Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Bu Ürünü Almalı Mı

GökyüzüRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
0
0
Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Tavsiye Eder Misiniz?
Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Mevcut Fiyatı 489.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Teknik Detaylar

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Ürününün Satıcısı, CRKTEKNOLOJİ Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad ürününü 489.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Yorumlar Hakkında Bilgi
489.0 Tl ye satışta olan Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: super 1 günde geldi
İsim: ali y. k.
Tarih: 15 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CRK TECH

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: hangi kargoyla calusiyirsunuz
Cevap: Merhabalar MNG

Soru: merhaba bizde android toshiba televizyon var bu oyun kolunu alsak oynayabilirmiyiz
Cevap: Merhaba uyumludur X tuşu ve home tuşuna basarak Bluetooth eşleştirmesini yapabilirsiniz

Soru: telefondan oynayabilir miyiz
Cevap: Merhabalar hayır

Soru: merhaba bende TV+ Plas var Turkcell TV playstore den oyun indirdim araba yarışı için oyun kumandası gerekiyor yazıyordu bende internetten baktım video da bu kolu almıştı arkadaş Bluetooth ile eşleştirdi ve oldu muhtemelen buda olur diye düşünüyorum doğru mu şimdiden teşekkür
Cevap: Merhabalar arkadaşınız kullandığı model nedir

Soru: TV box ile bağlantı şekli nasıl
Cevap: Merhabalar orta tuşa ve x tuşuna aynanda basınız

Soru: tek kolmu, çift kolmu gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba tek kol

Soru: iyi günler onvo android tv var kendi bünyesinde oyunlar var bu oyunları bu ürünle oynayabiliyormuyuz yani uyumlumu tv ile
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: Merhaba Android Tablet uyumlumudur?

Soru: Şarj cihazını gönderiyor musunuz
Cevap: Merhabalar kablosu içerisindedir

Soru: android tv uyumlumudur
Cevap: Merhabalar, evet uyumludur efendim.

Soru: Android tv için uyumlumudur ?
Cevap: Merhaba uyumludur

Soru: Merhaba biz bunu satın aldık ama bağlayamiyoruz nasıl bağliyiyacaiz android TV ye ayrıca bu kolun şarjı doldugunu nerden anlayabiliriz
Cevap: merhabalar int üzerinde detaylı videoları mevcuttur.

Soru: merhaba mi stick 4k ile uyumlumudur

Soru: Merhabalar bu windows 11 ile uyumlumudur

Soru: Dijitsu 32 ekran android var uyumlumudur acaba

Soru: suny TV stick için uyumlumu

Soru: telefon uyumlumu hangi oyunları açar pubg oynarmi mesela
Cevap: Merhaba hayır

Soru: merhaba h96 max adlı tv boxla uyumlumu yani oyun oynamak oluyormu?
Cevap: Merhaba bu konuda bilgimiz yoktur , tvbox uyumludur

Soru: merhaba ürün bilgisayar ile uyumlu mudur

Soru: Android tv de oyun oynayabilrmi?? bununla

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad Ürün Görselleri

Tv Box Android Tv Wireless Kablosuz Oyun Kolu Bluetooth Joystick Gamepad En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü