Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Feraye

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,226
0
0
Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Bu Ürünü Almalı Mı?
Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Şu Anki Satış Fiyatı 573.49 Tl'den Satılmaktadır.

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Hakkında yaklaşık 1647 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Detaylı Bilgi

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Ürününün Satıcısı, Tonny Black Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 ürününü 573.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Hakkında Yapılan Yorumlar
573.49 Tl ye satışta olan Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1647 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok rahat çok şık bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: İ** T**
Tarih: 23 Ekim 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: Tonny Black

Yorum: Oğlum için aldım çok beğendi, kendi numarası neyse onu aldık tam oldu. Kargo da hızlı geldi.
İsim: L** Ö**
Tarih: 12 Nisan 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Eşim ve kendime aldım Çok iyi çok hafif Özellikle alt tabanı çok rahat Teşekkürler🌸
İsim: Ş** A**
Tarih: 17 Şubat 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Tam numaramı aldım iyi geldi rahat ayakkabı tavsiye ederim
İsim: M** K**
Tarih: 16 Şubat 2023
Beden: Beden:44

Yorum: Fiyatına göre Harika bir ayakkabı spor İçin aldım 38 giyiyorum tam oldu hiç sıkmadı aşırı hafif ve rahat
İsim: serap ç.
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı asla ayağı ağrıtmıyor tavsiye ederim tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: E** A**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: Guzel oldu bedeni tam
İsim: **** ****
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: cok rahat kendi numaranizi alın
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: sevgilime aldım çok beğendi rahat olduğunu söyledi .
İsim: K** Ö**
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: harika ve cok rahat bir ayakkabi. tam ayakkabi numaranizi alin, tavsiye ederim.
İsim: M** E** T**
Tarih: 19 Mayıs 2022
Beden: Beden:41

Yorum: 41 numara giyiyorum numaramı aldım tam oldu hafif çok rahat aras kargo çok hızlı her şey mükemmel üstü dene bilir herkese tavsiye edebilirim ünlü markaların fahiş fiyatlara isim sattığı ayakkabılardan çok daha üstün dene bilir
İsim: m** k**
Tarih: 01 Mayıs 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Kaliteli ve güzel kendi numaram tam oldu
İsim: E** Ş**
Tarih: 17 Ekim 2022

Yorum: kargo hızlı. kaba durmuyor. ben beğendim bir numara büyük söyledim rahatsız etmedi. sadece içi yapistirilmamis yapistirilsa daha iyi olurdu.
İsim: o** c**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: Fiyatına göre kaliteki ve güzel ayakkabılar tam ayak numaramı aldım, alacaklarda o şekilde tavsiye ederim . Beklediğimden de kısa sürede geldi çok teşekkür ederim tekrardan sağolun kolay gelsin
İsim: T** E**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Harika tatlı bi ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: nurdan s.
Tarih: 19 Şubat 2023
Beden: Beden:40

Yorum: mükemmel bir ürün hafif ve rhaat oğluma aldım tam numarasını aldım çok beğendi.kargoda çok hızlı.
İsim: Vesile A.
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: gayet rahat bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: H** T**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: cok güzel bir ayakkabı eşime aldım severek giyiyor
İsim: s** y**
Tarih: 07 Haziran 2022
Beden: Beden:42

Yorum: Tam numara alabilirsiniz hediye olarak aldım çok beğenildiiii
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: bedenime göre aldım ve çok memnunum rahat bir ayakkabı tavsiye ediyorum
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: sevgilime aldik severek giyiyo
İsim: ö** k**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:43

Yorum: eşime aldım çok beğendi
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: hep kalıp sıkıntısı çekerdim bunda asla çekmedim çok rahat ve şık bir ayakkabı kendi numaranızı alın tam oturuyor
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: bayıldım ❤ tam kalıp çok rahat ve şık teşekkür ederim harika paketleme hızlı teslimat
İsim: G** H**
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: Ürünü kesinlikle öneriyorum, ayakkabı elime ulaştığı anda denedim ve kesinlikle çok konforlu ve rahat, yürürken pamuğa basıyormuşsunuz gibi Onun dışında dışarıdan da çok şık ve havalı duruyor, kendi bedeninizi alın bana tam oldu👌🏻
İsim: T** i** B**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: bütün ayakkabı alışverişimi yaptığım tek adres. tam kalıp ve çok rahat. hafif
İsim: G** Ö**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: çok güzel kendi bedenizi alın
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Rahat ve kullanışlı kendi bedeniniz alabilirsiniz
İsim: F** n** E**
Tarih: 09 Mart 2023
Beden: Beden:40

Yorum: Eşim çok begendi teşekkürler kendi numaranızı alın
İsim: g** b**
Tarih: 23 Şubat 2023
Beden: Beden:42

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: B** G** Ç**
Tarih: 21 Ekim 2022

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: ayakkabı hangi mevsimlik
Cevap: Merhaba, ürün mevsimliktir.

Soru: 42 numarasını almak istiyorum ne zaman gelicek acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: erkek mi yoksa kadın mı ayakkabı
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz unısex modeldir. Bay bayan kullanımına uygundur.

Soru: 38 numara ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: erkek ayakkabısını efendim

Soru: ürün kaç kilodur?
Cevap: Merhaba, 200-250 gram aralığındadır efendim.

Soru: Materialı süni derimi?
Cevap: Merhaba efendim cilt malzemedir

Soru: 42 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 42 nosu gelicekmj
Cevap: Merhaba efendim ürün stokları güncellenecek maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: 40 numara iç ölçüsü nedir
Cevap: CM NUMARA CM NUMARA 9.4 cm 16 Numara 20.0 cm 32 Numara 10.0 cm 17 Numara 20.7 cm 33 Numara 10.7 cm 18 Numara 21.3 cm 34 Numara 11.4 cm 19 Numara 22.0 cm 35 Numara 12.0 cm 20 Numara 22.7 cm 36 Numara 12.7 cm 21 Numara 23.3 cm 37 Numara 13.4 cm 22 Numara 24.0 cm 38 Numara 14.0 cm 23 Numara 24.7 cm 39 Numara 14.7 cm 24 Numara 25.3 cm 40 Numara 15.4 cm 25 Numara 26.0 cm 41 Numara 16.0 cm 26 Numara 26.7 cm 42 Numara 16.7 cm 27 Numara 27.3 cm 43 Numara 17.4 cm 28 Numara 28.0 cm 44 Numara 18.0 cm 29 Numara 28.7 cm 45 Numara 18.7 cm 30 Numara 29.3 cm 46 Numara 19.3 cm 31 Numara 30.0 cm 47 Numara

Soru: 43 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: 43 numarası ne zaman stoğa gelir ya da gelir mi 🥹 Bulamıyorum almam gerek lütfen yardımcı olun 🥹
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba kolay gelsin. 42 numara gelecek mi ,ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, teşekkürler. Stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: 37 numarası ne zaman gelcek?
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: Acilen 43numara ne zaman gelir stoğa
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: beyazı önü filelimi
Cevap: Merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz.

Soru: Merhabalar tb-013 42 numaralı ayakkabı yokmu acaba
Cevap: Merhaba efendim ürün stoklarımız sistem üzerinde mevcut ise siparişinizi oluşturabilirsiniz fakat sistem üzerinde göremiyorsanız stoklarımız da tükenmiştir fakat stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Sistem üzerinden takibini sağlayabilir veya ürün stoklara geldiğinde hemen haberiniz olması için ürün bildirimlerini açamanız yeterli olacaktır keyifli alışverişler dileriz..

Soru: 42 numara lazım

Soru: Merhabalar 45 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: merhaba yuksek taban mi taban kaç cm erkekleri uygun olr mu?

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 Ürüne Ait Resimler

Unisex Beyaz Faylon Taban Spor Ayakkabı Tbb013 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü