Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Satın Alır Mısınız ?

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 En Ucuzu Nerede Bulunur?
Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 195.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Hakkında yaklaşık 3695 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Açıklama Ve Özellikler

_x000D_
New Well Kalem Eyeliner_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Pratik ambalajı ve özel ucu ile kullanım kolaylığı sağlar. İçerdiği Carbon Black pigmenti siyah renge yoğunluk kazandırır. Su bazlı yapısı ve İnce çizgi çizebilme özelliği sayesinde göz çevresini daha doğal bir şekilde belirginleştirir. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Ürününün Satıcısı, New Well Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 ürününü 195.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Kullanıcı Geri Dönüşleri
195.0 Tl ye satışta olan Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3695 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: bittikçe stokluyorum
İsim: ö** g**
Tarih: 10 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEW WELL

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel stok yapmam lazımm :)
İsim: Ş** T**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Kizima aldim begendi
İsim: D** A**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: Sürmesi çok kolay kaldıki asla beceremezdim tek seferde sürdüm .yanında bb hediye yollamışlar çok sevindim teşekkürler h
İsim: B** D**
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: Rengi dokusu çok güzel. Kolay sürülüyor. İkinciyi aldım. En kısa zamanda stok yapacağım.
İsim: H** B**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Sürümü o kadar kolay ki yağ gibi kaydı ucu çok memnun kaldım ayrıca yanında hediyesi de ayrı güzeldi . Kargo özenli paletlenmiş kısaca çokk memnun kaldım bebim gibi makyaj severler pişman olmaz kesinlikle 🥰
İsim: A** Ş**
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: tek kelimeyle harika eyeliner çekemeyen bile bu kalemle çeker aşırı siyah kedi gibi gözleriniz oluyor iyi ki almışım stok yapacağım 🌹😍
İsim: S** D**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: bayildim indirimdeyken aldim hemen geldi
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mayıs 2022

Yorum: eşime aldim memnun kaldi
İsim: ö** s**
Tarih: 05 Nisan 2022
Satıcı: BOYNER

Yorum: 2 al 1 öde kampanyasından aldım bayıldım dokusuna kalıcılığına duruşuna alın aldırın mükemmel 🤌🏻 teşekkür ederim new well ailesi 🌸🥰
İsim: A** Y**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Tek bir eyelinerı bile kutuya koyup gönderilmiş kargo özenli kalem zaten mükemmel hediye için çok teşekkür ederim 😍
İsim: E** E**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: ÇOK GÜZEL BİR EYELİNER ALIN ALDIRIN
İsim: iremnur g.
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: Çok beğendim indirimden aldım gayet güzel kolay sürülüyor 👍🏼
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ağustos 2022

Yorum: Stok yaptim guzel gorunuyoe simdilik
İsim: S** S**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Tavsiye üzerine aldım ,ilk defa kalem bir eyeliner kolay kullanabildim,gayet başarılı .küçük hediye içinde satıcıya teşekkür ederim
Tarih: 11 Temmuz 2022

Yorum: Tek kelıme ıle harıka, ürün çok güzel surumu çok rahat , ayrıca kargo çok hızlı geldı , süreklı kullanacağım bir ürün tavsıye ederım dusunenlere teşekkürler
İsim: Esma Ö.
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: cox sevdim indirimden aldim
İsim: M** Q**
Tarih: 12 Haziran 2022

Yorum: Sipariş verdim 1 gün sonra ürünler elimdeydi, teşekkür ediyorum.
İsim: C** D**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: indirimdeyken almıştım iyiki almışım
İsim: F** D**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim paketleme çok güzel hediye için de teşekkür ederim 🌸
İsim: S** e**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Ürün gayet güzel yanındaki hediye için de teşekkür ederim, paketleme özenliydi.
İsim: C** K**
Beden: 22 Şubat 2022

Yorum: hediye için teşekkür ederim. ürünü henüz denemedim ama sağlam şekilde geldi, elime sürdüğümde gayet güzel durdu. memnum kaldım
Beden: 06 Temmuz 2022

Yorum: ben aldığımda fiyat indirimdeydi gayet kullanisli
İsim: U** D**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün. Çok beğendim. Fiyatı da çok uygun. Ayrıca satıcıya yanında gönderdiği güzel hediye için de teşekkür ederim.
İsim: E** A**
Tarih: 14 Ağustos 2022

Yorum: teşekkürler paketlemesi güzeldi deneyeceğim
İsim: E** M** E**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: 19.82ye aldim memnunum kargolama paketleme guzeldi tesekkurler
İsim: c** z**
Tarih: 10 Şubat 2022

Yorum: Çok beğendim paketlemsi iyidi teşekkür ederim
İsim: F** k**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: süperrrr téşekürler trendyol
İsim: m** ş**
Tarih: 12 Temmuz 2022

Yorum: mükemmel bence alınabilir hatta stok yapılabilir
İsim: Z** Y**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: Bayıldımm.paketleme iyiydi .firmaya teşekkür ederim
İsim: zehra y.
Tarih: 27 Şubat 2024

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: tek adet mi
Cevap: Merhaba, evet.

Soru: Merhaba eyeliner alsam arasla gönderirmisiniz acaba
Cevap: Merhabalar, Mağazamızın Trendyol express ve Aras kargo firmaları ile çalışması bulunmaktadır. Hangi kargo ile taşıma yapılacağına bölgenizdeki ilgili kargonun uygunluğu ve Trendyol karar vermektedir. Sipariş verdiğiniz anda bu belli olmaktadır. Ne yazık ki mağazamızın bu konuda bir işlem seçeneği bulunmamaktadır.

Soru: merhabalar renk beyaz diye yazılı.emin olmak için soruyorum mürekkebi siyah mı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siyahtır efendim

Soru: Hangi kargo ile gönderim saĝlıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Mağazamızın Trendyol express ve Aras kargo firmaları ile çalışması bulunmaktadır. Hangi kargo ile taşıma yapılacağına bölgenizdeki ilgili kargonun uygunluğu ve Trendyol karar vermektedir. Sipariş verdiğiniz anda bu belli olmaktadır. Ne yazık ki mağazamızın bu konuda bir işlem seçeneği bulunmamaktadır.

Soru: Yani 1 haftayı geçermi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Geçer efendim

Soru: merhaba göz kalemi olarakta kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hayır sadece goz üzerine uygulayabilirsiniz

Soru: hangi kargo ile gelcek
Cevap: Merhabalar, trendyol express ve aras kargo firmaları ile anlaşmamız mevcuttur.

Soru: Rengi beyaz mı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rengi siyahtır efendim

Soru: yanında fndten hediye gönderirseniz çok mutlu olurum
Cevap: Merhabalar, Öncelikle Newwell'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hediyeler, hediye stoklarımız elimizde mevcut ise tüm sıradaki müşterilere verilmektedir. Hediye stoğu kalmadığında hediyesiz gönderilmektedir.

Soru: merhabalar ürün kaç ml acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 4.5gr dir efendim

Soru: merhaba Helal sertifikası var mı markanın
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünleriniz sağlık bakanlık tarafından onaylı helal selfitikalıdır efendim

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar,trendyol express ve aras kargo firmaları ile anlaşmamız mevcuttur.

Soru: Suya dayanıklımı akma yaparmı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dayanıklıdir akma yapmaz efendim

Soru: sürekli alşwers yapyrm umarm bu sfer bnada hediye gelr 🤭
Cevap: Merhabalar, Öncelikle Newwell'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hediyeler, hediye stoklarımız elimizde mevcut ise tüm sıradaki müşterilere verilmektedir. Hediye stoğu kalmadığında hediyesiz gönderilmektedir.

Soru: Merhaba matmı parlakmı acaba?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle Newwell'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Parlak görünümlü mattır efendim

Soru: merhaba goz için buz terapisi serumunu ve goz paketini alsam bana bu kalemi hediye olarak gönderilmesiniz rica etsem

Soru: hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz

Soru: Merhaba mat mı parlak mı acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..mattır efendim

Soru: Akma yaparmı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Akma yapmaz efendim

Soru: Ürün mat mı parlak mı
Cevap: Merhabalar , Öncelikle Newwell'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mattır efendim

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 Detaylı Resimler

Ultra Black Eyeliner Pen 8680097213327 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü