UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Satın Alır Mısınız-

Dilan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
0
UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Şu Anki Fiyatı 25699.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Detaylı Bilgi

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Ürününün Satıcısı, Uğur UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı ürününü 25699.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Kullanıcı Geri Dönüşleri
25699.0 Tl ye satışta olan UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: ürün memeleke gelmesi toplamda 9 güne teslim oldu satıcıya teşekkürederim özellikle Nihat beye fatura imaile düşünce kendilerini aradımhızlıca servis yönlendirdiler kendiniz servis kuruluma cagiramiyorsunuz1 gün sonrada servis geldi kurdu sesi iyi ama mutfak ayrı değilserahatsız edebilir sessizde değil soğutma iyi inşallah uzun zamankullanırızDevamını Oku
İsim: M** Ö**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Taşdemir avm

Yorum: Ürünü servis açtı. Paket açılınca yanıdq darbeli olduğunu gördük.İadetelebiboluşturdum 1 hafta oldu daha almaya gelmediler lojistik firmasınıaradım 4 5 defa o bölgeye araç çıkınca alıcaz diyor.1 hafta dolduğu içinide talebi 2. ye yeniledim çok uğraştırdılar beni.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Miyolo

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Merak Edilenler

Soru: merhaba İzmire satış varmı teşekkür ederim
Cevap: EVET SATIŞIMIZ VAR EFENDIM

Soru: merhaba ugur yetkili satıcısımısnız
Cevap: merhaba evet efendim.

Soru: merhaba bunun inox rengi yokmu
Cevap: Merhabalar, İnox rengi yoktur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürünü ne zamana kadar saklama sürem var garanti için soruyorum
Cevap: merhaba 3 ay

Soru: garanti süresi nedir
Cevap: merhaba 3 yıl garantilidir

Soru: enerji gurubu nedir
Cevap: Merhabalar, - Enerji Sınıfı: F - Enerji Tüketimi: 336 kWh/Yıl şeklindedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yan boyası desenli mi düz mü
Cevap: dsenli dediğiniz deri şeklinde düz değildir

Soru: meyvelerin altındaki et görünen bölüme sebze koyulur mu buzluk kısmı ayrı görünüyor orasıdamı dondurucu bölümü acaba
Cevap: merhaba evet koyulu, 0 derecesidir, buzluk ayrıdır.

Soru: gri rengi var mıdır
Cevap: Merhabalar Şuanda Stoklarımızda Mevcut DEgildir.

Soru: hangi kargo ile geliyor
Cevap: Merhabalar, Uğur depodan GPS Lojistik ile sevk edilir. Akabinde yetkili servis kurulum için gelmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kolay gelsin bu dolabın motor garantisi varmı
Cevap: merhaba evet mevcuttur

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı Ürünün Detaylı Resimleri

UES 435 D2K NF DGT R66 Kombi No Frost Buzdolabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü