Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt En Düşük Fiyat Nerede ?

Fadime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
460
0
0
Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt En Ucuzu Nerede Bulunur?
Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Mevcut Fiyatı 110.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7 .

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Açıklama Ve Özellikler

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt ürününü 110.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Ürünü Kullananların Görüşleri
110.0 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7

Yorum: kızıma aldım çok.begendi
İsim: **** ****
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: black nice

Yorum: fazla iç gösteriyor kumaşını hiç beğenmedim soluk bir beyaz
İsim: Z** T**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL
Satıcı: GERMA

Yorum: çok kötü geldi ince bekliyodum ama bu kadarda değil önünde hiçbir baskı yok.almayın pişmanlık
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: BY GARALİ

Yorum: ürün baskısı güzel ve canlı ama kumaş çok ince iç gosteriyo iade👎
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Mali çok kötü tavsiye etmiyorum
İsim: Ş** A**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün beklediğim gibi geldi
İsim: G** G**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:6XL
Satıcı: BEGRIFF ®

Yorum: ön baskısı yok neredeyse temizlik bezi gibi ince fotografla hiç alakası yok maalesef
İsim: H** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:4XL
Satıcı: FABRİFLOW EXCLUSİVE

Yorum: malı biraz ince
İsim: d** Ç**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: LAFARY OUTDOORS

Yorum: Öndeki baskısı unutulmuş. Arkadaki baskısı güzeldi. Beyaz renklilerin yapısı pek hoşuma gitmedi. Maalesef iade yapacağım.
İsim: M** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:6XL
Satıcı: SONNENFLÜGEL

Yorum: Kumaşı değişik ama fena değil
İsim: Duygu H.
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Baskıları ilk yıkamada bozulmadı ancak birkaç yıkamaya bozulur gibi birden fazla sipariş verdim bazılarının kumaşı beyaz sert diğeri krem rengi gibi yumuşak geldi
İsim: Z** O**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: kumaş kalitesi çok düşük
İsim: G** Ö**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Kalıbı resmdeki gibi deyil küçük, arkasindaki baski da ortada küçük bişey
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürünün kumaş kalitesi çok düşük. Fotoğraftaki gibi değil.
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: resimde gördüğünüz gibi değil ürünün malı çok ince ve kalitesiz
Tarih: 06 Temmuz 2024

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.60 boy 100 kilo ne beden alabilirim aceba
Cevap: 5 xl efendim

Soru: öndeki baskısı varmı yok demiş bikaç kişi
Cevap: Baskısı yok efendim

Soru: merhabalar efendim kadın da giyebilirmi
Cevap: Merhaba efendim tabiki kadın ıcın de uygundur.gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz

Soru: 160 boy 62 kilo oversize olması için hangi beden almalıyım?
Cevap: L beden uygundur

Soru: kusura bakmayın 1.80 140 kilo hangi beden olur acaba???
Cevap: Merhaba efendim bedenlerimiz XL Ca kadardır , siz başka firmadan 3XL veya 4XL beden tercihi yapabilirsiniz

Soru: 3-4 yaş derken çocuklar için mi bu t shirt
Cevap: Cocukta var, yetiskinde bedenlerine bakabilirsiniz.

Soru: 178 boy 120 kilo için hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: 4XL beden uygundur

Soru: 13-14 yaşın ürün boyu kaç?
Cevap: Standart cocuk bedeni efendim kalıplarımız

Soru: 13 - 14 yaş ürün boyu ve eni ne kadar ?
Cevap: bedenleimiz standart bedendir efendim

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt Görsel Galerisi

Unisex Beyaz Arkası Gezegen Baskılı Oversize Bisiklet Yaka beyaz siyah Tshirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü