Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Bu Ürünü Almalı Mı-

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Bu Ürünü Almalı Mı?
Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Şu Anki Fiyatı 44999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Memnuniyet Durumu Nedir?

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Detaylı Açıklama

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Ürününün Satıcısı, Xiaomi Tv P1e 65 Inç Tr Garantili ürününü 44999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Kullanıcı Geri Dönüşleri
44999.0 Tl ye satışta olan Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: çok güzel gerçekten çok memnunuz başka ürünlerle arasında kararverememistik iyiki mi almışız
İsim: S** o**
Tarih: 20 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: YILDIZ TEKNOLOJI

Yorum: Oldukça başarılı. Servis hızlı bir şekilde getirip kurdu.
İsim: S** o**
Tarih: 20 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: YILDIZ TEKNOLOJI

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: kumandasında mause özelliği varmı
Cevap: Efendim kumandası mevcut ancak mause özelliği olup olmadığını bilmiyorum Resmi sitesine sorabilirsiniz saygılarımızla

Soru: Herhangi bir kullanıcının çanak antenine bizde bağlayıp kullanabilir miyiz
Cevap: Kablo çekebilirseniz tabi ki.

Soru: iyi günler xiaomi P1E65 inch elinizde mevcutmu, yeriniz nerede
Cevap: Evet efendim, son bir adet kaldı. Yerimiz adana da

Soru: Üretim yılı nedir
Cevap: Merhaba, 2022 yılıdır.

Soru: Merhabalar çanak antene gerek varmı uyduya yardımcı olurmu sunuz çalışma sistemi nedir
Cevap: Merhaba, uydu alıcısı bulunmaktadır fakat her şartta çanak gerekmektedir ulusal kanallar için.

Soru: HDMI 2.1 teknolojisi var mı?
Cevap: Merhaba Efendim, Ürün teknik ayrıntılar için ürünün özellikler kısmından veya marka resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Soru: Ekran tazeleme hizi kac hz?
Cevap: Merhabalar, 60hz'dir.

Soru: Merhaba oturduğum koltuk ile tv arasındaki mesafe 3,5 metre. Bu mesafe sizce 65 inç tv için uygunmudur teşekkürler
Cevap: Merhaba Efendim uygundur

Soru: Flash player lisansı varmı
Cevap: var efendim günceleme yaparak tamamını kapsar

Soru: Merhaba disney plus varmı
Cevap: Merhaba Efendim, Ürün teknik ayrıntılar için ürünün özellikler kısmından veya marka resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Soru: Selamlar. Televizyonun kurulumu buyuksehirler dışında teknik ekip gelip kuruyor mu?
Cevap: Merhaba evet efendim servis kurulumu yapmaktadır

Soru: kurulumu 1 sene veya daha uzun süre sonrasında da yapabiliyor musunuz ve garantisi kurulumdan sonra mı başlıyor
Cevap: Merhaba, ürünün kurulumundan sonra garantisi başlamaktadır. Resmi teknik servis Ouno ile randevu halinde kurulum işlemlerini başlatabilirsiniz.

Soru: mrb hayırlı kazançlar optik giriş çıkış mevcutmu tv.de
Cevap: Optik Dijital Ses Çıkışı Var EFENDİM

Soru: iyi günler.bu tv modeli şeffaf ekran olanmi
Cevap: Led ekran efendim. Şeffaf olarak kastınız nedir?

Soru: OLED 4k var mı
Cevap: OLED değildir

Soru: merhabalar kaç yıl garantisi var .kuamandadan sesli arama modülü var mı.bunlarin yeni ürünü çıkacak mi
Cevap: Merhaba Urun 2 yıl garantilidir.. Su an ki model son modeli efendim

Soru: mrb andiroit varmı
Cevap: Evet bulunmaktadır

Soru: enerji sinifi ne
Cevap: Merhaba Efendim, Ürün teknik ayrıntılar için ürünün özellikler kısmından veya marka resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz. Güç 160 W 'dir.

Soru: merhaba efendim servis diyarbakır da varmi
Cevap: Merhaba evet her şehirde mevcuttur efendim ücretsiz kurulumu yapmaktadırlar

Soru: yenileme hızı kaç hz

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili Fotoğraf Ve Görseller

Tv P1e 65 Inç Tr Garantili En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü