U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Tavsiye Eder Misiniz ?

Muge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati En Düşük Fiyat Nerede?
U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Güncel Satış Fiyatı 1436.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Ürünün Detayları

U.S.Polo Assn. USPA1051-03 Erkek Kol Saati Genel ÖzellikleriGENEL ÖZELLİKLER Kadran Tipi Yuvarlak Kasa Tipi Çelik Kordon Tipi Çelik Alarm Yok Cam Mineral Takvim Yok Kordon Rengi Metalik Çap 41 Kadran Rengi Siyah Kronometre Yok Mekanizma Analog Kasa Rengi Metalik Tarz Klasik Saatler Cinsiyet Erkek Suya Dayanıklılığı 5 ATM

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Ürününün Satıcısı, U.S. Polo Assn. U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati ürününü 1436.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1436.4 Tl ye satışta olan U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: paketleme vs güzeldi saat de çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: Özenli paketleme için çok teşekkürler eşime aldım çok beğendi
İsim: B** B**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Babama hediye aldım bayıldı çok şık duruyor.
İsim: S** A**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Aşırıııııı güzellllllllll🤌🤌
İsim: H** u**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel kaliteli satıcıya ilgisi ve alakası için teşekkür ediyorum 🌸
İsim: Sevda G.
Tarih: 31 Mart 2023
Satıcı: Trend Time

Yorum: Oğlum kendisi beğenip aldı ,şimdilik memnun
İsim: Ş** A**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok güzel geldi güzel paketlenmişti hızlı kargoydu
İsim: s** ö**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Kocama aldım umarım çok beğenir🧿🧿
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Çok kaliteli ürün iyi paketlenmiş 3 gün içinde geldi çok teşekkür ederim.
İsim: H** K**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: gerçekten çok güzel paketleme harika hızlı kargo teşekkürler
İsim: Süleyman A.
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Cokkk güzel teşekkürler s
İsim: H** s** E**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Satıcı: Gümüşçü Rüştü

Yorum: Saat çok güzel ve kaliteli fakat babamın bileğini aşırı büyük oldu o yüzden iade ediyorum
İsim: T** C** Ç**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Kesinlikle çok güzel
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel alın aldırın..
İsim: Z** B**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Paketleme iyiydi ancak çapı erkek saatine göre küçük geldi bana iade
İsim: Y** K**
Tarih: 18 Nisan 2024

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Agırlı ne kadar ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Yaklaşık 100 gr’dır. Bilgilerinize.

Soru: wesse wwc2010-01 modeli ila wwc2010-03 veya wwc2010-05 modeller arasindaki fark nedir acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz Ürünler akıllı saat kategorisinde yer almaktadır. Bilgilerinize

Soru: Kısaltmasını nasıl yapabiliriz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Bilgilerinize.

Soru: Saatin acıklama 5 atm koruması var yazıyor ama saatin arka kısmında 3atm yazıyor hangisi tam olarak geçerli olan,
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 3 atm dir. Bilgilerinize.

Soru: babama hediye alacağım özel not yazıyor musunuz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Trendyol mağazamızda hediye notu uygulamamız maalesef bulunmamaktadır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Soru: Ellermizi yıkarken saat su alırmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürünün el yüz yıkamasındaki su sıçramaları harici kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba kordon kısaltabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Garanti belgesi ile mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba erkek arkadaşıma hediye almak istiyorum ama kutusunu nasıl gönderiyorsunuz benim için önemli
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletir, keyifli alışverişler dileriz. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: merhaba, nişanlıma alıcam ama bileği biraz kalın yanında ek gönderiyor musunuz.
Cevap: Merhaba Efendim ek parça gönderimi sağlayamıyoruz.Anlayışnız için teşekkür ederiz.

Soru: El yıkarken ve duşta sorun olurmu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.El yüz yıkamasındaki sus ıçramaları harici kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bilgilerinize.

Soru: Kasanın genişliğini kaç santim acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Kasa Çapı: 41 mm dir. Bilgilerinize.

Soru: merhaba hediye paketi yapıyor musunuz
Cevap: Merhaba,hediye paketi yapılmaktadır.

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati Ürünün Fotoğrafları

U.s.polo Assn. Uspa1051-03 Erkek Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü