Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Alanlar Memnun Mu ?

Gulfidan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
581
0
0
Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Mevcut Fiyatı 599.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 146 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Detaylı Açıklama

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, Tudors Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört ürününü 599.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Kullananlar
599.99 Tl ye satışta olan Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
146 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kalıbı dar bi beden büyük alınmalı
İsim: Z** D**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Tudors

Yorum: eşime aldım çok iyi tam beden alabilirsiniz
İsim: A** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim nişanlıma bohça için aldım
İsim: N** Y**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok beğendim tşkler
İsim: **** ****
Beden: 31 Mayıs 2024

Yorum: Tudors kalitesi
İsim: M** S**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:186cm

Yorum: kumaşı ve kalitesi çok iyi
İsim: a** g**
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürünler çok güzel geldi kargo da hızlıydı fp ürünü
İsim: Ö** Ç** E**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: kumas kalitesi ve kesimi cok iyi.
İsim: Rüçhan P. S.
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kesinlikle tavsiye etmiyorum beyaz olanı dikişler olmadan göndermişler
İsim: V** İ**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: eşim çok beğendi......
İsim: H** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim kaliteli kumaşı yumuşak
İsim: F** T**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: çok kaliteli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: e** k**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Ürünlerin kalitesi rengi dokusu çok güzel çok beğendim satıcıya paketleme için teşekkür ederimm giydiğinizde kalıp olarak tam okuyo yani kendi bedeninizi alın ama boy olarak biraz uzun geldi
İsim: D** A**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: gayet güzel rahat bir kumaşı var tavsiye ederim
İsim: t** c**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: kaliteli tam beden uyumlu
İsim: Y** A**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Nişan bohçası için aldım tudors kalitesi sorunsuz ulaştı kargom tesekkurler
İsim: T** T** C**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: tişört çok guzel
İsim: S** G**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim eşime aldım tam beden alımalık ilginiz için çok teşekkür ederim 🙂

Yorum: Tudors kalitesu der susarım yani çok beğendim
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok güzel yumuşak ve fiyatına göre çok iyi tavsiye ederim❤🙂
İsim: M** K**

Yorum: Ürün elime hızlı ulaştı. Kumaşı da çok güzel yumuşak ve rahat
İsim: H** Ç**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: super kalite
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: kullanmadk henüz ama güzel görünüyor
İsim: H** Ş**
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel tam bedeninizi alin
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: kardeşim için aldım harika
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendik fiyat performans ürünü ,kaliteli
İsim: İ** N** G**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Falan filan güzel işte kaliteli baya bilindik marka zaten
İsim: a** g**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Güzel parça
İsim: S** M**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Mükemmel kalite, tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kaliteli bir ürün.Kesinlikle tavsiye edilir.
İsim: F** B**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba, mininum düzeyde iç göstermektedir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: V yaka varmı
Cevap: Merhaba, stoklarda bulunan tüm ürünler site üzerinde mevcuttur , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1 75 boy 73 kilo hangi beden uygun olur?
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Beden stokları ne zaman yenilenir. Acil 2xl bedene ihtiyacım var.
Cevap: Merhaba, net bir tarih belli olmamakla beraber satışta olmayan tüm ürün stokları sıklıkla güncellenmektedir. Ürünü favorilerinize ekleyebilir, tekrar stoklara girmesi durumunda haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 70 kilo hangi beden Uygun olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 165 boy ve 57 kg hangi beden uygundur ?

Soru: 185 boy 70 kilo hangi beden olur

Soru: 160 boy 62 kilo ya uygun beden hangsi

Soru: 175 boy 65 kilo hangi beden olur

Soru: Merhaba! 175 boy, 98 kilo hangi beden?
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: başka renk senecegi mevcutmu
Cevap: Merhaba, görselde ki renk seçenekleri mevcut keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Xl 1,80 boy 96 kilo ya uygun mu
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyuma ve kiloma göre mı beden tercih ettim dar olsun istemedim dogrumudur tercihim
Cevap: Merhaba, M beden tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 5 li olarak vardi ama bulamadim hala vwrmi acaba
Cevap: Merhaba, net bir tarih belli olmamakla beraber satışta olmayan tüm ürün stokları sıklıkla güncellenmektedir. Ürünü favorilerinize ekleyebilir, tekrar stoklara girmesi durumunda haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 165. kilo 67 kaç beden olur

Soru: 1.78 boy 71 kilo hangi beden uygun olur.sıkı olmasın çokta salaş olmasın.

Soru: 172 boy 82 kg kaç beden alınmalı
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba,bedenler ne zaman yenilenir?

Soru: Boy 1.92 kilo 105 hangi beden kullanmalıyım
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: s beden ne zaman gelir ?

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört Görseller

Unisex 3'lü Paket Siyah-Beyaz-Taş Rengi Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Bisiklet Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü