Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Alınır Mı?
Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Şu Anki Değeri 200.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Teknik Bilgiler

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Ürününün Satıcısı, Modernica Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol ürününü 200.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Hakkında Yapılan Yorumlar
200.0 Tl ye satışta olan Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: kumaşı çok ince
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Modernica

Yorum: Güzel rahat
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kumaşı ince güzel ürün beğendik
İsim: N** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: baskisi hafif küçük ama kalibi bol ve hafif kısa duruyor çok begendim
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı çok ince beğenmedim.Bu fiyata bu ürün dusunebilirsek diyecektim ama başka yerden aynı fiyata başka bir tişört aldım kalite mükemmel yumuşacık on numara o yüzden buna 3 yıldız verdim.
İsim: y** e**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı ince
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çookk beğendim kumaşını da sevdim terletmez aynı görseldeki gibi geldi
İsim: T** B**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel geldi 1 tik büyük beden alın
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: ürün harika baskısı çok güzel bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: z** a**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Elime hızlı ulasti.Güzel ürün ve baskısı da kaliteli geldi.Daha sonra çıkar mı bilmiyorum.
İsim: A** Ş**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: o kadar bayılarak aldım ki ve bu fiyata hiçbir yerde bulunmaz çok memnunum çok kaliteli
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Bence kesinlikle almanız gereken bir tişört pişman olmazsınız yapısı olsun baskısı olsun gayet kaliteli iyi alın kesinlikle
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: kumaşı hafif esnek güzel duruyor kalıbı tam
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Tavsiye ederim :3
İsim: Senaayy T.
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: İdare eder
İsim: Y** D**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: kumaşı kötü birkaç yıkamada baskısı fln solar gibi duruyo
İsim: M** H**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: baskisi gorundugunden daha kucuk geldi,boyu kisa ve gereksiz genis anlamadim
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Ürün fotoğraftaki gibi değil
İsim: N** B**
Tarih: 18 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Ürüne Dair Sorular

Soru: ürün kaç cm
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şu an için ölçü bilgisi maalesef ki veremiyoruz. Boy ve kilo iletmeniz halinde size yardımcı olabiliriz.

Soru: 1.60 boy 48 kilo oversize ve bol durmasını istiyorum hangi beden olur?
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre S beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 163 boy kilo 68 hangi beden
Cevap: L beden uygun efendim

Soru: 1.52 boy 55 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre S beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar 1.68 boy 55 kg yin sizce kaç beden almaliyim

Soru: iyi günler merhaba 1,60 boy 60 kilo hangi beden olur acaba bol olsun istiyorum ama hangi beden olur
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre M beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba! 43.5 kilo 1.50 boy

Soru: Ürün crop gibimi yani kısamı
Cevap: Hayır efendim uzun

Soru: boy 169 kilo 54 oversize durması için hangi bedeni alabilirim
Cevap: M beden uygun efendim

Soru: iyi günler ürünün boy uzunluğu ne kadardır
Cevap: boy kilo nedir

Soru: merhaba 158 boy 45 kilo biraz oversize olmasını istiyorum çok kısa da olmasın hangi beden
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre M beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 156 boy 42 kilo bol olsun istiyom
Cevap: S beden uygun efendim

Soru: iyi günler tişört kalça kısmını kapatabilecek kadar uzun mu?
Cevap: Kısmen kapatır efendim

Soru: xl ve l bedeninin olculeri nelerdir
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şu an için ölçü bilgisi maalesef ki veremiyoruz. Boy ve kilo iletmeniz halinde size yardımcı olabiliriz.

Soru: 160 boy 50 kilo biraz bol olmasını istiyorum hangi beden uygundur

Soru: 160 boy 75 kilo bol dursun istiyorum beden onerjsi nedir?
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre XL beden uygundur. sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1 60 boy 46 kilo beden?

Soru: 163 boy 59 kilo salaş durmasını istiyorum

Soru: 170 boy 55 kilo için hangi beden uygundur

Soru: 168boy 58 kilo kaç beden
Cevap: M beden uygun efendim

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol Detaylı Fotoğraflar

Undercover Spider T-Shirt - Siyah Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Kısa Kol Bol En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü