiren arkadaşlar kontrol edelim dediler ve açtıkaçtığımızda içine sıvı temas ettiği için bozuktu yenisini getiricezdediler ama 1.5 hafta geçti hala gelen giden yok arayanda yok dönüşyapılmasını bekliyorum
İsim: Berat M.
Tarih: 26 Mart 2024
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza

Yorum: ürün beklediğimden daha güzel tüm özelikleri var fazla para verip diyerurunleri almaya gerek yok bütün beklentilerinizi karşılayan iyi bir ürün
İsim: İ** B**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Diğer markalara 3 kat daha fazla para verene kadar yerli ve milli VESTELtercih edin bence. Ürün mükemmel. Bastırın alın. Pişman olmayacaksınız.
İsim: m** d**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: ürün güzel efsane bu fiyata qled yok
İsim: b** i**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Merhaba şuan 7. Aydayız ..Altında böyle bir durum var ..Geçeceğinidüşündüm ama hala aynı . Hayal kuraklığına uğradım beklentim yüksekti
İsim: ÜZEYİR Ö.
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Satıcıya teşekkür ederim güzel ürün
İsim: İ** T**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: ürünüm hızlı şekilde kargo firmasına teslim edildi ve sağlam geldiurunumden gayet memnunum
İsim: R** Y**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Satıcı hemen gönderdi. Vestel hemen kurdu. Gayet güzel oldu.
İsim: M** E** Ç**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: Görüntü ses kalitesi gayet güzel. Sadece teslimat biraz gecikti amafirma çok ilgili özellikle mahmut beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Ürünü Satın Aldım Ürün Direk Bana En Yakın Vestel Servisinine TeslimEdildi Ben Bir Aramada Yapmadan Talepte Bulunmadan Vestel Beni ArayıpRandevu İstedi Ve Gelip Ücretsiz ( Duvar Aparatları Dahil ) ÜcretsizKurup Gittiler Tşk Vestelli Olmak Bir Ayrıcalık
İsim: ALTIN P. S. K. S. K.
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Tv elime ulaştı beğendim kurulumunu yapmadım denemek üzere servis geliptest ettik hasarsız bir şekilde elimize ulaştı kargolama iyiydi amabiraz geç teslim edildi yinede beklediğime değdi Tv baya büyük birsalonun duvarı hemen hemen saracak gibi :))
İsim: N** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Satıcı: Altıneller Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün harika çok teşekkür ederiz kurulum için form doldurduktan sonraekipler iletişime geçerek 3-5 gün içerisinde kurulum gerçekleşti
İsim: A** D**
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: Qled çok güzel teşekkür ederim ürün servis tarafından getirilip kurulduçok güzel teslimat ayrıcalık teşekkür ederim
İsim: Doğan C.
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: 70 QA 9700 TV doğan group'tan internet üzerinden satınaldım.Televizyonum 5 iş gününde teslim edildi.Ayrica firma yetkilileribeni ariyarak ürünüm hakkinda teslimat konusunda bilgiverdiler.Güvenilir bir firma.Tesekkur ederim.5 yıldızı hak ettiğini düşünüyorum.
Tarih: 18 Mayıs 2024
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ürün güzel tv nin gelmesi kurulması toplam 1 hafta sürdü
İsim: K** K**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Ürün ekranı kırık çıktı servis formu olmasına rağmen evdirhan dtm vestelbayisi servis formu yok diyerek iadeyi red etti. Birde kırık ürünü banageri kargoladi. 50 gündür mağdur olmamda cabası
Tarih: 12 Ocak 2024
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: satın alırsam, duvara kurulumu ücretsiz yapılıyor mu?
Cevap: Merhaba değerli müşterilerimiz ürünün içerisinde bulunmaktadır bu cihazımız için duvara kurulması duvarınız uygun ise kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır

Soru: Birde distribütör garanti ne oluyor..teşekkür ederim
Cevap: Yetkili bayi satıcısı

Soru: merhaba ekran yenileme hızı kaç
Cevap: Merhaba 50/60 Hz gerçek teki yenileme Hz

Soru: google play varmi androidlerde olmasi lazim o ledmi iyi Q ledmi
Cevap: Google play store mevcuttur

Soru: Ekran yenileme hızı kaç?
Cevap: 50 HZ EFENDİM

Soru: Akıllı kumanda özelliği var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Üründe sesli komut kumandası bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Teşhir ürün mü
Cevap: ürün sıfır fabrika ürünüdür.

Soru: çözünürlük kaç piksel
Cevap: Çözünürlük4K Ultra HD (3840 x 2160)

Soru: merhaba hocam yüksek gelirin koruması TV özelliği varmı
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargo çalışıyorsunuz
Cevap: CEVA LOJİSTİK EFENDİM

Soru: bana hangi ürün tavsiye edersiniz 189 ekranlı veya 178 ekranmı oled farkı ne kadar önemli
Cevap: oled daha ileri bir teknolojidir.

Soru: Merhaba, tv ye uygulama ekleyebiliyormuyuz ? Mesela geforce now gibi
Cevap: merhaba vestelin onay verdiği aplikasyonları indirebiliyorsunuz vestel müşteri hizmetlerini arayarak detay bilgi alırmısınız

Soru: hangi kargo firmasıyla geliyor
Cevap: Merhabalar Horoz lojistik ile gönderim sağlmakatyız efendim iyi günler dileirz.

Soru: açılış ekranına fotoğraf ekleyebiliyormuyuz
Cevap: vestel müşteri hizmetlerini aramalısınız

Soru: Ürün kapalı kutu mu ? Hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz ?
Cevap: KAPALI KUTU BORUSAN LOJİSTİK EFENDİM

Soru: Göndereceğiniz ürün hangi yılda imal edilmiş?
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz 2023-2024 fabrika çıkışlı ürünlerdir. İyi günler diliyorum.

Soru: slm iyi geceler bu TV lerde telefon ekran yansıtma özelliği varmı
Cevap: Merhabalar, Ürün özellikleri kısmında tüm bilgiler mevcuttur efendim iyi günler dileriz.

Soru: hayırlı.sabahlar.aldiğim.tivi.duvara.monta.yapacak.monta.aparti.varmi.yokmu
Cevap: Merhabalar, Askı aparatını servisten talep edebilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Soru: kumanda sihirli kumanda mı onu merak ediyorum açıklamada göremedim sihirli kumandası vardır inşallah
Cevap: Merhaba,sihirli kumanda mevcut değil fakat akıllı kumanda mevcuttur efendim.

Soru: Merhaba, yenileme hızı kaç hz?
Cevap: merhabalar vestel müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv Görseller

Tv 70qa9700 70" Qled 4k Androıd Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü