Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Nazli

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
516
0
0
Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Tavsiye Eder Misiniz?
Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Şu Anki Değeri 411.04 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Hakkında yaklaşık 849 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Detaylı Açıklama

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker ürününü 411.04 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Son Yorumlar
411.04 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
849 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ayakkabi istediğim gibi geldi ve aşırı kaliteli çok teşekkür ederim . 39 numara almıştım tam oldu çok da rahat.💖
İsim: S** D**
Tarih: 24 Ocak 2023
Beden: Beden:39
Satıcı: Tonny Black

Yorum: tam beden alabilirsiniz cok rahat
İsim: P** A** k**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Beden:43

Yorum: çok güzel 1 beden küçük alın süper bi ayakkabi
İsim: **** ****
Tarih: 28 Eylül 2022
Beden: Beden:36

Yorum: ürün güzel .tarakli ayağa sahip olduğum icin 1 numara büyük söylemiştim . gerek yokmuş. Ben iade etmek zorunda kaldım. . Tam numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Beden:41

Yorum: ayakkabı güzel fakat biraz sert duruyor tam bedeninizi alın model olarak gayet şık
İsim: M** A**
Tarih: 29 Ekim 2022
Beden: Beden:44

Yorum: çok iyi geldi bir numara küçük veya kendi numarinizda alabilirsiniz
İsim: z** i**
Tarih: 18 Eylül 2022
Beden: Beden:37

Yorum: çok rahat bir ayakkabı ayaginiz taraflı değilse bir numara küçük alınız durusu güzel
İsim: S** ç**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: şık duruyor tam numaranızı almanızı tavsiye ederim
İsim: B** A**
Tarih: 16 Eylül 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Gerçekten çok iyi bi ayakkabı kendi numaranızı alabilirsinizi
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: biraz büyük bı beden küçük alın
İsim: E** d**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Tam beden alın oldukça rahat
İsim: melike e.
Tarih: 28 Ağustos 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Çok güzel bir duruşu var arkadaki renk detayı fotoğraftakiler gibi, cırtlak olmayan güzel bir tonu var severek kullanıyorum. Markanın başka modellerini de kullandım ve hep memnun kaldım. Açılma,yırtılma vs bir sorun hiç yaşamadım. Bir küçük beden alsam da olurmuş ama bağcıklarını biraz sıkı yapıp o sorunu hallettim çok da rahatsızlık verecek dereceDevamını Oku
İsim: İ** H**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Oğluma hediye almıştım çok beğendi. Ayağına tam oldu ve rahat etti. Ayrıca özenli paketle temiz ve güzel geldi. Satıcıya teşekkür ederim.
İsim: E** P** A**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: ürün harika kesinlikle numaranızı alın bayıldım inanılmaz rahat ben zaten sürekli Tony Black kullanıyorum aldığım her urundende memnun kaldım kargolama ürünün kalitesi her şeyiyle mükemmel teşekkürler🧿🙏
İsim: iLHAN S.
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: ben çok beğendim tam kalıp tam numaranızı alabilkrsiniz ben indirimde 200 e almıştım
İsim: C** D**
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: çok çok beğendim 37 giyiyorum 36 numara aldım tam oldu kalıbı kargolama da çok iyiydi iki gün içersinde elime ulaştı teşekkürler 🥰
İsim: A** Y**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: Kendi numaramı almama ragmen bir tık büyük geldi. Bir küçük numara alınabilir. Kalitesi harika
İsim: F** M**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:40

Yorum: çok güzel ve kalıtelı tam beden alabılırsınız
İsim: MEDİNE İ.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı yorumlara bakarak 1 numara küçük aldım tam oldu ve beklediğim daha rahat
İsim: S** K**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: çok güzel çok rahat ben 38 giyiyorum normalde 37 sipariş ettim tam oldu
İsim: Gülcan K.
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: ürün çok güzel geldi tam istediğim gibi bedeni falan da tam
İsim: A** t**
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: çok iyi bir ayakkabı tam bedeninizi alabilirsiniz kargoda hızlıydı
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Kaliteli ve çok güzel bir ayakkabı tam numaranızı alın
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: ayakkabi süper tam numaranızı almanızı öneririm kalıbı tam çünkü ben 1 numara büyük aldim bol geliyor ama benim için iyi
İsim: H** Ö**
Tarih: 30 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel bir ayakkabı iyi almışım dedim normalde 27 giyiyorum bir beden küçük aldım
İsim: M** E**
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: güzek kaliteli ama kalıbı büyük ara bedenler de giyiyorsanız kesinlikle bir numara küçük alın
İsim: F** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Bir beden büyük alın çok güzel ve kullanışlı kalitesi çok iyi
İsim: V** T**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: tam beden alınabilir ben çok beğendim
İsim: N** E**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm
Satıcı: Trendyol

Yorum: Efsane bir ayakkabı,güzel marka 38 aldım tam oldu
İsim: Z** D**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Tam kalıp, güzel bir ürün
İsim: B** N** D**
Tarih: 15 Kasım 2022

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 38 numara nezaman gelcek
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba stoklarımız sürekli olarak güncellenmektedir. En kısa süre içerisinde gelecektir.

Soru: Merhaba hangi kargoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Sürat Kargo firması ile çalışıyoruz efendim. Sürat kargo ile siparişiniz gelmektedir.

Soru: 38 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba bu ürünün 39 numarası ne zamana gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: 38 numara ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: 37 numarası ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, mont, ceket, yelek, mevsimlik mont gibi tüm ürünlerimizin kalıpları tamdır. Kaç bedeni giyiyorsanız onu almanızı tavsiye ederiz.

Soru: stoklar güncellenir mi

Soru: merhaba ürün tam beden mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bedenler güncellenicek mi
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: makinaya atilirmi
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimizi makinede yıkamayı tavsiye etmiyoruz.. Ürün temizliğini ayakkabı silme suları, temizleme köpükleri ve ürüne zarar vermeyecek yumuşaklık da bezle ürün temizliğini sağlayabilirsiniz..:)

Soru: Numaralar ne zaman yenilenecek?
Cevap: Merhaba efendim ürün stokları güncellenecek maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: merhaba 40 numaranin dabani kac sm
Cevap: merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz

Soru: 38 numarası ne zaman gelir??
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: 37 numarası ne Zaman gelir

Soru: 37 numara ne zaman gelir ?

Soru: Merhaba kalıpları nasıl acaba
Cevap: Merhaba, ürün rahat kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 numaranın stoğu ne zaman güncellenir :)

Soru: Merhaba gönderim hangi il ve ilçeden sağlanıyo
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz depolarımızın uygunluğu ve stok durumuna göre size en yakın olan noktadan gönderilmektedir.

Soru: 38 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba efendim ürün stokları güncellenecek maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker Resim Ve Fotoğraflar

Unisex Beyaz Bej Yanı Çizgili Bağcıklı Rahat Kalıp Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü