Tv 75ua9530 75- 4k Androıd Tv Bu Ürünü Almalı Mı-

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
323
0
0
Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Bu Ürünü Almalı Mı?
Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Şimdiki Fiyatı Ile 41800.0 Tl'den Satılmaktadır.

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Teknik Detaylar

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Ürününün Satıcısı, VESTEL Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv ürününü 41800.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Yorumlar Ve Değerlendirmeler
41800.0 Tl ye satışta olan Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: mükemmel kesinlikle tavsiye ederim
İsim: N** K**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: sağlam geldi
İsim: E** Ş**
Tarih: 27 Nisan 2024
Satıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Müthiş beğendim
İsim: M** N** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Nisan 2024
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: bayıldım çok teşekkür ediyorum
İsim: Ö** G**
Tarih: 09 Nisan 2024
Satıcı: incehesap

Yorum: on numara beş yıldız bir tv satıcıda vestel serviste çok ilgiliydielimdeki telefondan daha hızlı bir tv okadar diyeyim
İsim: ö** s**
Tarih: 14 Şubat 2024
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Ses görüntü muhteşem
İsim: N** U**
Tarih: 30 Ocak 2024
Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: ürün çok güzel sorunsuz geldi ama montaja gelen insanlar çok küstah ve saygısızlar
İsim: m** p**
Tarih: 25 Ocak 2024
Satıcı: ŞÜKRAN Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: FİYAT PERFORMANS ÜRÜNÜ TAM OLARAK BÜYÜK EKRANLI TV DÜŞÜNENLER İÇİNTAVSİYE EDERİM KUTUNUN İÇİNDEN KENDİ ÖZEL DUVAR APARATI ÇIKIYOR TEKRARALMAYA GEREK YOK
İsim: FETHİ Ö.
Tarih: 13 Ocak 2024
Satıcı: Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Çok büyük bir TV. 75inch aldım... Gayet memnunum.
İsim: A** T**
Tarih: 25 Aralık 2023
Satıcı: Egeizo DTM Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: olağan üstü. Harika bir ekran sinema keyfi diyebilirim. Botuyutubüyük.1.89 cm duvarınızın ölçüsünü alıp sipariş verin.
İsim: N** Ö**
Tarih: 11 Aralık 2023
Satıcı: Koza-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: üründen çok memnunum.
İsim: Ş** İ**
Tarih: 08 Aralık 2023
Satıcı: Orhan Mob-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Diğer markalara hiç fazla para vermeye gerek yok görüntü mükemmel onnumara çok kaliteli mükemmel
İsim: H** H**
Tarih: 23 Eylül 2023
Satıcı: Egeizo DTM Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Yerli malı olsun dedik . Ama inanın son kez Vestel alışım. Cok donuyor.Özellikle hdmı geçişlerinde . Oyun oynarken xbox dan biranda donuyorkapanıyor . İnanın pişmanım samsung lg neden pahalı anlıyor insan .Vestel den uzak durun derim .
İsim: S** K**
Tarih: 27 Mart 2024
Satıcı: Demirhanlar Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: keşke iade edebilsem, 1 dk düşünmeden ederim, sürekli donuyor, 2-3 kanalüstüste atlıyor, soundbar ile bağlantı kesiyor, hiç memnun değilim hiç,alacak olanlara fikir olsun samsung Lg tcL den şaşmayın, ben memnundeğilim, teknoloji ürününü az çok kullanmasını bilen insanlarız,bahsettiğim arızalar aksaklıklar kapatıp açıyorsun düzeliyor, ben bucihazı bDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: İlk ürün kusurlu geldi çerçevesinde çizikle vardı ve tozluydu yüksekihtimal kullanılmış ürün göndermişlerdi değişim talep ettim 1 haftasonra ikinci ürün geldi sıfır kutusunda servis açtı ve panel arızalıçıktı bembeyaz bir ekran tekrar değişim talep ettim bakalım süreçtekrarsan başa döndü sonuç nasıl olacak bekliyoruz arayan soran yokaldığına pişmanDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 05 Aralık 2023
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza

Yorum: Alırken korkmuştum ama çok iyi paketlenmişti ve elime gerçekten çokhızlı ulaştı teşekkür ederim
İsim: Sennur Ş.
Tarih: 03 Temmuz 2024
Satıcı: Gülşal-Vestel Yetkili Online Bayi

Yorum: Kargo hızlı ve sağlam geldi, cihaz henüz ulaşmadan Vestel aradı kurulumve garanti onaylamak için aradılar servis çok ilgili, cihaz açıldı testedildi herhangi bir sorun çıkmadı garantisi kurulumu yapıldı, ben 85 inçolandan aldım epey büyük tv nin kurulacağı odanın büyük olmasıgerekiyor, herşey çok güzel tavsiye ederim şart
İsim: N** H** A**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: böyle bir rezillik gormedim. ürünü aldıktan sonra duvara mı masaya midiye araniyorz. duvara monte edilecek diyoruz. ama geldiklerinde servis,biz takmayiz duvara taşımaz diyor. elle duvara tıklanarak mianlaşılıyor.sonra iade yapıyoruz iade ye almaya geldiklerinde nekadarsaçma deniliyor. Yani.birbirlerindenn habersizler mi anlamıyorum.
İsim: S** N** A**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Merak Edilenler Neler?

Soru: Kaç cm acaba?
Cevap: bu televizyon ağırdır duvara monte edecekseniz delikli tuğla ise servis kurmaz bilginiz olsun

Soru: tv ayaklarinin genişliği kac cm
Cevap: Merhaba, Tv 'nin ayaklı genişliği 1684 mm'dir. Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: tv nin üniteye basan ayaklarinin ölçüsü bende 30 cm genisligi var.eger ayaklar taşarsa tv yi alamam
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Hocam son sorum kusura bakmayın sizi sıkmak istemiyorum urun kapalli kutu olarak geliyor
Cevap: Kapalı açılmamış ambalajında sıfır ürün efendim

Soru: merhaba hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz şimdi alsam bugün kargo çıkarmı
Cevap: Merhaba horoz lojistik ile gönderiyoruz şimdi alsanız yarın verebiliriz taşıma şirketine iyi günler

Soru: Ürün hangi kargo ile yolluyorsunuz
Cevap: Değerli müşterimiz, horoz lojistik firması ile gönderilmektedir. Saygılarımızla,

Soru: Akıllı kumandamı Tv eni boyu kaç ögrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar; akıllı kumanda mevcut değildir, Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile) (mm)370 x 1684 x 1024 // Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan) (mm)73 x 1684 x 967 şeklindedir, iyi günler dileriz

Soru: Kac Hz dir?
Cevap: Değerli müşterimiz, Yenileme Hızı (Gerçek) 50/60 Hz'dir. Saygılarımızla,

Soru: sesli komut kumanda varmı
Cevap: hayır efendim

Soru: Ürün eskimi 2023 üretimi teşhir ürün göndermiyosunuz deme
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Ürün 2023 üretimi. Teşhir göndermiyoruz efendim. Ürünü Vestel yetkili servisleri kuruyor.

Soru: hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz.
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz öncelikle servisimize gitmektedir. Servisimiz sizden randevu alıp müsait olduğunuz zaman diliminde ürünü getirip ücretsiz kurulum nakliye hizmeti vermektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: askı aparatı sağ sol hareketli olandan mı
Cevap: Merhaba, askı aparatı sabittir

Soru: Merhaba Ürünun hangi şehirden gönderimi sağlanacak? İyi günler.
Cevap: merhaba istanbul

Soru: Bunun bir büyüğü 85 inç olanı eliniz de var mı hemşerim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Maalesef ürün elimizde mevcut değil.

Soru: hangi yıl 2024 mü
Cevap: merhabalar bu sene gelen üründür.

Soru: exxen var mı indirilebilir mi
Cevap: Var efendim

Soru: akıllı kumanda yokmu var diye biliyordum birde 2023 çıkışlımı
Cevap: Akıllı kumadansı mevcuttur . 2022-2023 yılı çıkışlıdır.

Soru: hangi kargo firması hocam
Cevap: Horoz lojistik ile gönderim sağlanmaktadır.

Soru: merhaba ua olanmı iyidir qu olanmı
Cevap: Merhaba UA android modeli .U 4k smart tır qu modeli yok yalnız bu televizyon ağırdır duvara monte edecekseniz duvarınız delikli tuğla ise servis monte etmiyor beton duvara veya sehpaya

Soru: Merhaba, kaç hz?
Cevap: Merhaba , konu ile alakalı yetkili servisten bilgi alabilirsiniz.

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv Ürüne Ait Fotoğraflar

Tv 75ua9530 75" 4k Androıd Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü